Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Sport miła sprawa w ostatnich latach zajmowałem się lekkoatletyka troszkę biegałem przez płotki troszkę rzucałem oszczepem ale cóż niestety z braku warunków do trenowania zakończyłem swoją karierę... Szkoda ale coś tam pozostało przedstawię wam mój filmik z 1 rzutem ...
www.youtube.com/watch?v=pJf__Lbf6og
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Technika dobiegu całkiem dobra muszę przyznać. Popracować trzeba by nad siłą jednak :) Ja oszczepem nie rzucałem, ale biegałem na 100m. A co do oszczepu to przydałby się nam polski Jan Zelezny. :afro:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedys rzucałam oszczepem ale tylko raz tak po prostu sprobowałam :P
hehe ciezke to cholerstwo :P
a co do innych dyscyplin to skakałam wzwyż na zawodach :) :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dyskutując o rzucie oszczepem należy wspomnieć o legendzie tej dyscypliny - Janie Zeleznym. Do niego należy rekord świata - 98,48m, który z pewnością długo pozostanie marzeniem dla wszystkich zzwodników. Ćwicząc technikę warto podpatrzyć rzuty mistrza. Widać, że zachowujesz się jak on - bardzo wolno zbliża się do kreski aż nagle wybucha i wyrzuca oszczep z wielką siłą. U Ciebie jak wspomniałem wcześniej problem w tkwi w sile. Podpakuj trochę i będzie ok :mrgreen:

Dla przypomnienia sylwetki legendarnego oszczepnika Jana Zeleznego wstawiam filmik:
[center][youtube]http://youtube.com/v/g2mHcNWyr9U[/youtube][/center]
btw: Skąd załatwiłeś taki fajny oszczep? Też bym sobie porzucał :mrgreen:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
szczerze to nie wiedziałam o nim. I jak zobaczyłam filmik to jestem wielka podziwiu. Ten facet to miał powera !! Szok. Widac ze to prawdziwa legenda!

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Łoo ;) dawno założony temacik odkopałem ;d hehe przynajmniej teraz się pochwale że udało mi się zająć 2 miejsce na międzynarodowym mityngu przyjaźni w Zgorzelcu xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi