Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Jak u was z tym? Lubicie? Masturbujecie się? Do dziewczyn: rękoma czy jakimś pzredmiotem? Co wogóle o tym sądzicie? Mnie babcia kiedys straszyła, że od tego się ślepnie :lol: ... Edytowane przez Gość

Co? Ci nie pasuje? Powiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asiulek"]Mnie babcia kiedys straszyła, że od tego się ślepnie :lol: ... [/quote] :lol:
ja nie mogę.
a wszystko przez jakieś papieża, który w średniowieczu powiedział, że od seksu się ślepnie.
a powiedz tak z wiadomych celów :-P by nie było seksu przed ślubem itp...
cóż ludzie lubią sobie ulepszyć historię.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asiulek"]Jak u was z tym? Lubicie? Masturbujecie się?[/quote] tak , a szczegolnie lubie to robic przy moim faceciku ;-)
[quote="Asiulek"]rękoma czy jakimś pzredmiotem?[/quote] najczesciej jest to raczka [quote="Asiulek"]Co wogóle o tym sądzicie?[/quote] czemu nie , zabawa jak kazda inna . [quote="Asiulek"]Mnie babcia kiedys straszyła, że od tego się ślepnie ...[/quote] aaaaaa to dlatego potrzebne mi sa okulary :lol:

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też nie widzę w tym nic złego... Chyba, że dziewczyna bierze pólmetrowego ogórka i wkłada go sobie w całości... okropne ;/ Albo jak facet się masturbuje przy zdjęciach koleżanek, lub całkiem obcyhc osób.
Lubię sobie czasem pomerdać palcami w majtkach :oops: ...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jak u was z tym? Lubicie? Masturbujecie się? Do dziewczyn: rękoma czy jakimś pzredmiotem? Co wogóle o tym sądzicie? Mnie babcia kiedys straszyła, że od tego się ślepnie :lol: ...[/quote] ta jasna no nie złe wałki

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Jak u was z tym? Lubicie? Masturbujecie się?[/quote] czasem tak ;) :P
[quote="Asiulek"]rękoma czy jakimś pzredmiotem?[/quote] raczej raczka :P
[quote="Asiulek"]o wogóle o tym sądzicie? [/quote] nic w tym złego :P czasem trzeba zrobic sobie dobrze hihi

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zgadzam się :mrgreen: czasme treba sobie zrobić dobrze x) Byleby sie nie uzależnić :amasz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dobra wprawka do dorosłego życia. Wypada znać swoje ciało.

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mhh xD crazy :P
nie dla mnie temat :D
ale pytanie ? :P
może obrzydliwe.. ale taki jest sex.
co wkładacie ? komórke ? .. tak z przedmiotów xD

[img]http://img.userbarz.com/86/17037.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/88/17421.gif[/img]

[img]http://img.userbarz.com/119/23688.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asiulek"]Jak u was z tym? Lubicie? [/quote] a lubie lubie :D [quote="Asiulek"]Masturbujecie się?[/quote] tak, masturbuje sie [quote="Asiulek"]rękoma czy jakimś pzredmiotem?[/quote] poki co paluszkami :) [quote="Asiulek"]Co wogóle o tym sądzicie? [/quote] mysle ze to nic zlego i duzo ludzi to robi :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gdybym tego nie lubił to bym tego nie robił... Nie widzę w tym nic złego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie uwazam tego za cos niestosownego, a raczej za normalny stan rzeczy.
popieram :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Popieram, masturbowanie się przynosi korzysci biologiczne (gość pozbywa sie starego nasienia, gościówka oczyszcza drogi rodne).

Nie traktuję tego jako zapełniacz wolnego czasu, świadomie nie praktykuję tego czy to w samotności, czy to przy partnerze.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asiulek"]Jak u was z tym? Lubicie? Masturbujecie się? Do dziewczyn: rękoma czy jakimś pzredmiotem? Co wogóle o tym sądzicie? Mnie babcia kiedys straszyła, że od tego się ślepnie :lol: ...[/quote] U mnie? Hm.. Zachowam to do siebie.. Ale mówiąc już o temacie, to nic złego.. I podobno nawet pomaga facetom, że są dłużej w formie xD Że tak ujmę.. Masturbacja.. Kiedyś było mówione, że kobiet aż tak bardzo do tego nie ciągnie i, że bardzo mały procent bawi się sama.. A teraz, praktycznie co druga kobieta lubi i potrzebuję się bawić.. Nie zaprzeczam, że czasami nawet ja xD
Co do straszenia.. Taa.. Gadki szmatki.. Pieprz.one wierzenia religijne xD

[i]Nie dotykaj, bo podrapię..[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kootteczek"]Kiedyś było mówione, że kobiet aż tak bardzo do tego nie ciągnie i, że bardzo mały procent bawi się sama.. A teraz, praktycznie co druga kobieta lubi i potrzebuję się bawić.. [/quote] Hmm, moze inaczej: mały procent się do tego przyznawał :]

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no ja sie przyznałem już wiele razy wale Niemca w hełm

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"] Hmm, może inaczej: mały procent się do tego przyznawał :][/quote] Też tak można ująć
[quote]MagicalFire[/quote] Oj Magi, Magi ;P ;P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="mysiula201"][quote="Asiulek"]Jak u was z tym? Lubicie? [/quote] a lubie lubie :D [quote="Asiulek"]Masturbujecie się?[/quote] tak, masturbuje sie [quote="Asiulek"]rękoma czy jakimś pzredmiotem?[/quote] poki co paluszkami :) [quote="Asiulek"]Co wogóle o tym sądzicie? [/quote] mysle ze to nic zlego i duzo ludzi to robi :)[/quote] POPIERAM W 100% ;-) Ale [b]MagicalFire[/b] mnie tym Niemcem rozwaliłeś xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Asiulek"]Ale MagicalFire mnie tym Niemcem rozwaliłeś xD[/quote] no powiedz co będę ukrywał inni sciemniał ze nie robią tego ja nie mam dziewczyny to jakoś musze sie rozluźniać

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No tak. Trzeba być szczerym, ale to tak śmiesznie się czyta "Walę Niemca w hełm" :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]wale Niemca w hełm[/quote] [i]Takiego określenia jeszcze nie czytałam (słyszałam).

Przyznam się bez bicia że też to robię, teraz juz rzadko bo mam faceta ale kiedyś gdy byłam sama w ruch szedł wibrator (taki malutki, fajniutki) :aniolek: [/i]

:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"] no powiedz co będę ukrywał inni sciemniał ze nie robią tego ja nie mam dziewczyny to jakoś musze sie rozluźniać[/quote] Nas po prostu rozbawiło określenie, Magi ;* Na rozluźnienie podobno to najlepsze ^^,)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To już wiem dlaczego nosze okularki ^^

Czemu nie.? =]

W końcu wypada znać swoje pragnienia.No nie :)

Czym.? Tym co mam pod ręką.Paluszkami :)

:amasz:

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No coz nie bede opryginalna, zdarza sie, raczej jak sie nie widuje z moim kochanie dlugi czas, czym paluszkiem :aniolek:

Chcesz wiedzie? co mysl? o mnie znajomi zapraszam na http://katulek89.jakijest.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdarza się... dość często :D
[quote="Asiulek"]rękoma czy jakimś pzredmiotem?[/quote] paluszki :D czasem wibrator (taki malutki, chropowaty) :amasz: [quote="czarna0777"] W końcu wypada znać swoje pragnienia[/quote] Ooo tak! Zgadzam się :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi