Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Polski golkiper nr 1 na Euro 2008.

<t>Kto będzie bramkarzem nr.1 na Euro 2008?</t>  

6 użytkowników zagłosowało

1. 1. Kto będzie bramkarzem nr.1 na Euro 2008?

• 5
    • 1
    • 0

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
Faworytem do stania między słupkami podczas Euro 2008 jest Artur Boruc, ale w Premiership sa jeszcze młodzi Kuszczak i Fabiański...
[center]Artur Boruc
[img]http://www.dziennik.pl/files/archive/00008/Strachan__Boruc_jest__8552a.jpg[/img] [/center]
[center]Tomasz Kuszczak
[img]http://newsimg.bbc.co.uk/media/images/41646000/jpg/_41646076_kuszczak416.jpg[/img] [/center]
[center]Łukasz Fabiański
[img]http://www.etypy.net/news_img/71_350.jpg[/img] [/center]
[color=#FF8C00]
[b]Który z nich powinien być nr.1 na Euro 2008?. Odpowiedzi prosze uzasadniać.[/b][/color]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na pewno (wykluczając możliwość kontuzji) będzie Boruc.

Jednak ja widziałbym w tej roli Kuszczaka :-) On jest zdecydowanie bardziej dynamiczny i ogólnie jego styl bronienia mi się podoba ;-)

Fabiański... Bardzo mało go widziałem w akcji więc nie mogę ocenić ale wydaje mi się że jest zbytnio promowany

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Równiez wydaje mi sie, ze duze szanse ma Boruc, tylko tego znam z pozostalej trojjki tak w ogole xD wiec oddalam swoj glos na niego, (z wygladu nawet taki milszy sie wydaje od reszty)
Patrzac na te zdjecie to zreszta widzac, ze Fabiański to nawet piłki nie umie złapac, uciekła mu gdzieś tak jakoś :lol:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]Równiez wydaje mi sie, ze duze szanse ma Boruc (...) oddalam swoj glos na niego, (z wygladu nawet taki milszy sie wydaje od reszty) [/quote] Hehe, nie ma to jak kobiece spojrzenie na futbol :-)
No dobra, do rzeczy: zagłosowałem na Tomasza Kuszczaka gdyż w przeciągu ostatnich sezonów widzę u niego ogromny postęp. Podoba mi się jego styl gry oraz kapitalny refleks. Prawdopodobnie w bramce stanie Boruc (jest bardziej doświadczony), ale za kilka lat Kuszczak będzie nr. 1 :-) Fabiański jest dobry, lecz nie ma tej "iskry" jak Boruc i Kuszczak...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nr 1 - Boruc. W końcu dzięki niemu w dużej mierze Celtic miał mistrzostwo i tak dobzre stoi w tabeli. Drugim będzie Kuszczak- rezerwa CZerwonych Diabłów. Fabiański będzie przez całe mistzrostwa grzał ławę... to jest prawie pewne.

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ArtUr BoRuC;D;D;D;D wiele zawdzięcza mu polska reprezentacja;):D a po za tym przystojny męzczyzna;D <hehe>

Co Ci? Nie ZabIje To Ci? wzmOcnI;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="angel"]ArtUr BoRuC;D;D;D;D wiele zawdzięcza mu polska reprezentacja;)[/quote] Czy ja wiem... Wg mnie w reprze bronił [b]tylko[/b] dobrze :-) Rewelacji nie było ;-) Tak samo dobrze na bramce mógł się spisać Kuszczak, Fabiański, Kowalewski czy Malarz

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"]Drugim będzie Kuszczak- rezerwa CZerwonych Diabłów. Fabiański będzie przez całe mistzrostwa grzał ławę... to jest prawie pewne.[/quote] Obaj przecież będą grzeć ławę... Boruc gra regularnie więc jest, przynajmniej z definicji, lepiej przygotowany do turnieju. [quote="Matrix"]On jest zdecydowanie bardziej dynamiczny i ogólnie jego styl bronienia mi się podoba ;-) [/quote] Dokładnie Matrix, jesli chodzi o refleks to znam tylko 2 podobnie szybkich bramkarzy co Kuszczak - Buffon i Casillas.

Pewne jest, że Boruc wyjdzie w podstawowej 11-tce, ale ja wierzę, że w ciągu nbajbliższych lat coraz lepszy Kuszczak zajmie miejsce Boruca.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"]Pewne jest, że Boruc wyjdzie w podstawowej 11-tce, ale ja wierzę, że w ciągu nbajbliższych lat coraz lepszy Kuszczak zajmie miejsce Boruca.[/quote] Tylko czekać aż van der Sar zakończy karierę :) Tylko ostatnio coś widać, że chce on trochę jeszcze pograć... ;/ Szczególnie po triumfie w LM...

A przecież MU ma jeszcze jednego bramkarza ...(Foster?)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi