Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Witam Serdecznie. Mam na imię Klaudia, co z resztą mi się nie podoba i mam 13 lat. Jestem wygadana, czasem złośliwa i wredna, jednakże miła też potrafię być. Posiadam ogromne poczucie humoru i raczej jestem optymistką. Interesuję sie Muzyką, grafiką komputerową i literaturą. Muzyką w szczególności. Pozdrawiam...Astel.

av i sygna by me.

To nie pot?ga ?wiadczy o naszej sile...to mi?o??.

[img]http://img102.imageshack.us/img102/3776/b5a7c448e09b920dc04b5a7no8.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Astel[/b], witaj pisz dużo i sensownie
zapraszaj do nas znajomych [quote="Astel"]grafiką komputerową[/quote] o tacy ludzie są nam potrzebni

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Astel"]Mam na imię Klaudia[/quote] To mi się podoba :-) [quote="Astel"]mam 13 lat[/quote] to troszkę mniej ;-) [quote="Astel"]Interesuję sie Muzyką, grafiką komputerową i literaturą.[/quote] To podoba mi się najbardziej :-)

Okej na poważnie - witam na forum. Życzę miło spędzonego czasu z forum Scypion i zapraszam do pisania.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Astel[/b],
Witam Cię [quote="Astel"]osiadam ogromne poczucie humoru [/quote] to zapraszam szczególnie do działu humor [quote="Astel"]Jestem wygadana[/quote] tu możesz się popisać

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...