Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

[HIT] Miłosna Broń

Rekomendowane odpowiedzi

[flash]http://www.deviantart.com/download/48836204/What_is_Love__by_Joeyslucky22.swf[/flash] Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niestety mam do pupy neta i nie moge filmiku w tym momencie obejrzec wiec nie wiem co jest dla tego czlowieka bronia na samotnosc.

A szkoda ze nie moge o tym wiedziec bo moze okazaloby to sie lepsze niz to co ja robie.
Bez bicia przyznam sie ze "moja bronia na samotnosc" sa narkotyki.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="kimono"]Niestety mam do pupy neta i nie moge filmiku w tym momencie obejrzec wiec nie wiem co jest dla tego czlowieka bronia na samotnosc.[/quote] Broń na samotność ----->ZNAJOMOŚCI PRZEZ INTERNET lecz i to mu się nie udaje... Ukochana go nie chce widzieć. Kłócą się do tego stopnia że pewnego dnia stają twarzą w twarz. I co?? MIŁOŚĆ między nimi zawitała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Film wydaje mi się swoistym paradoksem miłości ...

Facet uważa że kocha kobietę ... daje jej kwiaty a nwet pieniądze ... ona daje mu kosza ... on szuka innej przez innternet ...

pokazuje to że jednak nie kocha ... gdy przez przypadek poznaje kobietę której nie poznał przez sieć (mimo że tak myśli) to uciekaod niej ... pokazuje to że dla naszego casanovy liczy się wygląd

. Pozatym rzeczą zbierzną jest to że dziewczyna wolała wyskoczyć przez okno niż żyć z zakochaniem do tego człowieka ...

Film fajny ale pokazuje wiele zbierzności z życia realnego . m.in prosty sposób myślenia facetów w humorystyczny sposób .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]ZNAJOMOŚCI PRZEZ INTERNET lecz i to mu się nie udaje[/quote] dobrze ze mi sie udało moja Izunie poznałem przez neta ale ona mieszka tylko 26 km ode mnie

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mi też się udało ale nie przez neta moż ktoś z was zna takie coś jak FAN SCAN flirt przez esy to właśnie dzięki temu poznałam swoją miłość i jesteśmy raze juz 2 miesiące :-)

mi?o?? jest pi?kna gdy si? kocha? umie i gdy jedno serce drugie rozumie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="nataszka:)"]FAN SCAN[/quote] no znam to ale sie nie bawię w SMSy

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Rabee"]Ukochana go nie chce widzieć. Kłócą się do tego stopnia że pewnego dnia stają twarzą w twarz. I co?? MIŁOŚĆ między nimi zawitała...[/quote]na mejscu dziewczyny w zyciu bym nie pokochal tego chlopaka. tak zapewnial o swojej milosci a tu taki przekret. nawet to ze moze chcial w ten sposob zapomniec go nie usprawiedliwia.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
@[b]kimono[/b] nie będziemy się o to kłócić bo to tylko animacja, ale ludzie najczęściej tak robią, że aby o kimś zapomnieć szukają innej znajomości (miłości??).

A co do fan skana to dla mnie jest to najgorsza droga poznawania ludzi jaką wymyślono... Już nawet lepiej jest przez neta poznawać ludzi niż prze tego skana... Jak widzę pierwszego sms typu "podaj mi swój nr bo mam mało kaski na koncie' to mnie trzęsie...
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Rabee[/b], wiesz ja tu raczej komentuje prawdziwe zycie niz animacje.
a tak w ogole tego filmiku nie widzilem bo mi cos nie chce chodzic. ale przeczytalem uwaznie streszczenie FOXa

ale kurcze w ten sposob i tak sie nie zapomni. tylko sie rani i siebie i byla i nowa. to jaki to ma sens??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
[quote="kimono"]to jaki to ma sens??[/quote] Jeśli ta "nowa" znajomość okaże się szczęśliwa to o tej poprzedniej nawet myślał nie będzie... Gorzej jest jak okaże się nieszczęśliwa...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]treszczenie FOXa[/quote] nie bierz w tym temacie moich słów najbardziej poważnie bo choć film pokazuje bardziej prawdę to jest tylko komedią ... polecam odpalić ten temat IE i jeśli masz wolne łącze to zostawić na 15 minut :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi