Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Yakub

Dziwne... zabawy

Rekomendowane odpowiedzi

Jeśli zwykły seks już na tobie wrażenia nie robi, zawsze możesz spróbować coś nowego :mrgreen: .
Przedstawaim tzry propozycje:
[hide]Snowballing – ("Śnieżynka") praktyka seksualna, w której jedna osoba bierze do ust nasienie drugiej osoby, po czym oboje przekazują je sobie z ust do ust.
W parach heteroseksualnych snowballing polega na tym, że mężczyzna przyjmuje nasienie z ust kobiety, która doprowadziła go do wytrysku poprzez fellatio. W ten sposób mężczyzna chce przyjąć rolę uległą.
W parach homoseksualnych mężczyźni dzielą się smakiem nasienia jednego z mężczyzn przed połknięciem.
Bukkake to rodzaj perwersyjnego seksu grupowego polegający na ejakulacji grupy mężczyzn na leżącą, siedzącą bądź klęczącą osobę, zazwyczaj na twarz, bądź do ust. Praktyka ta może zawierać elementy seksualnego upokorzenia.
Felching - praktyka seksualna, polegająca na wysysaniu i wylizywaniu nasienia lub innych płynów z pochwy lub odbytu partnera, tuż po odbyciu stosunku. Osoba wysysająca nasienie może je połknąć, wypluć lub przekazać, z ust do ust, partnerowi.[/hide]

Życzę miłej zabawy :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zboczuch! Nie wiedziałam, że Ty się w takich tematach obracasz i taki jesteś obeznany :lol:

Co? Ci nie pasuje? Powiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-.-
to co napisałeś jest ohydne..
i wątpię, aby urozmaiciło moje życie erotyczne na które nie narzekam, bo jest genialne...

mam odczucie, że te zabawy są bardziej dla gejów.. -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hardcore na maxa :lol: Ja w życiu bym się tak nie zabawaił... Aż tak hardcorowy nie jestem :lol:

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
o lol :P
nie widze w tym nic podniecającego :P blee :p

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ale inni lubią takie rzeczy.... :mrgreen:
Gratuluję im odwagi i radzę wizytę u lekarza- specjalisty....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Totalne przegięcie! Zapłać mi... nie zrobię tego! Ale jeśli ktoś lubi to już jego sprawa... chociaż ja uważam to za hcore...

Co? Ci nie pasuje? Powiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jak pisałam wyżej..
takie zabawy są dobre dla gejów... przynajmniej w moim odczuciu... -.-

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Yakub"] Życzę miłej zabawy :mrgreen: [/quote] Ja jadłam przed chwilą :arque:

[b]
[center]"-Na moim sihillu - warknął Zoltan, obnażając miecz -

-wyryte jest starodawnymi krasnoludzkimi runami prastare krasnoludzkie zaklęcie.

- (...) Co głosi ten napis?

- Na pochybel sk**wysynom!"
[/center]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hm.. Jakby tu wypowiedzieć się na ten temat.. O, już wiem.. Te 3 rodzaje, hm.. Ostatni rodzaj dużo ludzi robi i nie wybrzydzać Ci na górze.. Bo przeważnie tak jest..
Dla mnie to jednak, hm.. Tylko właśnie ten 3 rodzaj odpowiada, reszta już nie.. Nie jestem za grupowym, ani innymi trójkątami czy innymi wielokątami.. Ojj..

Ale drugie, upokorzenie.. Nikt chyba tak nie chciał.. Chodź inne określenie.. Kąpiel w nasieniu xD

No dobra, to na tyle.. Jestem praktycznie neutralna na wszystkie techniki.. A ten post ot kurcze szantaż jest, O

^^,)

[i]Nie dotykaj, bo podrapię..[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Snowballing – (Śnieżynka) praktyka seksualna, w której jedna osoba bierze do ust nasienie drugiej osoby, po czym oboje przekazują je sobie z ust do ust. [/quote] to chyba calkiem normalne jest. ;| :) tzn. w przypadku kobieta z mezczyzna, a nie inaczej ;)
[quote]Bukkake to rodzaj perwersyjnego seksu grupowego polegający na ejakulacji grupy mężczyzn na leżącą, siedzącą bądź klęczącą osobę, zazwyczaj na twarz, bądź do ust. Praktyka ta może zawierać elementy seksualnego upokorzenia. [/quote] to tez calkiem spoko, ale tez tylko kobieta z mezczyzna :)

trzeci rodzaj tez calkiem okej.

takze wg mnie ogolem wszystko spoko i w ogole, ale tylko gdy robi to dziewczyna z chlopakiem - inne wersje mnie obrzydzaja itd. ;]

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Eva"]to chyba calkiem normalne jest. ;|[/quote] zatem uważasz, że przekazywanie nasienia, które masz w buzi do ust Twojego faceta jest normalne?
z tego co słyszałam to większość facetów ma obrzydzenie na samą myśl, iż mogliby coś takiego posiadać w buzi :x
[quote="Eva"]Bukkake[/quote] poniżające... w sensie, że facet ma mi się na twarz spuścić.

never.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Eva"]to tez calkiem spoko, ale tez tylko kobieta z mezczyzna :) [/quote] [quote="Eva"]Bukkake to rodzaj perwersyjnego seksu grupowego[/quote] jeden na jednego wykluczone

ogólnie nawet mnie to przeraża... ohyda ;/

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote] jeden na jednego wykluczone [/quote] czemu. ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bo jak Ci zacytowałam założenie Bukkake jest perwersyjny seks GRUPOWY... -.-

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]bo jak Ci zacytowałam założenie Bukkake jest perwersyjny seks GRUPOWY... -.-[/quote] a sory, nei skumalam chyba ;/
no dobra grupowy ja wiem, ale takie cos jedynie by odpwoadalo mi gdyby to bylo tylko pomedzy mna a chlopakiem. ;d heh.

Dobra mniejsza z tym. ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi