Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MoDa

perle_noire

Rekomendowane odpowiedzi

witam :mrgreen: mam na imie Monika, tramontane z fotki, dzieki za zaproszenie, 24 lata, a reszty mozna sie dowiedziec, liczę że nie będziecie mieć mnie szybko doyć, bede sie starać ;-) [shadow=darkblue][/shadow]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U nas nie jest źle ... zostań z nami ... jeśli rozejrzysz się po forum to dostrzezesz już trochę naprawde fajnych pliczków i materiałow ... a przeciez dopiero się rozkręcamy :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj serdecznie tu marzyciel42 z Fotki hahha

[color=red]nie przejmuj si? ?yciem i tak d?ugo nie po?yjesz[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj, mysle ze szybko sie soba wszyscy nie znudzimy :-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="NoOne89"]witaj, mysle ze szybko sie soba wszyscy nie znudzimy [/quote] siedziałam na forum hardstyle.pl ładny rok.. zdarzyłam awansowac z usera na moda pozniej na admina.. forum zginęło śmiercią tragiczną :).. ale uwierz.. jesli są ciekawe tematy rozmowy to na pewno się soba nie znudzimy.. co jedyne jedni mogą się troszkę pożreć z innymi a to tylko o poglądy.. ;]

powracając do tematu [quote="perle_noire"]witam :mrgreen: mam na imie Monika,[/quote] Cześć... ja Magda miło mi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jedni będą przychodzić ... inni odchodzić ... i jakoś to będzie ... niestety ten offtopic zamykam ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...