Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Kody w grach.

<t>Czy używasz w grach kodów?</t>  

20 użytkowników zagłosowało

1. 1. Czy używasz w grach kodów?

• 8
    • 3
    • 9
    • 0

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
[center]Zdecydowana większość gier posiada w sobie opcję wpisywania kodów dających graczowi bonusy w postaci nieśmiertelności, dużej ilości wirtualnej gotówki, niewidoczności itd itp.

[img]http://www.findmeagame.com/images/4/643764.jpg[/img]
[img]http://f.versavel.free.fr/ce6.png[/img]

[b]Czy stosujecie w grach kody, jeśli tak to w jakich przypadkach? Czy używacie tylko zwykłychcheatów czy stosujecie specjalne programy do edytowania wpisów w grach?[/b][/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]kuriaki[/b], kody tylko w przypadkach gdy gra mi się znudzi a chcę dalej się nią cieszyć...
Często gdy przejdę całą grę wpiszę sobie kod na broń by mieć dostęp do szeregu pistoletów itp... wtedy to się bawię... W życiu nie przechodziłem gry na kodach, jak grać to grać...
Nie ma sensu na kodach przechodzić gry z względu na to iż robi się szybko nudna...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kody używam bardzo rzadko i tylko wtedy gdy już przeszedłem daną grę i chce się pobawić ;-) Nie ma sensu przechodzić gry na kodach bo to nie daje tyle satysfakcji co przejście trudnej misji samemu :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote="Matrix"]Kody używam bardzo rzadko i tylko wtedy gdy już przeszedłem daną grę i chce się pobawić ;-) Nie ma sensu przechodzić gry na kodach bo to nie daje tyle satysfakcji co przejście trudnej misji samemu :D [/quote] w 100 % Cie popieram ,mialem napisac dokladnie tak samo ;] ,pozatym mozna je uzywac gdy np.misja jest bedz kitu trudna nie ma takiej mozliwosci ja przejsc bez uzywania jej...
[quote="ankieta"]Kodów używam gdy normalna gra staje się nudna[/quote] W tym przypadku takowa gra ma tylko jedno miejsce gdzie moze przebywac...tylko w koszu :D,wiec po co chetow uzywac jak nudna jest (takia pozycja w ankiecie nie powinna sie znalez c wg. mnie )
Edytowane przez Gość

.::Jedynym sposobem pozbycia sie pokusy jest uleganie jej::.

.::Szukaj w ludziach tego czego inni nie widz?::.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no dobra przyznam sie w GTA 2 używałem kodów bo fajniej było latać i mieć wszystkiego full

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie używam, nie używałam.
Lubie się męczyć, gdy nie mogę przejść danej misji. To jest taki mój wewnętrzyny upór i wtrwałość... muszę sama bez żadnej pomocy.
pozatym gra na kodach jest zbyt prosta... i po prostu się nudzi..
nigdy nie widziałam w tym sensu.

za to pamiętam mojego kuzyna...
półka cała magazynów..
na kartkach a4 spisane kody do gier... on prze konsolą i jazda...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja natomiast bardzo czesto uzywalam kodow :mrgreen: Ach jaka to byla radosc, kiedy w grze np. Age Of Empires mialam duzo drewna, budynki sie szybko budowaly i z latwoscia przechodziliam do nastepnej ery xD Po kilku takich akcjach, gdzie wciaz wygrywałam, znudzilo mi sie i zaprzestalam. Tak samo bylo z gra The Sims xD Naklepalam sobie kod na kase, dalam najlepsze meble itp i po jakims czasie zrobilo sie nudno bo nie bylo co robic. Zaczelam w koncu topic ich w basenie.. :lol:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Napisano (edytowane)
[quote="Neo2000"]ankieta napisał/a
Kodów używam gdy normalna gra staje się nudna

W tym przypadku takowa gra ma tylko jedno miejsce gdzie moze przebywac...tylko w koszu :D ,wiec po co chetow uzywac jak nudna jest (takia pozycja w ankiecie nie powinna sie znalez c wg. mnie )[/quote]
Jeśli jedynym sposobem na nudną grę jest pozbycie się jej to sorry... Wpisując kody można czasami dodać ciekawe bonusy, przejść grę na inne sposoby; dobrze się bawić.
Ja używałem kodów tylko gdy nie przez długi czas nie mogłem przejść danego miejsca w grze (z małymi wyjątkami). [quote]no dobra przyznam sie w GTA 2 używałem kodów bo fajniej było latać i mieć wszystkiego full[/quote] Ja pamiętam nawet kilka kodów do GTA2: np flameon - max miotacza ognia :-) Ubaw po pachy jak wjedziesz zw wrogą dzielnicę i "dołożysz do pieca" :-) (btw. Magical po mojej wizycie w dzielnicach miałbyś co gasić :D ). [quote="sylwik666"]Ach jaka to byla radosc, kiedy w grze np. Age Of Empires mialam duzo drewna, budynki sie szybko budowaly i z latwoscia przechodziliam do nastepnej ery[/quote] Ja wolałem kod na taki duży czarny samochód - podjeżdza bryka pod wioskę tubylców i pilnuje by za bardzo się nie rozrośli. Po kilkunastu minutach podprowadzam wojska, nie niszczę wrogów, ale kontroluję ich terytorium (przeca ktoś musi płacić podatki :-) ).
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
używam gdy jakiś fragment jest naprawdę trudny...
najczęściej kodów używałem w Far Cry bo ta gra była fajna jednak potrafiła mocno wkurzyć momentami xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak w ankiecie. Nie mogę czegoś pzrejść (co zdarza się naprawdę bardzo zradko) - wpisuję kod. Gdy grę przechodzę poraz któryś (z nudów) i normalnie nie chce mi się czegoś robić jeszcza raz, wpisuję kod i przechodzę misję. W żadnych innych wypadkach nie używam kodów.

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja to wlasciwie jedynie w serii GTA uzywalem - by pobawic sie z policja :P 40 minut z wojskiem (czyli jeszcze kilkanascie minut z policja i FBI) az wymieklem :P

Wole poczytac porady by znalezc podpowiedz czy wskazowke jak mozna przejsc dany fragment gry. Takze nie jestem az tak cierpliwy i wytrwaly jak mloda :)

Far Cry? Owszem, byl ciezki do przejscia - szczegolnie od polowy czy 3/4 gry...horror :P

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zazwyczaj używam kodów, kiedy gra staje się nudna. Albo skończyłam już ją i przechodzę jeszcze raz - wtedy w grę wchodzą kody :)

No w LO był jeszcze jeden przypadek, kiedy grałam na kodach :-P (teraz niestety nie mogę, bo moja karta graficzna nie obsługuje tej gry ;/). Zawsze jak przychodziłam wkurzona na wychowawcę, siadałam przed kompem, włączałam BloodRayne, GodMode i się wyładowywałam :mrgreen: Nie musiałam myśleć, jak tu przejść, krew bryzgała po ścianach, było mi świetnie i od razu się człowiek odstresował :mrgreen:

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ja wogulę Nie stosuję kodów... dla mnie gra na kodach to wielkie oszukiwanie ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="buciu52"]Ja wogulę Nie stosuję kodów[/quote]
[size=18][b]W[color=red]_[/color]og[color=red]Ó[/color]le[/b][/size]

Podobnie jak dżodek, uwielbiałem się bawić policją (w GTA), a ów zabawę sponsorowały cheaty. Wychodzę z założenia (ba... wiem z autopsji), iż gra na oszustwach szybko się nudzi. Bo czymże jest dostać nagrodę od tak, a starać się o nią? ; )

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="deviant"]Wychodzę z założenia (ba... wiem z autopsji), iż gra na oszustwach szybko się nudzi.[/quote] O rly? :P

Przyznam, że był taki okres w moim życiu, kiedy często przechodziłam gry, głównie te strategiczne, na kodach. Cóż, ja ogólnie nie miałam silnej woli (i teraz nie jest lepiej pod tym względem), nie byłam też cierpliwa, więc szybko się zniechęcałam, gdy coś mi nie wychodziło...
Ale potem poczułam się tak... lamersko :P Zmądrzałam, dojrzałam i nie grzeszyłam więcej. Gry "zaliczałam" o własnych siłach albo wcale.
Potem, gdy przechodziłam grę ponownie i normalna rozgrywka stawała się nudna, używałam kodów, ale już z czystym sumieniem :)

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja z czystym sumieniem powiem że czasami stosuje kody jak gram na największej trudności .
Ale , nie jest to związane tym że sobie nie poradzę lecz z ciekawością i możliwością utrudnienia sobie gry ..

"Gdy się urodziłem ,Diabeł krzyknął kurw.. konkurencja .."

CHCESZ POGADAĆ PISZ !!

legrezz.pl

Anonymous

[b] Co się gapisz ?? Uważaj bo [u]Niedotykalna[/u] cię zje ....[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo rzadko, nie gam w takie gry co są kody i itp., ale czasem potne jak jest nuda to w gta z kodami :) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zawsze 1 raz jak przechodzę grę to próbuję przejść bez kodów. Jeśli mi się spodoba, to gram następny raz ale wtedy już z niewielką pomocą kodów :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem jak można grać w gry na kodach, jeśli chodzi o fabułę. Rozumiem kody np. w GTA SA, czołg i robić zadymę na mieście, ale w misjach fabularnych? Potem dziwicie się, że nowe gry są coraz łatwiejsze i krótsze...

ale syf.....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie stosuję, wolę cieszyć się z tego że się natrudziłem ;D

[img]http://img248.imageshack.us/img248/8810/beznazwyke.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi