Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
lukasszek

lukasszek

Rekomendowane odpowiedzi

Łukasz, lat 22. Link do forum dostalem w wiadomosci prywatnej na fotka.pl od pewnej bardzo ladnej dziewczyny. Mozna powiedziec, ze to wlasnie uroda tej kolezanki sklonila mnie do zarejestrowania sie tutaj. Jesli wiecej tu rownie fajnych dziewczyn to pewnie zostane na dluzej;)

WItam wszystkich.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witam Cie na Scypionie, napewno Ci sie spodoba, forum nabiera rozpedu coraz bardziej

zostan z nami na dlugo :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="lukasszek"]WItam wszystkich. [/quote]Witam Cie jako nic nie znaczaca wiekszosc narodowa scypiona.
Mam nadzieje ze zostaniesz z nami dluzej a nie tak jak niektorzy wysilili sie i tylko sie przedstawili a potem slad po nich zagjnal.
Pochwal sie coz to za pieknosc Cie tu przyslala

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Pochwal sie coz to za pieknosc Cie tu przyslala[/quote] [b]xxMorelka90xx[/b]
Chcialem podac link do jej profilu a nie moge. Dziwne te Wasze ograniczenia, ale co tam to nie moja sprawa..
A w ogole jaki ta kolezanka ma nick na forum?:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Witam Cię:) I cieszę się że jestes:) Standardowe powitanie ale działa :afro:

"Pusty pok?j... 4 ?ciany, puste miejsca po tych kt?rzy zako?czyli ?ywot w r?kach boga..."

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="lukasszek"]Chcialem podac link do jej profilu a nie moge. Dziwne te Wasze ograniczenia, ale co tam to nie moja sprawa.. [/quote]zrozum to taka blokada dla nowych kont zeby przypadkiem z rozpedu nam tzn im nie zasmiecali forum. i nie robili reklam[quote]A w ogole jaki ta kolezanka ma nick na forum?:)
[/quote]
a kolezanka sie eksmitowala stad na wlasna prosbe. no coz wez tu zrozum kobiete.
ale kurcze mam nadzieeje ze z tego powodu nie opuscisz nas?? skoro cie o to prosil to ma w tym jakis cel. chce nam pomoc dzieki tobie rozkrecic towarzystwo.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
ja równięz cię serdecznie witam... MAma nadzięję że będziesz spodoba ci się tutaj i że będziesz się dobrze czuł na tym forum... ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]zrozum to taka blokada dla nowych kont zeby przypadkiem z rozpedu nam tzn im nie zasmiecali forum. i nie robili reklam[/quote] Jesli ktos chce zrobic reklame to takie ograniczenia mu nie straszne i tak zrobi swoje. Wystarczy odrobina kreatywnosci ;) Imho w niczym to nie ulatwia pracy moderatorow (tak czy siak musicie czytac wszystkie posty i reagowac w miare potrzeby), natomiast jest upierdliwe dla tych co nie maja zlych intencji i chca wsrawic link.
[quote]a kolezanka sie eksmitowala stad na wlasna prosbe. no coz wez tu zrozum kobiete.
ale kurcze mam nadzieeje ze z tego powodu nie opuscisz nas?? skoro cie o to prosil to ma w tym jakis cel. chce nam pomoc dzieki tobie rozkrecic towarzystwo.[/quote]
A kiedy sie eksmitowala?:) Bo ja to zaproszenie dzis dostalem.. Dziwne ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="lukasszek"]Imho w niczym to nie ulatwia pracy moderatorow (tak czy siak musicie czytac wszystkie posty i reagowac w miare potrzeby), natomiast jest upierdliwe dla tych co nie maja zlych intencji i chca wsrawic link.[/quote] To forum jest inne.. Tutaj moderatorzy chcą czytać.. i pisać.. a nie tylko moderować i korzystać z danych im praw.. Rozumiesz?

"Pusty pok?j... 4 ?ciany, puste miejsca po tych kt?rzy zako?czyli ?ywot w r?kach boga..."

;( ;( ;( ;( ;(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote]A kiedy sie eksmitowala?:) Bo ja to zaproszenie dzis dostalem.. Dziwne ;)[/quote] w koszu masz temat pt "Wypije dzis za wasze drowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" to jest jej eksmisja...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="lukasszek"], natomiast jest upierdliwe dla tych co nie maja zlych intencji i chca wsrawic link. [/quote]ej to tylko moja teoria a ja tam sie nie znam. przyjda ci wazni wypowiedz sie i sie dowiemu w czym tkwi problem.[quote="lukasszek"]A kiedy sie eksmitowala?:) Bo ja to zaproszenie dzis dostalem.. Dziwne ;)[/quote]a tego to ja nie wiem. mi samemu kazala tu sie zalogowac i jakos jej ani razu nie widzialem dopiero potem sie dowiedzilem ze focha strzelila.
wiesz ona taka narwana jest. ale spoko z niej dziewczyna. w koncu rozkochala mnie w sobie

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]To forum jest inne.. Tutaj moderatorzy chcą czytać.. i pisać.. a nie tylko moderować i korzystać z danych im praw.. Rozumiesz?[/quote] To Ty chyba nie zrozumiales mnie, ale nie chce sie drugi raz powtarzac ;)
[quote]w koszu masz temat pt "Wypije dzis za wasze drowie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!" to jest jej eksmisja...[/quote] haha to moze Ona uznala, ze jestem ograniczony i dlatego mnie zaprosila ;) Suuper ;) Ahh te baby..
[quote]ej to tylko moja teoria a ja tam sie nie znam. przyjda ci wazni wypowiedz sie i sie dowiemu w czym tkwi problem.[/quote] Spoko. Ja tylko zasygnalizowalem jak to wyglada z mojego pynktu widzenia. Robcie z tym co chcecie. Ja tam przezyje bez wstawiania linkow ;) Bedzie trudno, ale dam rade.

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 29 Lipiec 07, 00:17[/i] ][/size]
[b]Kurcze! Opcji 'edytuj' tez tu nie ma?! Niech ktos wykasuje ta czesc, ktora sie powtarza :)[/b]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
drodzy parafianie to jest dzial PRZEDSTAW SIE tu sie nie dyskutyje tu sie wita. zapraszam w celach rekreacyjnych na PW lub shoutbox

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 29 Lipiec 07, 00:18[/i] ][/size] [quote="lukasszek"]Kurcze! Opcji 'edytuj' tez tu nie ma?! Niech ktos wykasuje ta czesc, ktora sie powtarza :) [/quote]to sie samo kasuje. bajer co nie??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]to sie samo kasuje. bajer co nie??[/quote] Jakos nie widze zeby sie kasowalo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uhuhu ale perwers... Nie ma Foxa i już syf ... :-D ale wytłumaczmy sobie parę spraw ...

Edytowanie i wiele innych fajnych opcji rezerwujemy V.I.P.om czyli osobom które są wierne scypionowi oraz Special V.I.P.-om dzięki którym forum może działać jeszcze lepiej ...
[quote="lukasszek"]Chcialem podac link do jej profilu a nie moge. Dziwne te Wasze ograniczenia, ale co tam to nie moja sprawa..[/quote] Na forum musi być 24 h na dobę ład i porządek ... niestety TEAM to tylko ludzie i nie stać ich na to by 24 godziny na dobę pilnować forum przeciwko spamerom ...
Dlatego linki zostawiamy dla osób które napisały u nas 25 postów i zdołały wytrzymać te 7 dni ...

Co do moderatorów to wierze że grupa dobrana przezemnie będzie przyjazna dla wszystkich ... żyjemy zasadą że nie użytkownicy są dla forum ... tylko forum jest dla użytkowników ... o czym zapomina wiele innych portali .. :evil:

Co do Morelki90 myślę że temat jest dawno zamlnięty ...[b]lukasszek[/b], szczerze to powiem tobie że Morelka90 jest żywym dowodem na to że piękno i uroda nie zawsze chodzi parą z inteligencją ... nie chce wracać do rozmów o tej dziewczynie ... nie ma jej i raczej już nie będzie ... chociaż konto nadal ma aktywne ...

Myślę że chyba wszystko sobie wyjaśniliśmy ... Łukaszku jeszcze raz witam cię i zapraszam na inne działy forum ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...