Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[color=green][size=18]"Kobieta pragnie jak najczesciej uprawiac sex z mezczyzna ktorego kocha, mezczyzna pragnie jak najczesciej uprawiac sex"

"sex to cena ktora kobieta placi za malzenstwo, malzenstwo to cena ktora mezczyzni placa za sex..."

"wiekszosc kobiet woli uprawiac sex przy zgaszonym swietle, nie moga zniesc widoku zadowolonych z siebie mezczyzn, mezczyzni wola sex przy zapalonym swietle, wtedy nie pomyla imienia kobiety..."[/size]
[/color]

jak sie ustosunkujecie do tych cytatow, zapraszam do dyskusji.
Moim zdaniem jest to swieta prawda, oczywiscie z wyjatkami. ale facetowi milosc nie jest potrzebna do uprawiania sexu, kobieta na odwrot, ale znajomy kiedys powiedzial : z workiem na glowie kazda szpara taka sama... no coz, szokujace, ale w mniemaniu facetow chyba prawdziwe... Co do mnie to jest chyba inaczej chociaz sam nie wiem.kiedys mowilem "Kocham Cie z milosci a nie z tego ze jest mi z toba dobrze w lozku, mozemy tego nie robic" taka byla umowa jednak po gora tygodniu znowu bylo to samo. Czy jest na to jakies wyjasnienie?? Czy to kwestia tego jak wczesniej napisalem byle z kim byle gdzie zeby tylko.... ja wiem ze wy jestescie oddani swoim wybrankom itd ale chce wiedziec jak o tym myslicie a moze jak bylo w stosunku do tego z wami kiedys
Edytowane przez Gość

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]wiekszosc kobiet woli uprawiac sex przy zgaszonym swietle[/quote] nie prawda moja myszka lubi uprawiać sex o każdej pozę dnia i nocy :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]nie prawda moja myszka lubi uprawiać sex o każdej pozę dnia i nocy :-P [/quote]ale tu nie o to chodzi.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]ale facetowi milosc nie jest potrzebna do uprawiania sexu, [/quote] ja tak miałem do póki mojej Izuni nie poznałem [quote="kimono"]z workiem na glowie kazda szpara taka sama... no coz, szokujace, ale w mniemaniu facetow chyba prawdziwe... [/quote] no niestety nie którzy zdanej nie odpuszcza
ja tez kiedyś taki byłem ale sie zmieniłem :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kimono - cytowales kogos poza soba? bo mierne i malo znane, zwlaszcza ostatni ktory kolo humoru chyba nawet nie stal...

"Moim zdaniem jest to swieta prawda, oczywiscie z wyjatkami."- od swietej prawdy nie ma wyjatkow.

" ale facetowi milosc nie jest potrzebna do uprawiania sexu, kobieta na odwrot, ale znajomy kiedys powiedzial : z workiem na glowie kazda szpara taka sama" - o_O prosze Cie, jesli nie przekracza to Twoich mozliwosci o przynajmniej czesciowo poprawne "klecenie zdan", a juzodrobina sensownej interpunkcji bylaby blogoslawienstwem. Dzieki temu umozliwisz zrozumienie tak swiatlego przekazu prostemu ludowi z ktorym i ja zmuszony jestem sie tu utozsamiac.
[quote="MagicalFire"]no niestety nie którzy zdanej nie odpuszcza
ja tez kiedyś taki byłem ale sie zmieniłem [/quote]

Pomarzyc dobra rzecz :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]"Kobieta pragnie jak najczesciej uprawiac sex z mezczyzna ktorego kocha, mezczyzna pragnie jak najczesciej uprawiac sex" [/quote] znam takich ;] aczkolwiek ten, który kocha i ktoremu zależy na poszanowaniu kobiety i jej zdania będzie wytrwałym i poczeka aż razem uzgodnia kiedy mają chęc na zabawy łóżkowe :)
znam także prawiczków, którzy czekają na swoją jedyną ....
[quote="kimono"]"sex to cena ktora kobieta placi za malzenstwo, malzenstwo to cena ktora mezczyzni placa za sex..." [/quote] ojj coś w tym jest :mrgreen:
[quote="kimono"]wiekszosc kobiet woli uprawiac sex przy zgaszonym swietle, nie moga zniesc widoku zadowolonych z siebie mezczyzn,[/quote] jeśli chodzi o mnie to lubię i przy zgaszonym i przy zapalonym ... są dni gdy lubię patrzeć na twarz Ukochanego, dumnego, że ma taką kobietę :mrgreen: - skromność ....
a są i takie dni, gdy lubię całkowitą ciemność .. i wtedy oddawać się pięknym chwilom .... nie widząc nic, prócz ciemności .... dodatkowo pobudza zmysły :)
[quote="kimono"]mezczyzni wola sex przy zapalonym swietle, wtedy nie pomyla imienia kobiety..." [/quote] kto ma pomylić imię to i tak pomyli .... a najczęsciej się to tyczy mężczyzn nie stałych w uczuciach i zwiazkach...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="TQM"]kimono - cytowales kogos poza soba? bo mierne i malo znane, zwlaszcza ostatni ktory kolo humoru chyba nawet nie stal... [/quote]otoz wszystkie cytaty nie sa moje. nie moja wina ze nie znasz. moze czas najwyzszy zaczac czytac i przy okazji nauczuc sie troche kultury.[quote="Ishiyama"]kto ma pomylić imię to i tak pomyli .... a najczęsciej się to tyczy mężczyzn nie stałych w uczuciach i zwiazkach... [/quote]ale jakie to upokorzenie pomylic imie

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]ale jakie to upokorzenie pomylic imie[/quote] ojj wielkie ...
nie chciałabym ..

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]ale jakie to upokorzenie pomylic imie[/quote]jak sie musi wtedy czuc kobieta:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990"]ak sie musi wtedy czuc kobieta:)[/quote] jak w morde strzelił ... :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"] jak w morde strzelił ... [/quote]Dokładnie nie wiem co bym zrobiła szok :mrgreen:

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="patiszon1990"]jak sie musi wtedy czuc kobieta:) [/quote]a jak mezczyzna?? o nas to nie pomyslalyscie. o wy egoistki. nam tez sie czasem zdarza cos takiego. "Johny mocniej czy jak ci tam na imie"[quote="patiszon1990"]szok :mrgreen: [/quote]termiczny??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]termiczny??[/quote] coś koło tego ... ;]
[quote="kimono"]o wy egoistki[/quote] no dobra ... przyznaje sie!
ale zapomniałam na amen o wersji, że chłopak może zostać tak samo potraktowany ...
w końcu przysłowiowo to Facet jest świnią .. ale jak to mówią - "Facet to świnia ... baba jeszcze gorszy wieprz" ufff trochę samokrytyki nie zaszkodzi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]a jak mezczyzna?? o nas to nie pomyslalyscie. o wy egoistki. nam tez sie czasem zdarza cos takiego. "Johny mocniej czy jak ci tam na imie[/quote]tak to juz jest ze porostu chłopak wypowiedział i jest winny:)[quote="kimono"]ermiczny??[/quote]moze byc i taki :)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 31 Lipiec 07, 23:40[/i] ][/size] [quote="Ishiyama"]no dobra ... przyznaje sie!
ale zapomniałam na amen o wersji, że chłopak może zostać tak samo potraktowany ...
w końcu przysłowiowo to Facet jest świnią .. ale jak to mówią - "Facet to świnia ... baba jeszcze gorszy wieprz" ufff trochę samokrytyki nie zaszkodz[/quote]
zdarza sie i tak noi przyznaje racje:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sex to nie milosc - krotko i na temat. a kto tak uwaza jest w bledzie.

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moze jakies slowa na poparcie swojej teorii? slyszales o ludziach nie uznajacych sexu bez milosci? sex to nie hobby ani sport, ale oprocz aspektu fizycznego to rowniez wyjatkowa wiez miedzy partnerami

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najlepiej jest jak sex wynika z milosci, a nie odwrotnie. to ze dwoje ludzi uprawia sex wcale nie znaczy ze sie kochaja. nie chcialbym miec kobiety (patrzac w przyszlosc byc w malzenstiwie) ktora by mnie nie kochala, a bylibysmy ze soba tylko dla sexu.... to byloby jakies niporozumienie:). sa sprawy wazne i wazniejsze. elo

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]najlepiej jest jak sex wynika z milosci, a nie odwrotnie. to ze dwoje ludzi uprawia sex wcale nie znaczy ze sie kochaja. nie chcialbym miec kobiety (patrzac w przyszlosc byc w malzenstiwie) ktora by mnie nie kochala, a bylibysmy ze soba tylko dla sexu.... to byloby jakies niporozumienie:). sa sprawy wazne i wazniejsze. elo[/quote]tak dokladnie nie było by sensu ja takiego czegoś wogóle nie rozumiem jak można sie kochać bez uczuć tak jak jest w agencjach towarzyskich dla mnie to jest nie pojęte

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miłość jest seksem i seks jest miłością. Zależy jak się to zinterpretuje. Ja niedługo będę ze swoją Olą rok i nadal jestem prawiczkiem. Były już wszystkie zabawy, ale ona mówi, że nie jest gotowa na "to", więc ja jej nie poganiam, chociaż ona mówi, że bardzo by chciała, ale się boi. Z drugiej strony mówi, że pieszczoty są bardzo ważnym aspektem w związku. To takie moje skromne zdanie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FurY"]Miłość jest seksem i seks jest miłością. Zależy jak się to zinterpretuje. Ja niedługo będę ze swoją Olą rok i nadal jestem prawiczkiem. Były już wszystkie zabawy, ale ona mówi, że nie jest gotowa na "to", więc ja jej nie poganiam, chociaż ona mówi, że bardzo by chciała, ale się boi. Z drugiej strony mówi, że pieszczoty są bardzo ważnym aspektem w związku. To takie moje skromne zdanie[/quote]powiadaja ze jak naprawde kocha to poczeka az dziewczyna bedzie gotowa

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]powiadaja ze jak naprawde kocha to poczeka az dziewczyna bedzie gotowa[/quote] tak to prawda :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taka wstrzemiezliwosc moze byc tez znakiem czy to naprawde milosc... Mi z moja kicia tez minelo kilka ladnych miesiecy, ale jakos nie czulem palacej potrzeby, a nawet inaczej - im dluzej czekalem, tym bardziej szanowalem ja za to, no i wzrastal apetyt :) ale spotkalem sie z facetami ktorzy byli z dziewczyna tylko dla sexu, i pod pozorem milosci chcieli ja tylko bzyknac... zalosne... szkoda tylko uczuc drugiej strony, gdy wszystko wychodzi na jaw.
Sa faceci ktorzy kochaja, sa tacy ktorzy zdradzaja, i sa tacy ktorzy biora, a nie daja....

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Mr.Q"]Taka wstrzemiezliwosc moze byc tez znakiem czy to naprawde milosc... Mi z moja kicia tez minelo kilka ladnych miesiecy, ale jakos nie czulem palacej potrzeby, a nawet inaczej - im dluzej czekalem, tym bardziej szanowalem ja za to, no i wzrastal apetyt :) ale spotkalem sie z facetami ktorzy byli z dziewczyna tylko dla sexu, i pod pozorem milosci chcieli ja tylko bzyknac... zalosne... szkoda tylko uczuc drugiej strony, gdy wszystko wychodzi na jaw.
Sa faceci ktorzy kochaja, sa tacy ktorzy zdradzaja, i sa tacy ktorzy biora, a nie daja....[/quote]
tak własnie jest w naszym swiecie takie czasy dlatego nie ufam nigdy o końca nawet własnemu chłopakowi mamuśka mnie tego nauczyła narazie wychodzi mi to na dobre:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Patrycja"]tak własnie jest w naszym swiecie takie czasy dlatego nie ufam nigdy o końca nawet własnemu chłopakowi mamuśka mnie tego nauczyła narazie wychodzi mi to na dobre:) [/quote]tylko czego mnie nikt tego nie nauczyl.
kazdy ma mnie daleko w dddd a jak przychodzi co do czego to wielkie pretensje ze jak ja sie zachowuje co ja robie.
zycie mnie nie oszczedza i ciagle trafiam na cos takiego

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"][quote="Patrycja"]tak własnie jest w naszym swiecie takie czasy dlatego nie ufam nigdy o końca nawet własnemu chłopakowi mamuśka mnie tego nauczyła narazie wychodzi mi to na dobre:) [/quote]tylko czego mnie nikt tego nie nauczyl.
kazdy ma mnie daleko w dddd a jak przychodzi co do czego to wielkie pretensje ze jak ja sie zachowuje co ja robie.
zycie mnie nie oszczedza i ciagle trafiam na cos takiego[/quote]
no zycie plata figle

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi