Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Czy jestescie tolerancyjni

Rekomendowane odpowiedzi

skoro o gejach mowa to mam fajną piosenkę http://www.scypion.pl/forum/downloads.php?view=detail&id=88

lol :-P zajebiste słowa.. opisujące problemy gejów ... by nie robić komus nadzieji tylko dla SPECIAL V.I.P. i V.I.P.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]by nie robić komus nadzieji tylko dla SPECIAL V.I.P. i V.I.P. [/quote]oj no nie ale ty jestes. a juz chcialem posluchac.

a gdybym wam powiedzial ze mamslabosc do noszenia damskich ciuszkow i butow na obcasach(co juz wiecie hehe) to tez byscie mnie tolerowali??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kimono"]a gdybym wam powiedzial ze mamslabosc do noszenia damskich ciuszkow i butow na obcasach(co juz wiecie hehe) to tez byscie mnie tolerowali??[/quote] jak dla mnie mozesz nawet chodzic w futrze w upalne 40 stopniowe lato... co kto lubi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a co powiecie o tym? http://www.photoblog.pl/heartcore/5780010

proponuje chodz troche przejrzec archiwom.

dla mnie to to jest boskie. ale dziewczyna troche przesadzila z tymi kolczykami i fryzura. ale te gwiazdki na skroniach sa urocze

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
super dziewczyna.. naprawdę ma swój styl ;-) podobaja mi sie tacy ludzie.. INNI NIZ WSZYSCY... wyrózniający się z tłumu.. poza tym te foty..!! są świetne, profesjonalnie zrobione ;) chętnie bym ja poznała :) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnie osobiście niekręco takie wyglady ale karzdy ma swój styl niebede jej ktytykować to jej styl i już

mi?o?? jest pi?kna gdy si? kocha? umie i gdy jedno serce drugie rozumie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no więc tak po głębszym zastanowieniu to raczej nie jestem zbyt tolerancyjny... mimo że nie jestem z tych co nie wiem kamienowali by homoseksualistów... itp.. to nie umiem zaakceptować chłopaka w różowym w sumie dziewczyny też nie ... zabiłbym każdego pedofila jaki nawinąłby mi się pod rękę... i takie tam...

...nie pytaj kim jestem...to zbyt trudne pytanie ...

już nie pędzę z motyką w stronę słońca donikąd...

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]no więc tak po głębszym zastanowieniu to raczej nie jestem zbyt tolerancyjny... mimo że nie jestem z tych co nie wiem kamienowali by homoseksualistów... itp.. to nie umiem zaakceptować chłopaka w różowym w sumie dziewczyny też nie ... zabiłbym każdego pedofila jaki nawinąłby mi się pod rękę... i takie tam[/quote]tak to do nich nic nie mam ale zeby niepokazywali tego w miejscu publicznym i to tyle

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Gary"]zabiłbym każdego pedofila jaki nawinąłby mi się pod rękę...[/quote] wiec nie jesteś sam.. do takich tez nie jestem tolerancyjna ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oglądając ten blog byłem ostro zażenowany :-( Jestem tolerancyjny, staram się być ale niektórzy przesadzają. Ten koleś we wszystkich notkach zachowuje się dość dziwnie, jak typowy gej. Nie twierdzę, że nim jest. W jednym miejscu pisze nawet że nim nie jest... Twierdzę, że takie zachowanie nie przystoi dla mężczyzny i jest karygodne. Argh :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie jestem tolerancyjna...
i nie musialam tego stwierdzac przegladajac blogi :mrgreen:

do homoseksualistow nic nie mam...sa normalnymi ludzmi tak jak czesc heteroseksualna :mrgreen:
tylko przeszkadzalo by mi to jakby publicznie pokazywali swoje uczucia :-P
co do ubrania wygladu...hmm staram sie nie oceniac ludzi po tym..
ale uwazam ze wszystko ma swoje granice :-P
ale jestem wstanie tolerowac do momentu jak nie robi drugiemu czlowiekowi krzywdy :mrgreen:

co do narodow..nie lubie niemcow i ruskow..
nie jednostkowo ale jako ogolu :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Blog "Mój różowy świat" ---> bardzo uroczy. Uśmiechałam się życzliwie, zwłaszcza przy tym "Ah, głuptasy... Widzę, że nawet w takim dniu nie szczędzicie sobie 'troszkę' mocniejszych słów. Ale pozostawię bez komentarza, moi mili".

Fajnie - gość nie jest agresywny, po prostu opisuje swoje życie. Nie bierze udziału w tych agresywnych paradach i nir robi z siebie nieszczęśliwca.

Co do drugiego bloga... hmmm.... Nie lubię miec styczności z takimi ludźmi. Są zbyt toksyczni.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem tolerancyjna, ale mimo to czasami jak cos mi sie nie podoba powiem kilka mocniejszych slow. Ogolnie nie obchodzi mnie co inni robia ze swoim zyciem, ich wybor. Ja mam wlasne i nim sie zajmuje :)

[size=1]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM[/b] ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM [b]ZGA? ?WIAT?O[/b] ?WIE? PRZYK?ADEM [/size]

[b]ZGA? ?WIAT?O ?WIE? PRZYK?ADEM! [/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem bardzo tolerancyjna (jak bym nie była to już dawno bym, zabiła mojego brata)
ma swój styl i różni się od innych to jest normalka i mi to nie przeszkadza.
nie będe komentować tego ani krytykować ani pochwalać etc.

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hahaha mi sie tam smiac chce :D to wyglada jakby koles robił sobie jaja :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]wyglada jakby koles robił sobie jaja [/quote] Wiesz, że też miałam takie wrażenie? :mrgreen:

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Wiesz, że też miałam takie wrażenie? :mrgreen:[/quote] haha bo chyba tak miało byc ;) chciał zeby blog był popularny i taki sie stał. osiagnał to a w jaki sposob to juz raczej nie było dla niego wazne..

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Takie to wszystko pzresadzone było, aczkolwiek nie sztuczne :-)

A wiadomo - moze teraz siedzi przed kompem ze swoją żoną i dzieckiem i brechtają się z tych, co go wyzywają od ciot? :mrgreen:

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]A wiadomo - moze teraz siedzi przed kompem ze swoją żoną i dzieckiem i brechtają się z tych, co go wyzywają od ciot?[/quote] Hm coś w tym jest. Internet to niestety miejsce gzie ludzie udają kogoś innego i odstawiają cyrki by zrobić furorę i przy okazji pokazać się, choćby w złym świetle. Ja mimo wszsytko stwierdzę, że ten koleś zabrnął daleko w to w czym siedział , a pupa pewnie go często boli :-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uważam się za osobę tolerancyjną, niestety sama często spotkałam się z nietolerancją względem mich upodobań muzycznych. Niestety na świecie jest wielu ludzi, którzy uważają się za takie osoby, a swym czynem tego nie ukazują.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ech facetowi nie przypada używać koloru różowego (chyba że musi tak jak ja to zrobiłem w temacie Dzien Kobiet ) a w szczególności tworzyć takie dziewczęce blogi :/
Jak ja kiedyś w szkole usłyszałem że chłopak ma złote myśli to z całą klasą go wyśmialiśmy...
Ale szczerze to nie powinniśmy tego robić bo mogliśmy urazić jego godność i uczucia...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Jak ja kiedyś w szkole usłyszałem że chłopak ma złote myśli to z całą klasą go wyśmialiśmy..[/quote]
Paskudztwo :-P każdy ma do tego prawo , nawet chłopak. Może to zaczątek jego wielkości. Może w przyszłości okaże się, że to wielka sława- autor wielu wspaniałych książek.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Haha ale ściema z tym różowym blogiem :lol:
A co do tego czy jestem tolerancyjna hmm pomyślmy... Ostatnio mój brat zadał
mi to pytanie jak kłóciliśmy się na temat homoseksualistów. On to uważa za normalne
a ja za chore. Powiedziałam mu wtedy że nie uważam się za osobę tolerancyjną.
W tej kwesti oczywiście. Bo nie mogę się określić w stu procentach czy jestem taką osobą
czy nie. Bo naprzykład nie mam nic do innych ras i narodowości.
Ale wolę już mówić że nie jestem tolerancyjną osobą. Jest wiele rzeczy które
mi się nie podobają. I nie mam zamiaru tego tolerować.

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]. Ostatnio mój brat zadał
mi to pytanie jak kłóciliśmy się na temat homoseksualistów. On to uważa za normalne
a ja za chore. Powiedziałam mu wtedy że nie uważam się za osobę tolerancyjną[/quote]

Myślę że tolerancja nie polega na przyjmowaniu wszystkiego. Tolerancja to znaczy w/g mnie, postarać się zrozumieć, a nie wszystko niestety się da. Człowiek ulegający wszystkiemu to nic innego jak ofiara losu bez własnego ja. Czy taki jest tolerancyjny, dla mnie nie. To osoba nie mająca tak naprawdę własnego zdania, którą można w dowolny sposób manipulować.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Paskudztwo :-P każdy ma do tego prawo , nawet chłopak. Może to zaczątek jego wielkości. Może w przyszłości okaże się, że to wielka sława- autor wielu wspaniałych książek.[/quote] Dziewczyno on miał 19 lat a my po 17...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi