Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mr.Q

Kilka pytan.... moze uznacie ze sa zbyt intymne

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="kimono"]1) Jak Czesto Sie Kochacie ??[/quote] Kiedy tylko jest mozliwosc,bo checi sa chyba zawsze :evil: [quote]2) Kogo byś z łóżka nie wyrzucił/a ???[/quote] Oczywiscie ze ukochanej [quote]3) Najalepsza pora dnia na seks to??[/quote] Nie wazna jest pora, moze byc to i 5 rano, i polnoc... [quote]4) Czy bycie dziewicą/prawiczkiem to wstyd?[/quote] Niby dlaczego? Raczej mam odmienny poglad - bardzo to szanuje [quote]5) uznajecie przyjacielski seks bez zobowiazan??[/quote] Raczej nie [quote]6) Nie przeszkadza wam seks w czasie okresu??[/quote] Nie, choc raczej pod koniec.
[quote]8) czy krepuja was rozmowy o seksie np z rodzina lub kims nieznajomym??[/quote] Dla mnie to temat jak kazdy inny, choc nie wiem czy przed kazdym bym tak odkrywal swoje lozkowe sprawy. [quote]9) co myslicie o sekse grupowym??[/quote] Malo realne
[/quote][/quote]

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]1) Jak Czesto Sie Kochacie ?? [/quote] teraz?? wogole :) współczuje mężowi że musi to wytrzymywać.. ale jeszcze jakies 5 tygodni i wszystko wroci do normy... :P (PS.. staram sie go raz na czas "rozluźnić") [quote]2) Kogo byś z łóżka nie wyrzucił/a ??? [/quote] Męża ? [quote="kimono"]3) Njalepsza pora dnia na seks to?? [/quote] heheh na sex kazda pora jest dobra ;) [quote]4) Czy bycie dziewicą/prawiczkiem to wstyd? [/quote] jak dla mnie ? wogole :) [quote="kimono"]5) uznajecie przyjacielski seks bez zobowiazan?? [/quote] absolutnie nie.. [quote="kimono"]6) Nie przeszkadza wam seks w czasie okresu?? [/quote] szczerze to mi troszkę tak.. ale jesli mojemu facetowi to nie zawadza to czemu nie :) [quote]7) Jakie zabawy erotyczne zamieszczacie w swoim menu seksu?? [/quote] na co nam akurat przyjdzie ochota to wlasnie robimy.. ;]' [quote]8) czy krepuja was rozmowy o seksie np z rodzina lub kims nieznajomym??[/quote] niby czemu ? temat jak kazdy inny... :P [quote="kimono"]9) co myslicie o sekse grupowym?? [/quote] nie uprawialam, nie uprawiam i nie mam zamiaru uprawiać.. jestem oddana jednej osobie co przyzekłam przed ołtarzem.. łóze małzenskie nalezy do dwojga ludzi.. nie mam zamiaru nikogo do niego wprowadzac ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]1) Jak Czesto Sie Kochacie ??[/quote] tak często, jak często mamy na to ochotę :) [quote="kimono"]2) Kogo byś z łóżka nie wyrzucił/a ??? [/quote] Swojego przyszłego męża :zakochany: [quote="kimono"]3) Njalepsza pora dnia na seks to?? [/quote] każda ... [quote="kimono"]4) Czy bycie dziewicą/prawiczkiem to wstyd? [/quote] nie [quote="kimono"]5) uznajecie przyjacielski seks bez zobowiazan?? [/quote] absolutnie nie ... [quote="kimono"]6) Nie przeszkadza wam seks w czasie okresu?? [/quote] gdy okres nie jest bolesny, to nie .... ale jak to FOX napisał, tylko wtedy gdy w pobliżu jest łazienka.[quote]7) Jakie zabawy erotyczne zamieszczacie w swoim menu seksu?? [/quote] ojjj różne ... zależy od pomysłów .. brakło by mi miejsca by wymieniać :-P [quote]8) czy krepuja was rozmowy o seksie np z rodzina lub kims nieznajomym?? [/quote] z rodziną (rodzice, dziadki, etc) tak, kuzynostwo nie
zatem nieznajomy w sensie nowo poznanej osoby nie, lecz przypadkowy człowiek - tak ... [quote="kimono"]9) co myslicie o sekse grupowym?? [/quote] nie, nie i jeszcze raz NIE !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]1) Jak Czesto Sie Kochacie ?? [/quote] to zalerzy minimum 1 w tygodniu[quote]2) Kogo byś z łóżka nie wyrzucił/a ??? [/quote]drugiej polowy :) [quote="kimono"]3) Njalepsza pora dnia na seks to?? [/quote] wszystkie ale najlepiej w nocy sie kocha :) [quote="kimono"]4) Czy bycie dziewicą/prawiczkiem to wstyd? [/quote] w dzisiejszych czasach trudno znalezc dziewice (taka mlodziez) ja tam nic do tego niemam szczerze powiedzawszy [quote="kimono"]5) uznajecie przyjacielski seks bez zobowiazan?? [/quote] ja nie [quote="kimono"]6) Nie przeszkadza wam seks w czasie okresu?? [/quote] lepiej bez okresu ale mozna czasem pobawic sie w indianina [quote="kimono"]7) Jakie zabawy erotyczne zamieszczacie w swoim menu seksu?? [/quote] a to roznie zalerzy co nam wpadnie do glowki :) [quote="kimono"]8) czy krepuja was rozmowy o seksie np z rodzina lub kims nieznajomym?? [/quote] z rodzicami tak a po co mam gadac o zyciu lozkowym z innymi osobami to jest prywatna rzecz [quote]9) co myslicie o sekse grupowym?? [/quote] dla mnie glupota

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]1) Jak Czesto Sie Kochacie ?? [/quote]to zalerzy od okazji [quote="kimono"] 2) Kogo byś z łóżka nie wyrzucił/a ???[/quote]napewno drugiej mi bliskiej osoby [quote="kimono"] 3) Njalepsza pora dnia na seks to?? [/quote]raczej weekendy ale najlepsza to nocka [quote="kimono"]4) Czy bycie dziewicą/prawiczkiem to wstyd?[/quote]w tych czasach przewaznie to tak ale dla ludzi starszych np wiek 46 to nie wstyd zaszczyt jak np córka czy syn jest [quote]5) uznajecie przyjacielski seks bez zobowiazan?? [/quote]nie [quote]6) Nie przeszkadza wam seks w czasie okresu??[/quote]wszystko zalerzy tez od partera ale lepiej robic to bez miesiaczki jest przyjemniej niz w miesiączce [quote]7) Jakie zabawy erotyczne zamieszczacie w swoim menu seksu?? [/quote]wszystko zalerzy od pomysłu co wymyslamy zeby rozmaicic i zeby sie monotonosc nie znudziła [quote]8) czy krepuja was rozmowy o seksie np z rodzina lub kims nieznajomym??[/quote]tak bo nie rozmawiam z rodzicami na takie rzeczy moja sprawa prywatna [quote="kimono"]9) co myslicie o sekse grupowym??[/quote]bezsens zostalismy stworzeni do jednego partera a nie !

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]wszystko zalerzy od pomysłu co wymyslamy zeby rozmaicic i zeby sie monotonosc nie znudziła[/quote] to co nowego probujemy przy najblizszej okazji :-P ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"]to co nowego probujemy przy najblizszej okazji :-P ?[/quote]to załatwimy to prywatnie nie na forum:) cos wymyslimy jak zawsze.

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no i dowiedzialem sie kilku rzeczy o was. po tej malej prezentacji stwierdzam iz hm... troszke wydaje mi sie dziwne... kazdy taki oddany wierny... nie bede glebiej wnikal i rozpatrywal tego zagadnienia. kazdy sam w sobie wie jaka jest prawda.

[b]1)oj zdarzalo sie kochac po 5 razy dziennie. ale nie dziwcie sie. nie zawsze bylo jak i gdzie wiec te stracone dni nadrabialo sie trzy razy w tygodniu po pare razy dziennie.

2)nie wyrzuce moje Brzoskwinki oraz osob ktore ona zaprosi do zabawy w naszym lozeczku. chodz trudno mi sie bedzie pogodzic jak zaprosi innego faceta.

3)oczywiscie noc ta tajemniczosc ten nastroj i blask ksiezyca ktory rozswietla nasze ciala. Mmmm rozkosz. niestety jak dla mnie to jest malo realne. w moim przypadku na figle mam czas tylko w dzien...

4) wstydem nie mozna nazwac sytuacji gdy ktos jest prawiczkiem lud dziewca z walsnego wyboru lub z wyboru losu.

5) niestety teraz powiem ze tak bo jest w takiej sytuacji z Brzoskwinia. tylko dla niej mam taki poglad ze uznaje.

6)oj tak jestem przeciwko bo to taki dyskomfort dla obojga. ale jak juz bardzo nie moge wytrzymac to laduje w dupke lub poprostu czekam troche i pod koniec okresu sie wyladowuje.

7) tak jak juz mowilem w innym temacie. nie wiem czy ktos pamieta. ale jesli ktos pamieta to gratuluje. otoz Brzoskwinka ma bujna fantazje i kazdy nasz skes jest nowym wspanialym doznaniem. bogatym w rozne udogonienia kombinacje.[/b]

8)owszem tak. no chyba ze rozmawiam o tym przy brzoskwini onazawsze tak nakreca cala rozmowe ze jakos uwalniam ten wstyd.

9)juz o tym wspomnialem wyrzej. chetnie ale tylko w obecnosci Kasi

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]1) Jak Czesto Sie Kochacie ?? [/quote] codziennie [quote="kimono"]2) Kogo byś z łóżka nie wyrzucił/a ??? [/quote] mojej myszki [quote="kimono"]3) Njalepsza pora dnia na seks to?? [/quote] kazda [quote]4) Czy bycie dziewicą/prawiczkiem to wstyd? [/quote] nie [quote="kimono"]5) uznajecie przyjacielski seks bez zobowiazan?? [/quote] kiedyś tak uznawałem teraz pod wpływem miłości zmieniłem zdanie [quote="kimono"]6) Nie przeszkadza wam seks w czasie okresu?? [/quote] ona zazwyczaj nie chce w czasie okresu robić to jej nie zmuszam [quote="kimono"]7) Jakie zabawy erotyczne zamieszczacie w swoim menu seksu?? [/quote] oj lepiej nie pytajcie :-P [quote="kimono"]8) czy krepuja was rozmowy o seksie np z rodzina lub kims nieznajomym?? [/quote] tak nie rozmawiam z rodzicami o tym w jaki sposób z Izą to robimy [quote="kimono"]9) co myslicie o sekse grupowym?? [/quote] nie nigdy nie podziele sie moja myszka z kimś ani ona mną z jakaś inna kobieta

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...