Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
[center]Lata 80-te kocham nie tylko ze względu na wspaniałą muzykę, ale także dzięki produkcjom filmowym. Jednym z bardzo popularnych seriali był MacGyver. Dzisiaj takich już nie produkują :-( [/center]
[center]Czołówka serialu MacGyver[/center]
[center][youtube]http://pl.youtube.com/v/-ioaLYI_YKw[/youtube][/center]
[center]Fragment jednego z odcinków.[/center]
[center][youtube]http://pl.youtube.com/v/_9NL2GIVVc4[/youtube][/center]
[center]Odtwórca głównej roli - Richard Dean Anderson[/center]
[center][img]http://www.classic-tv.com/shows/images/macgyver.jpg[/img] [/center]
[center][color=#87CEFA]Czy oglądaliście McGyvera? Jak wrażenia, co Wam się podobało, co mniej itd... Dyskusja na temat serialu.[/color][/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Dzisiaj takich już nie produkują :-([/quote] no niestety i szkoda ze już go nie ma w TV
uwielbiałem ten film nie bez powodu na forach mam opis MacGyver

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Czy oglądaliście McGyvera?[/quote] oczywiście ze tak
film mi się podobał
podobała mi sie pomysłowość McGyvera i umiejętność wyjca z każdej opresji [quote="MagicalFire"]no niestety i szkoda ze już go nie ma w TV [/quote] nie raz go pokazują w TV

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MacGyver był suuuper. gdy byłem mały zawsze chciałem tworzyć takie wynalazki jak on przy pomocy scyzoryka i kilku sztachetek :D Co do produkcji... Racja, nie prrodukują takich, lecz znajdzie się jakieś dobre seriale...

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]nie raz go pokazują w TV [/quote] oj rzadko i nad tym ubolewam :-(

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MacGyver to był świetny film ostatnio leciał chyba w tv na kanale Puls :mrgreen:
Ale trochę mnie to bawiło że z każdego wyjścia miał wyjście :mrgreen:

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]z każdego wyjścia miał wyjście[/quote] Ekhem... tak to jest niesamowite :-)
Uwielbiałem MacGyvera, jego pomysły i wartką akcję serialu... Fajna czołówka zawsze była znakiem, że czas zasiąść przed ekranem telewizora :-) Seriale z lat 80-tych mają niesamowity klimat, biją na głowę nowoczesne produkcje! Świetny serial i mam nadzieję, że będzie często gościł w stacjach TV.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]biją na głowę nowoczesne produkcje! Świetny serial i mam nadzieję, że będzie często gościł w stacjach TV.[/quote] Co do nowoczesnych produkcji to już nie mają co tworzyć albo robią filmy na podstawie gier albo na podstawie komiksów, zdarza się też że znów inną część jakiegoś hitu robią...
Słyszałem że znów powstaje nowy terminator a w roli głównej ma być Mariusz Pudzianowki :mrgreen:

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Całe dzieciństwo byłem jego fanem, teraz z resztą też. Kiedyś spaliłem matce rabatkę z kwiatami, bo zrobiłem świece dymną jego przepisu i trochę mi nie wyszło.
[quote="PolHere"]Słyszałem że znów powstaje nowy terminator a w roli głównej ma być Mariusz Pudzianowki :mrgreen: [/quote] Też to czytałem, ale to na Prima Aprilis było :D

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Super serial, pamiętam jak się go oglądało i z niecierpliwością czekało na kolejny odcinek.
Każdy odcinek można by powiedzieć, że był trochę za bardzo pokolorowany, bo było niewiarygodnie dużo zbiegów okoliczności i jak Mac chciał coś zbudować, to zawsze wszystkie potrzebne materiały znajdował w zasięgu ręki. No ale kiedyś nie zwracało się na to uwagi, tylko siedziało cicho i z dużym zainteresowaniem wpatrywało w ekran TV, nie mogąc wyjść z zachwytu tych zdolności i umiejętności no i kombinowania MacGyver'a.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj pamiętam ;-) Też oglądałam MacGyver'a :-D świetny serial :-) Fajnie było popatrzec jak wychodzil z kazdej opresji :-P i umial praktycznie wszystko zrobic z byle jakich materialow :-) niesamowite :lol: Szkoda,ze nie ma powtorek :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MacGyver?to mój idol z dzieciństwa !Kochałam ten serial. Nawet ulubiną zabawkę nazwałam MacGyver :aloha: :aloha: :oops: Dlaczego teraz nie kręcą takich seriali? :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No właśnie, [b]MagicalFire[/b] to nasz taki MacGyver :D :)

Wszystko wie, pomoże, normalnie spec od wszystkiego :P Kiedyś za pomocą skryptu zrobi jakiś super hard rOx extra wirusa :P

"Raki są bardzo wrażliwe na dotyk partnera. Do nieskończoności potrafią przeciągać grę wstępną."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko MacGyver wie jak zrobić z igły widły :o Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mario14125"]No właśnie, MagicalFire to nasz taki MacGyver :D :)[/quote] Świetny film byłam zakochana w bohaterze tego filmu jako dzieciak. Może będę się kochać w naszym MacGyverze ;-) :-P :aloha: Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja pamiętam jak w dzieciństwie w godzinach wieczornych czy tam popołudniowych oglądało się ten serial. To był kiedyś wielki hit. I niejedna panna podkochiwała się w głównym bohaterze. :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ha, tez kochałam McGyvera całym sercem:) Uwielbaim też wątek z McGyverem z Simpsonów (ciotki Barta mają na jego punkcie obsesję:).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi