Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Freq

Anita Lipnicka & John Porter - Goodbye

Rekomendowane odpowiedzi

Napisano (edytowane)
[center][color=#F5F5F5][size=28]Anita Lipnicka & John Porter - Goodbye (2008)[/size][/color]

[img]http://costa.kofeina.net/uploads/recenzje/lipnicka_porter-goodbye.jpg[/img]

[color=#F5F5F5]Typ : Album
Gatunek : Pop

OPIS:[/color]

Trzeci i ostatni wspólny longplay duetu Anita Lipnicka - John Porter wypełnia 11 kompozycji ich autorstwa. Nowy materiał został nagrany tym razem w Polsce, jego produkcją zajął się odpowiedzialny za poprzednią płytę duetu (Inside Story) Chris Eckman, miksem - Phill Brown, a realizacją nagrań - jak zwykle znakomity w swoim fachu Rafał Paczkowski. Wysmakowane akustyczne aranżacje anglojęzycznych utworów urozmaicają m.in. organy Hammonda oraz sekcja smyczkowa i dęta. W ten wyjątkowy sposób artyści, mając w swym dorobku trzy naprawdę udane albumy i szereg przebojów, mówią sobie "żegnaj" (choć zarzekają się, że to wyłącznie rozwód zawodowy), by powrócić do kariery solowej.
[size=9]http://merlin.pl[/size]

[color=#F5F5F5]TRACKLIST:[/color]
01. Run for Your love [03]
02. Down by the lake [04]
03. Lonesome traveller [04]
04. Good to see You (Bill's song) [04]
05. Old time radio [03]
06. Lover turn around [03]
07. Secret wish [03]
08. You're not the only one [03]
09. How You doin' today [03]
10. Runner run [04]
11. Stone cold morning [02][/center]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kupiłem mojej mamie tą płytę i powiem, że jestem mile zaskoczony, bo nawet ja jej słucham, podoba mi się muzyka jaką grają, aczkolwiek od czasu, do czasu odnoszę wrażenie, że niektóre piosenki są prawie takie same [?]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi