Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
___Ania____

komedia romantyczna

Rekomendowane odpowiedzi

Czy znacie jakieś fajne komedie romantyczne które mozecie polecić? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
google.pl ... ehh po co taki temat??

...nie pytaj kim jestem...to zbyt trudne pytanie ...

już nie pędzę z motyką w stronę słońca donikąd...

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=Gary]google.pl ... ehh po co taki temat??[/quote]
ale ona pyta o takie, ktore sa godne uwagi, a google da hurtem tytuly :-P

Nie jestem jakas wielka fanka komedii romantycznych, ale (po opiniach kolezanek) moglabym Ci polecic:
- Pretty Woman,
- Szkola Uczuc,
- Dirty Dancing,
- Lepiej pozno niz pozniej,
- Sposób na teściową
- Dziś 13 jutro 30

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
to ja też wam się zapytam jakie skarpetki są fajne i co to wniesie?? ale luz :P kazdy lubie sobie pospamowac:P

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cos mi sie zdaje ze juz byl tutaj taki temat gdzie wypisywalismy takie komedie, hmmm trzeba poszukac..... bo na bank gdzies wpisywalem chyba 40 pozycjowa liste :-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem pod wrazeniem jak niektórzy ludzie z tego forum potrafią być złośliwi... ciekawi mnie ile jadu jeszcze w sobie macie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jestem pod wrazeniem jak niektórzy ludzie z tego forum potrafią być złośliwi... ciekawi mnie ile jadu jeszcze w sobie macie...[/quote] wybacz że uraziłem twoje uczucia... czuję się teraz taki... no kurde... no nie wiem ale jakoś inaczej...

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Gary"]to ja też wam się zapytam jakie skarpetki są fajne i co to wniesie?? ale luz :P kazdy lubie sobie pospamowac:P[/quote] fajne sa w krate lub poziome paski :D dobra spokoj bo robi sie offtop.

btw. o skarpetkach mozesz napisac w hydeparku ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jesteś strasznie śmieszny Gary...[/quote] i pses ciebie bendem beecał... afe afe.. ehh the end

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gary, nie podoba Ci się temat to go opuść. Ja tak robię.
[quote="Freq"]cos mi sie zdaje ze juz byl tutaj taki temat gdzie wypisywalismy takie komedie, hmmm trzeba poszukac..... bo na bank gdzies wpisywalem chyba 40 pozycjowa liste :-)[/quote] Sama szukałam ale nie znalazłam :]

Ja polecam komedie z Julia Roberts i Meg Ryan. Mają genialne role zawsze :-)

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Gary"]i pses ciebie bendem beecał... afe afe.. ehh the end[/quote] hahahahaha... a beeec ile chcesz :P:P :-P lole :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"] Ja polecam komedie z Julia Roberts i Meg Ryan. Mają genialne role zawsze :-)[/quote] O masz racje. Dodalabym jeszcze Hugh Grant'a. On rowniez gra w takich typu filmach, np.
- 4 wesela i 1 pogrzeb
- Prosto w serce (szczerze mowic nie polecam tego filmu :-P )
- Dziennik Bridget Jones
- Notting Hill

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="sylwik666"]O masz racje. Dodalabym jeszcze Hugh Grant'a. On rowniez gra w takich typu filmach, np. (..) - Notting Hill [/quote] O właśnie właśnie. A że partneruje mu tam Julia Roberts więc śmiało mogę powiedzieć
że jest to numer jeden wśród komedi romantycznych :]

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja bym dorzuciła Holiday i The Sweetest Thing (to takie bardziej pieprzne) ;-)

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
american pie <hahaha> i nic lepszego niema xD

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]
Sama szukałam ale nie znalazłam :][/quote]
Pamietam, ze ktos mnie poprawial tam jeszcze ze Szkola uczuc.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ze swojej strony mogę polecić świetny "Nothing Hill" o miłości sprzedawcy księgarni ze znaną gwiazdą filmową. W rolach głownych Hugh Grant i Julia Roberts. Dorzucę jeszcze: [quote="sylwik666"]Dziś 13 jutro 30[/quote] a także "Igraszki losu" z Johnem Cusack'iem i Kate Beckinsale. Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ona to on ( w sumie romantyk)
ksiaze i ja
córka prezydenta
szkoła uwodzenia !! :) mniam
był tez jeden fajny film z linsday Johan ( czy jakos tak) cos zwiazane z tym ze ona ma w zyciu szczescie i spotyka na swojej drodze chłopaka pechowca i przez dotyk( nie jestem pewna) zamieniaja sie

ogolnie to nie ogladam komedii romantycznych nie przepadam za nimi :p ale czasem z ciekawosci czy nudy

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Polecam między innymi te;

Sposób na teściową,
Dziewczyna moich koszmarów,
Dlaczego NIE,
Córka prezydenta,
Nigdy w życiu,
Dziewczyna z sąsiedztwa,
Taniec zmysłów,
Wygrać randkę i
Polowanie na druhny :-) [/i]

:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jako ze klasyki pewnie zostaly juz wymienione to ja polece te ktore ostatnio widzialem:

Good luck chuck
Enchanted
PS i love you
Knocked up
Ill be never you woman
heartbreak kid

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"[b]Komedia romantyczna[/b]" to historia wrażliwej Julii Jones (Alyson Hanningan), która spotkała wreszcie swojego księcia z bajki, Brytyjczyka Granta (Adam Campbell). Lecz zanim będą mogli wyprawić Swoje Wielkie Greckie Wesele i Powiedzieć Tak, będą musieli Poznać Swoich Rodziców a także zmierzyć się z piękną przyjaciółką Granta - Andy (Sophie Monk), która nie może pogodzić się z tym, że Jej Chłopak Się Żeni.

Film ten to parodia znanych i lubianych filmów, przede wszystkim komedii romantycznych.

Borderline

*

Niezbyt urodziwa Julia Jones( Alyson Hannigan) marzy o wielkiej i prawdziwej miłości. Zrezygnowana życiem przestaje wierzyć, że kiedyś zwiąże się z kimś na zawsze. Pewnego dnia do restauracji, której właścicielem jest jej ojciec, spotyka uroczego Grant'a Fonckyerdoder (Adam Campbell). Zakochuje się w nim od pierwszego wejrzenia, jednak jej wybranek nagle znika. c, decyduje się skorzystać z usług Hitch'a. Z jego pomocą Julia zmienia się nie do poznania i bierze udział w programie "Kawaler do wzięcia" a tam poznaje.....
"Komedia romantyczna" to parodia najgłośniejszych filmów ostatnich lat. Odnaleźć tu możemy motywy z "Powiedz tak", "Dziennika Briget Jones", "Poznaj mojego tatę", "Poznaj moich rodziców", "Moje wielkie greckie wesele", "Hitch", "Apartament", "Miss Agent","Mój chłopak się żeni", "Kill Billa", "Polowanie na druhny" oraz wielu innym produkcji. Komedia w stylu "Strasznych filmów".
Niania Ogg

*

Julia jest gruba i brzydka, swoją urodą odstrasza wszyskich mężczyzn znajdujących się w pobiżu, Julia nie chce jednak skończyć jako stara panna trymająca w domu multum kotów i dla tego też postanawia się wybrać do Hitha, który ma jej pomóc w znalezieniu narzeczonego. Hith znajduje sposób nawet na Julię zabierając ją do gości z "Pimp My Ride", żeby ją odpicowali... Znajome motywy? Bez wątpienia. Komedia romantyczna to chodząca parodia komedii romantycznych, ale nie tylko. Oprócz pastiszu takich filmów jak "Moje Wielkie Greckie Wesele", "Poznaj moich Rodziców" czy "Hith", jest miejsce na wyśmiewani innych gatuknków filmowych i hitów jak "Kill Bill" czy "King Kong"...
Mr.Shog

*

Złośliwa parodia komedii romantycznych w reżyserii Jasona Friedberga i Aarona Seltzera, współautorów scenariuszy "Strasznego filmu" i "Spy Hard, czyli szklanką po łapkach". W rolach głównych: Jennifer Coolidge ("Legalna blondynka"), Carmen Electra ("Starsky i Hutch") i Alyson Hunnigan ("American Pie").

[center][img]http://iv.pl/images/w2ae4urb8kslodxfpq42.png[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Przypomnialo mi sie pare kolejnych ktore moge polecic :-)

Norbit
Are We There Yet?
Are We Done Yet?
Georgia Rule
She's the Man
Because I Said So
Across the Universe
In the Land of Women
Music and Lyrics
27 Dresses
Run Fatboy Run
Dan in Real Life