Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Miś PushUPEK

Rekomendowane odpowiedzi

[center]<object width="425" height="350"><param name="movie" value="http://www.youtube.com/v/r2JrTmgABlQ"></param><param name="wmode" value="transparent"></param><embed src="http://www.youtube.com/v/r2JrTmgABlQ" type="application/x-shockwave-flash" wmode="transparent" width="425" height="350"></embed></object>[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Heehehe 4 fun tv i ich sprane bajeczki. A ten mis to najlepiej beka. Ja go nie pobije w tym.
Ale i tak wole "czesio hydraulik" hehe

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
taaaaa, Miś Pushupek, Piesek Leszek i co jeszcze?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]taaaaa, Miś Pushupek, Piesek Leszek i co jeszcze?[/quote] Pod Gradobiciem Pytań ;)...
blondyn 103.. etc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a bo ja wiem o której.. moja sis ogladala te wszystkie durne bajeczki na 4funtv.. raz mi sie udało zobaczyc urywek, albo razcej sama koncówkę.. :) Polew z "4 pancerni i pies" tyle ze pod nazwa (jak dobrze pamietam) "Blondyn 103"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blondyn 103 już nie leci na 4fun zresztą niewiem, że takie coś było ;/

"?miejecie si? ze mnie bo jestem inny, a ja ?mieje si? z was, bo wszyscy jeste?cie tacy sami" - Jonathan Davis

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi