Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Milion razy dziękuję

Rekomendowane odpowiedzi

[color=orange][b]Sympatyczne animki wypowiadają milion razy słowo "dziękuję" - chcesz komuś podziękować za coś podziękować? Wyślij ten filmik :-D[/b][/color]
[center]<object style="width: 600px; height: 300px; MARGIN-LEFT: auto; MARGIN-RIGHT: auto;" classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,0,0" width="550" height="420" id="spel">
<param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" />
<param name="movie" value="http://www.teledyski.neostrada.pl/2/million-dziekuje.swf" />
<param name="quality" value="high" />
<embed src="http://www.teledyski.neostrada.pl/2/million-dziekuje.swf" quality="high" width="600" height="300" name="spel" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" />
</object>[/center]

Kod na stronę :
[code]<object style="width: 600px; height: 300px; MARGIN-LEFT: auto; MARGIN-RIGHT: auto;" classid="clsid:d27cdb6e-ae6d-11cf-96b8-444553540000" codebase="http://fpdownload.macromedia.com/pub/shockwave/cabs/flash/swflash.cab#version=7,0,0,0" width="550" height="420" id="spel"> <param name="allowScriptAccess" value="sameDomain" /> <param name="movie" value="http://www.teledyski.neostrada.pl/2/million-dziekuje.swf" /> <param name="quality" value="high" /> <embed src="http://www.teledyski.neostrada.pl/2/million-dziekuje.swf" quality="high" width="600" height="300" name="spel" allowScriptAccess="sameDomain" type="application/x-shockwave-flash" pluginspage="http://www.macromedia.com/go/getflashplayer" /> </object>[/code]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
OMG.. juz tyle razy to dostawałam na linku w GG ze odechciewa mi sie tego oglądać :P

ale nie powiem.. chłopki sa bardzo pocieszne :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądałem to wczoraj .. do dziesięciotysięcznego thank you i wymiękłem ;-) Już miałem tego dość :-D Ale nie powiem :) Te animki potrafią poprawić humorek :) No i animacja wzorowo zrobiona ;-)

"Pusty pok?j... 4 ?ciany, puste miejsca po tych kt?rzy zako?czyli ?ywot w r?kach boga..."

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
takie coś w wersji "przepraszam" albo "kocham Cię" by się przydało ;) :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nooo :) To kocham Cię prędzej ;-) Albo chcę piwa :P :)

To przepraszam milion razy przy mocnym fochu nie wiem czy by podziałało :) Zazwyczaj działa bukiet pieknych róż :)

"Pusty pok?j... 4 ?ciany, puste miejsca po tych kt?rzy zako?czyli ?ywot w r?kach boga..."

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Neo"]Zazwyczaj działa bukiet pieknych róż :)[/quote] hmm lubie takie zachowanie ... no i na żywo tekst "wybacz mi" :)
[quote="Neo"]Albo chcę piwa :P :) [/quote] wina, wina ... wina wina dajcie ;] :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Neo"]do dziesięciotysięcznego thank you i wymiękłem [/quote]eeee mocny jestes ja wytrzymalem tylko do 1056.

ja chce wersje z "wybacz mi"

ale kurcze ja jak mialbym cos takiego tak szybko mowic to bym sie zaplul pogial zagial i na koncu wylecialyby mi moje dwa sztuczne zeby

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
heh animacja świetna... :-) to ja niedowiarek jestem i nie wierzyłem że ta animacja ma milion razy "thank you" i wyłączyłem też gdzieś przy 1000 razie ale i tak już miałem z deczka dosyć słuchania tego... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Robię konkurs! Kto dotrzyma do miliona i jakoś to udowodni! :-) hehe.. nagroda.. ;/ nie ma :-D

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Neo"]Robię konkurs! Kto dotrzyma do miliona i jakoś to udowodni! :-) hehe.. nagroda.. ;/ nie ma :-D [/quote]nie wytrzymam. a nagroda moze byc... hm... dostanie buziaka w polczek od Ishiyamy.... oj jednak chyba sie skusze i sprobuje

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po jakimś czasie to już wnerwia i to ostro. :-) Gdybym znał się na flashu zrobił bym wersję z.. Kocham Cię ;-) Tylko ja tego napewno bym nie mógł mówić tak szybko :lol:

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]dostanie buziaka w polczek od Ishiyamy.... oj jednak chyba sie skusze i sprobuje[/quote] a czemu ode mnie ? :-D
są inne baby na forum :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]a czemu ode mnie ? :-D
są inne baby na forum :mrgreen: [/quote]
ale ty najfajniejsza

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]ale ty najfajniejsza[/quote] heh .... daj spokój :)
staram się być miła .. nawet mi wychodzi :mrgreen:

a jak wygra baba? to od kogo buziak ? :P
bo już mam 2 tyś :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ishiyama padło na Ciebie a podobno pierwsza myśl najlepsza... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]Ishiyama padło na Ciebie a podobno pierwsza myśl najlepsza... ;-) [/quote] nie kuśmy losu ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]a jak wygra baba? to od kogo buziak ? :P
bo już mam 2 tyś :mrgreen: [/quote]
to hm.... my wszyscy mezczyzni ze scypiona spelnimy twoje zyczenie

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]to hm.... my wszyscy mezczyzni ze scypiona spelnimy twoje zyczenie[/quote] nie mów za wszystkich :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="Ishiyama"]a jak wygra baba? to od kogo buziak ?
bo już mam 2 tyś [/quote]
nie martw się... ja mam 14 tyś... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]nie martw się... ja mam 14 tyś... ;-) [/quote] ja już mam 12 ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"][quote]to hm.... my wszyscy mezczyzni ze scypiona spelnimy twoje zyczenie[/quote] nie mów za wszystkich :mrgreen:[/quote] no wiesz jako wszystkich to mialem na mysli siebie hehe :oops:

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="Ishiyama"]ja już mam 12 ;][/quote] mam nadzieję że zanim wyjadę jutro w trasę to dojdzie do miliona... ;-)
[quote="kimono"]to hm.... my wszyscy mezczyzni ze scypiona spelnimy twoje zyczenie[/quote] mógłbym się pod tym podpisać... ;-)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 3 Sierpień 07, 23:41[/i] ][/size]
I w końcu co z tego konkursu wyszło?? Czyżby został nierozstrzygnięty?? Bo mnie jakoś nie udało się dotrzeć do miliona.. ;-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie no taka animacja w pajęczynach cała... ;/ Bomba jak dla mnie, bardzo mi się spodobała :-) Fajnie się rozpędzają z tym tenkju ;-) Haha aż się zaciągają. :lol: Super animacja :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Podejmuje sie wyzwania, filmik bedzie dzialal az dojdzie do miliona :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi