Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
witam przypomniał mi sie jeden głupi sen z czasów jak chodziłem do szkoły
śniło mi sie czasami ze poszyłem do szkoły w papciach
mieliście takie sny ??
Edytowane przez Gość

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MagicalFire[/b], :lol2: Magical nie znałem cię od tej strony :mrgreen: mi się zawsze takie coś śniło że spadam z wieżowca :( zawsze ten sen mnie budził... Doprawdy dziwny był...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]:lol2: Magical nie znałem cię od tej strony[/quote] czem,u sie zemnie smiejesz ??
to było straszne z czajic sie w szkole ze mnie masz na nogach butów

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]mi się zawsze takie coś śniło że spadam z wieżowca :([/quote] Spadek z wysokości śni mi się bardzo często... przeważnie zrywam się ze snu albo śniąc rzucam sie tak raptownie, że budzę innych... Często mam też sny w stylu Deja Vu. Coś mi się śni a po jakimś czasie dokładnie to samo dzieje się na jawie. Wiem, że tego typu sny nie są odosobnione bo wiele ludzi ma tak samo... Ciekaw jestem czy i co one znaczą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czesto mi sie glupoty snia xD Poczawszy od tego, ze brat mnie gania z nozem po dworze i chce mnie zabic (ucieczka przed kims to jest naprawde straszne przezycie w czasie snu tak jak i krzyk, ktorego nie mozna wydobyc z siebie) oraz jakies takie dziwne, krotkie, po ktorych nagle szybko sie budze.
Kiedys pamietam akcje jak uczylam sie matmy i mialam akurat ułamki, robiłam wiele przykladow by dostac jakas zadawaljaca ocenke, potem w nocy mialam koszmary xD Snilo mi sie, ze 3/4 tortu mnie goni :lol: wystrachana byłam na maxa.
[quote="THeMooN"]. Często mam też sny w stylu Deja Vu. Coś mi się śni a po jakimś czasie dokładnie to samo dzieje się na jawie. Wiem, że tego typu sny nie są odosobnione bo wiele ludzi ma tak samo... Ciekaw jestem czy i co one znaczą.[/quote] dokladnie.. ja mam tak samo :-) Potem sobie tylko mowie, ze przeciez to zdarzenie snilo mi sie kiedys...

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MagicalFire[/b], nie smieje sie... wyobraz sobie ze kiedys w 4 podstawowej na wf mnie wszyscy wysmiali bo ćwiczyłem w piżamie :mrgreen: zapytaj wszystkich z mojej klasy :D na nasza-klasa :D

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi sie sni czasami ze mi noge amputuja :P

ale to podobno leki za wynikajace z podswiadomosci :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi kiedyś się śniło, że uciekam przed babą jagą :lol: albo już mniej śmieszne, że śpie w nocy a tu mój dom się pali i trzeba uciekać ... Albo jeszcze pamiętam jak śniło mi się że spadam z jakiejś skarpy i spaaaaadam, spaaaaaaadam ...

Kiedyś też miałem trochę niezbyt miły sen, który się powtarzał... Nie wiem co to było, kojarzy mi się to tylko z jakimś kwadratem, jakąś linią po której szedłem aż nagle jakiś błąd programu i budzę się w płaczu ... i nie mogę się opanować straszne przezycie... potem przez trzy godziny w nocy mnie rodzice uspokajali :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sny ktore najbardziej pamietam sa zawsze zle , najczesciej sa to mosty bardzo wysokie , waskie i bez barierek , a ja musze na nie wchodzic z roznych powodow .
pewnie moje sny sa zwiazane z rzeczywistoscia , bo faktycznie boje sie mostow i wszystkiego wysokiego,mam zwyczajny lek wysokosci :P
poza tym czesto sni mi sie koniec swiata w roznych postaciach .
jakichs smiesznych nie pamietam :P

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szaleni takie sny.....:):) mi sie jeszcze nigdy nie sniły takie staszne rzeczy:) zazwyczaj snia mi sie wydarzenia scisle powiazane z najblizszymi...;) które sie zdarza, bądz zdarzyły. Ostatnio przyśniła mi sie mama mojego chłopaka.. i tego tez dnia poznałam ją:) Była prawie identyczna jak we śnie. albo wczesniej sniły mi się dzieci.... a w senniku babci znaczyło to kłopoty i niestety sie sprawdziły. Moja mama czesto miewa sny prorocze..moze po niej to odziedziczyłam?:>

Co Ci? Nie ZabIje To Ci? wzmOcnI;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sny to obraz naszej ukrytej podświadomości, większość z nich ma jakieś znaczenie, które nie zawsze uda się rozszyfrować. ja bardzo miewam sny o określonej fabule, długie i logiczne. analizując je można dojść do wielu rzeczy, które nie raz [a przynajmniej w moim przypadku] się sprawdzają.

jednymi z częstszych snów są właśnie te o spadaniu lub ucieczce przed kimś, kiedy nie możemy się ruszyć, lub dzieje się to z wielkim oporem.
[quote="MagicalFire"]mieliście takie sny ?? [/quote] w kapciach do szkoły jeszcze nie poszłam, ale zdarzało mi się być gdzieś np w skąpej piżamie. nic przyjemnego (: takie sny mają swoje znaczenie. zależy też od tego to, czy np inni dostrzegają nietypowy element naszej garderoby [lub jego brak], czy nas to krępuje czy nie etc.

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 20 Maj 08, 14:55[/b] **[/color][/size] [quote="angel"]i tego tez dnia poznałam ją:) Była prawie identyczna jak we śnie.[/quote] też mi się to zdarzało. i cholera nie umiem tego wytłumaczyć..

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="angel"]Moja mama czesto miewa sny prorocze..moze po niej to odziedziczyłam?:>[/quote] tez miewam takie sny , kiedys snilo mi sie ze ide i placze , ktos zapytal mnie co sie stalo?
odpowiedzialam ze zmarla mi babcia , ten ktos odpowiedzial mi na to cos w tym stylu ze moze byc gorzej .
za kilka dni zmarl (nagle) moj tata.
byl tez taki w ktorym snilo mi sie auto mojego szwagra u niego na podworku i moj zmarly pol rolu wczesniej wujek , ktorego wstawiali do tego wlasnie auta na jakims krzeselku (martwego)
za jakos czas szwagier splonal w niemczech w tym wlasnym swoim aucie.
takich snow mialam wiecej , ale to za duzo do pisania .
w kazdym badz razie pomimo iz po takim snie rozmyslam i probuje cos skojarzyc ,wywnioskowac , to i tak nigdy nie trafiam , dopiero jak sie cos zlego wydarzy , to wszystko zaczyna ukladac sie w jedna calosc.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]MagicalFire[/b], ja nawet nie w śnie, ale w życiu miałam taką sytuację, że w papciach poszłam do sklepu ;d :mrgreen: hehe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ostatnio śniło mi sie ze sykałem z mostu no i takie sny mnie błądzą

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnie sie ciagle sni wybieranie sukn9i slubnej <co oznacza dluga samotnosc :(> albo ze ktos mnie goni i chce zabic lub zgwalcic...nic przyjemnego ogolem...

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to juz od kilku dni mam sny, ktore wogole nie maja sensu i nie trzymaja sie "kupy". Domyslam sie jedynie, ze to wszystko jest zwiazane z nasza podswiadomoscia. Jesli sie o tym nie mysli, ale lezy "na dnie" podswiadomosci to wtedy nam sie to przysni. Miewam tez sny typu 'deja-vu' (czy by nie nazwac tego 'przewidywanie' przyszlosci? Tylko sie podszkolic, pocwiczyc swoja pamiec...a moze sie nauczymy rzeczywiscie przewidywac przyszlosc? Tak jak w 'Next' z Nicholas Cage :D), wtedy takie to dziwne odczucie, kiedy w rzeczywistosci sie odczuwa...

W dziecinstwie pamietam, ze umialem 'kontrolowac sny' tzn. wszystko o czym tylko pomyslalem to mi sie snilo - np. chcialem latac to latalem, albo chcialem unikac kul tak jak Neo w Matrixie to tak sie dzialo. Teraz juz kroluje podswiadomosci, nigdy swiadomosc dlatego sny nie bywaja normalne, przyziemne. Czasem jednak zdarzaja sie sny, ktore maja role 'przypomnienia' tj. akcje ktore dzialy sie kilkanascie lat wczesniej jak np. w podstawowce - z kolegami i kolezankami na wycieczce szkolnej.

PS. @[b]MagicalFire[/b]: Nie lepszy tytul tematu bylby gdybys dal : Dziwne sny : zamiast 'glupi sen' ? ;)
Edytowane przez Gość

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="yodek"]ze umialem 'kontrolowac sny' tzn. wszystko o czym tylko pomyslalem to mi sie snilo [/quote] ja tesh tak mam mysle o czyms najczesciej o problemach bardzo intensywnie a potem mi sie snia.ponoc trzeba umiec tak robic...czesto w snach rozwiazuje swoeje problemy a dzis po raz pierwaszy w snie udalo mi sie przejawienie swiadomosci :P <czy jak to tam nazwac> snilam-jak jush wczesniej pisalam- o tym ze ktos mnei gonil i pamietam ze nagle stanelam i sobie powiedzial "ten sen mi sie nie podoba" i sie po tym obudzialam...po raz pierwszy w zyciu tak mialam.i dobrze bo byl to bardzo meczacy sen...o i wiem ze pewne miejsca w moim snie sie powtarzaly tzn kiedys mi sie snily i wiem ze z tego tesh sobie sprawe zdawalam.

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="0na"]tesh[/quote] Cały czas myślałem, że tak piszą dzieci NEO i PoKeMoNy. A Ty podobno jesteś dorosła... Chyba, że nie dorosłaś, bo dorosłych dzieci NEO nie ma...
I na Twoje posty będę odpisywał na Twoim poziomie(...)

Co do proroczych snów... Mniewam takie dość często. Rzadko są to jakies makabryczne, jednak czasem się i takie zdarzą... Ostatni taki sen miałem tydzień temu... Śniło mi się, że miałem wypadek. Nie było ze mną źle, jednak nie mogłem się ruszać... Nie wiem nawet jak to się stało. Na poboczu stała dziewczyna, która zadzwoniła po pomoc i sama przyszła mi pomóc.
Rano się obudziłem, wszystko normalnie, fajne... Idę do kumpla (5km) na wieś, nagle samochód uderzył w drewniany słup i wpadł do rowu. Zadzwoniłem na pogotowie i pobiegłem do samochodu. Przez pewien czas nie mogłem się ruszać, gdy zobaczyłem, że... pasażerką była dziewczyna, która w śnie udzielała mi pomocy!
Na szczęśćie wszystko dobrze się skończyło ;-)

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To nie miejsce na takie wytykanie kto w jaki sposob zyje...a co do samego stylu, mozna inaczej zwrocic uwage.

Co sadzicie na temat 'snow na javie' czy tez podobnych snow, kiedy jest tak rzeczywisty iz wydaje wam sie ze to rzeczywistosc? Mieliscie takie sny (nie mowie o przypadku Yakub'a)? Ja tak mialem nie jeden raz, ze wydawalo mi sie ze to rzeczywistosc, kiedy jednak bylo bardzo 'niebiezpiecznie' to sie budzilem...albo tez jakby to bylo pewnego rodzaju przewidywanie przyszlosci, a sami zdecydowalismy ze sie potoczy inaczej (kojarzy mi sie motyw z filmu "Next")?

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czasem śnią mi się różne dziwne rzeczy, ale zazwyczaj rano pamiętam tylko pojedyncze zdarzenia z tych snów.

Raz na przykład, śniło mi się, że mój wujek zginął w wypadku. Innym razem, że spadłam z wiaduktu.
I zawsze się budziłam z krzykiem xD

[i]'I czuj?c Ci? obok opowiem o wszystkim

Jak cz?sto si? boje i czuje si? nikim'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się bardzo często śni, że na ziemię spada meteoryt ;/. Próbuje się gdzieś zawsze ukryć albo uciec ale jak już uderza robi się ciemno i się budzę. Nie wiem co to może znaczyć ale tego typu snów miałam już kilkadziesiąt, nic przyjemnego :(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teraz mam bardziej normalne sny ale dawniej to przez dłuższy okres miałam
np. sen w którym w starych jakichś chlewikach czy czymś takim czaił się na mnie
jakiś potwór :mrgreen: Albo w innych latach miałam ciągle sny katastroficzne w których ginęłam yyyy Co do proroczych snów - nie bardzo wierzę w takie rzeczy, chociaż wyśniłam sobie piesia którego dostałam parę dni później :mrgreen: jednak to tylko i wyłącznie
przypadek.

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja od dwóch dni miewam 10 snów na noc...
To jest u mnie dość dziwne, bo już od dłuższego czasu nie miałem żadnych snów(albo nie pamiętałem ich...).

Jeden był ciekawy... W skrócie to pojechałem jakimś samochodem do szkoły i jeździłem nim na parkingu koło boiska... Tylko, że ślizgałem się bo ten parking był oblodzony a było lato :lol: (wyglądało na lato ;p). Oczywiście wtedy miał na boisku wf mój pan od wfu.. Później z nim gadałem i ogólnie śmieszne to było :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się bardzo często śniło że spadam z górki, znaczy miałem zejść i widziałem że jest mała, ale potem okazywało się ze ona jest baaaardzo głęboka :D
I się budziłem
Ale to była jakieś 5 lat temu =/
Miałem tak prawie codziennie. Zawsze były to godziny wczesno-porankowe (4-5) xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hehe dziś miałam niezły sen :D
Nie lubię dzieci i nie chciałabym je mieć a dziś w nocy urodziłam córeczkę :D
Aleeee było śliczne, takie pulchniutkie, różowiutkie ze ślicznymi wielkimi oczkami :mrgreen:
Było cudne :-D Wyczytałam tu wczoraj że ktoś chciał nazwać dziewczynkę Inez i we śnie
ja tak nazwałam swoje dziecko :D
A potem śniło mi się że wstałam i opowiadałam ten sen mojej mamie :D

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi