Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Miłość Prezenty

Rekomendowane odpowiedzi

Czy waszym zdaniem miłość wiąże się również z dawaniem drogich upominków swojej drugiej połówce, czy też może wam jest to obojętne co dajecie by sprawić radość swojej miłości?

Czy często dostajecie od ukochanego, ukochanej prezenty?

a) Bierzecie je bez słowa
b) Bierzecie ale tłumaczycie że nie trzeba było itp...
c) Nie przyjmujecie prezentu

??????????????????????????????
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezenty zawsze są przyjemne. I nie chodzi o drogie, ale każda mała rzecz cieszy. Miłość to takie coś, że chce się nie tylko dotykać ale i obdarowywać. No cóż, nigdy nie dostałam jaguara choć FOX w życzeniach go ujął :mrgreen: ale pierdółki , czekoladki to często.Sprawiają naprawdę dużo przyjemności. Nie chcę prezentów ponad siły i pewnie jak bym taki dostała to bardziej bym się wściekła niż ucieszyła. Jedne z takich droższych to łańcuszek i pierścionek. To ma swój symbol więc nie jest prezentem :mrgreen: Jutro wiem że dostane adwocata :mrgreen: mmmmmmmm kocham to i to będzie mój najcudowniejszy prezent :-P słodka rozkosz dla podniebienia i radość dla mózgu :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Czy waszym zdaniem miłość wiąże się również z dawaniem drogich upominków swojej drugiej połówce[/quote] nie.
bo miłość jest bezinteresowna i jej nie kupisz.
Te prezenty to dodatki. mały prezent a daje dużo radości.
mi wystarczy biała róża dana z serca. (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]biała róża[/quote] Oznaka zdrady :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jezeli w milosci stawia sie takie wymogi jak prezent, to co to za milosc?
kazdy chyba lubi prezenty , ale jezeli ktos ich nie daje to nie musi oznaczasc ze nie kocha nas.
najlepszym prezentem dla mnie jest pamiec o moich i naszych wspolnych swietach .
dostaje prezenty i nie odmawiam , ale gdyby ich nie bylo to i tak niczego by nie zmienilo :-)
co daje ja? raczej nic materialnego , wole i bardziej go to cieszy gdy spedzam z nim wspolnie czas ,przy milej romantycznej kolacji i wiem ze ja jestem najlepszym prezentem.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Oznaka zdrady :-) [/quote]
No i czemu oznaka zdrady ją nazwano, skoro ja tak kocham białe róże :-P są takie czyste, subtelne. Mi się kojarzą z czystością. Myślę że najważniejsze jak my odbieramy te kwiaty a nie jak je sobie ludzie nazwali. Wcale na to nie zwracam uwagi.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miłość jest bezinteresowna i jej wartości nie mierzy się tym jak drogi prezent się dostaje ale jak ta druga osoba nie pamięta o najważniejszych okazjach jak urodziny to już jest małe przegięcie i nie mówię tu o jakichś wyszukanych prezentach ale jak to kiedyś ktoś mądry powiedział liczy się gest

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Oznaka zdrady :-) [/quote] dla mnie czystości i niewinności.. [quote="fortuna"]Myślę że najważniejsze jak my odbieramy te kwiaty a nie jak je sobie ludzie nazwali.[/quote] i tutaj masz 100%rację.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja co jakis czas dostaje od chlopaka prezenty i czasami niestety drogie ;/ prosze go zeby mi nic nie kupywal nio ale kupuje gupio mi brac cos od niego heh ja nie mam duzo kasy zeby mu kupic cos drogiego... a wystarcza mi tylko on...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli jedna osoba kocha drugą, a ta odwzajemnia swoje uczucie żadne prezenty nie są potrzebne! Ewentualnie kwiaty :oops: ...

Co? Ci nie pasuje? Powiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem, o nie dostaję prezentów od ukochanego.
Którego w ogóle nie ma.
Ale myślę, że robi się miło [^^], przyjmuję prezent i dziękuję.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Czy waszym zdaniem miłość wiąże się również z dawaniem drogich upominków swojej drugiej połówce[/quote] Nie koniecznie muszą być to drogie i gustowne upominki;)
[quote="PolHere"]czy też może wam jest to obojętne co dajecie by sprawić radość swojej miłości[/quote] jeżeli partner czuje taką potrzebe, aby obdarowywać drugą osobę to liczy się gest i upominek powinnien być od serca. sama miłość jest wielkim prezentem.
[quote="PolHere"]Czy często dostajecie od ukochanego, ukochanej prezenty?[/quote] zależy:) Co okazje... ale i również bez okazji;)
[quote="PolHere"]a) Bierzecie je bez słowa
c) Nie przyjmujecie prezentu[/quote]
hmmm a- jeśli jest jakaś okazja;)
b- jezeli nie ma okazji..wtedy to jestem zmuszona...i torturowana;)
c- jesczcze mi sie nie zdarzyło;)

Co Ci? Nie ZabIje To Ci? wzmOcnI;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Słyszeliście taką piosenkę HappySad'u?
[i]Miłość to nie pluszowy miś ani kwiaty.
To też nie diabeł rogaty.
Ani miłość kiedy jedno płacze
a drugie po nim skacze.
Miłość to żaden film w żadnym kinie
ani róże ani całusy małe, duże. (...)[/i]

Prezenty dostaję tylko, jak jest okazja, tj. urodziny, Walentynki czy Dzień Kobiet :p Zazwyczaj tłumaczę, że nie trzeba było nic kupować, ale w głębi serca bardzo się cieszę, że pamięta ;)

[i]'I czuj?c Ci? obok opowiem o wszystkim

Jak cz?sto si? boje i czuje si? nikim'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie oczekuję, że mój mężczyzna będzie mi coś ciągle dawał. Jak dostaję prezenty, to czuję się głupio, bo przecież nie trzeba było mi nic dawać:) Także nie zależy mi na prezentach, ważne, żeby on po prostu był ze mną:)
A prezenty dostaję na specjalne okazje, chyba, jak każdy:)

[color=#8F8F8F]s? takie rzeczy,

kt?rych chcia?abym nie widzie?,

nie prosi? Boga,

by nast?pny dzie? m?g? ulg? przynie??...[/color]

[url=http://www.paplacz.one.pl][img]http://www.paplacz.one.pl/images/banner/bialy/userbar_1.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie lubię dostawać prezentów bez okazji, drogich w szczególności, ok, kwiatek od czasu do czasu może się zdarzyć, ale nic więcej. Jest mi zwyczajnie głupio, bo jeśli z kimś jestem to nie dla prezentów, a dla niego.

[i]Wracam cały czas w to samo miejsce.

Już beznadziejnie, już mi się nie chce.

Szukam tego, co zgubiłem wcześniej.

A oczy puste i zbyt ciemne...

Spotykają mnie co dzień,

ludzie, którzy wiedzą, że tak niewiele mam już? sił.[/i]

Boże, pomóż mi...

[*]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja podobnie jak Motyl, nie lubie dostawać drogich prezentów, potem głupio sie czuje i nie wiem czy przyjąć.
Kwiatek może być, czy coś drobnego;).
Większe prezenty tylko na specjalne okazje;).

' dum? w sercu masz, bo chcesz walczy? i wygrywa?.. '

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trzeba zacząć od tego, ze drogich prezentów po prostu nie przyjmuję, nie ważne od kogo są (chyba, że od rodziców;d). Nie liczę, że Mój będzie mi kupował prezenty, nie chcę, nie potrzebuję. Wystarczy mi, że daje mi siebie i jest ze mną. :)

[color=#F2C479]Nie jest moją winą, że zapominasz o mnie,

że jestem tylko dzieckiem - sama nie dorosnę.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Drogich na pewno nie. Ale nie zaszkodzi gdy facet raz na miesiąc kupi ukochanej różyczkę, albo przyniesie tulipana z ogródka ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Czy waszym zdaniem miłość wiąże się również z dawaniem drogich upominków swojej drugiej połówce, czy też może wam jest to obojętne co dajecie by sprawić radość swojej miłości?

Czy często dostajecie od ukochanego, ukochanej prezenty?

a) Bierzecie je bez słowa
c) Nie przyjmujecie prezentu

??????????????????????????????[/quote]
Nie lubię dostawać prezentów, jednak czasem fajnie dostać jakiś upominek. Pokazuje to że osobie zależy, i to nie jakiś przymus. Zazwyczaj lubię dawać, mój problem to - branie. No cóż, każdy ma 'swoje' dziwactwa. Jednak miłość a prezenty to dwie inne rzeczy, prezenty to rzeczy materialne. Miłość to wielka więź między ludźmi, nieopisane uczucie. Więc jak jedno ma się do drugiego?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"][quote="młoda"]biała róża[/quote] Oznaka zdrady :-)[/quote] oznaka zdrady to zółta róża...

a miłość z prezentami nie ma nic wspólnego, chociaz są miłe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prezent , może być czemu nie, ale to nie on powinien być najistotniejszy :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Czy waszym zdaniem miłość wiąże się również z dawaniem drogich upominków swojej drugiej połówce, czy też może wam jest to obojętne co dajecie by sprawić radość swojej miłości? [/quote] w pewnym sensie tak ,ale dawanie prezetów takich nie drogich ,co raczej są one zrobione i jest w nich pełno miłości ,lub kupimy ,ale coś co będzie symbolizować tą miłość. fajnie jest jak widzimy że ktos kto dał nam go włożył w niego dużo serca i poświęceń,pracy to się liczy :-)
[quote="PolHere"]Czy często dostajecie od ukochanego, ukochanej prezenty? [/quote] wezmę i serdecznie podziękuje ,no całusek też będzie :-P ale mówię również ,że największym prezentem jaki mi dał jest jego miłość :-)

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oj, a ja uwielbiam dostawac prezenty :-) Nie lubię tylko wtedy, kiedy za dużo kosztują, choć z jednej strony to oznaka, że chłopak inwestuje tak dużo kasy w zwiazek, wiec jest pewny naszego związku :-)

Lubię, kiedy ój kochany kupuje mi jakiegoś batonika, kiedy zrywa dla mnie kwiaty na łace czy w przydrożny rowie :-D Ja bardzo często kupowałam mojemu kochanemu jabłka - wiem, że lubi duże, twarde, słodko-kwaśne, soczyste :-) Prezenty to oznaka, że pamięta się o drugiej osobie na zakupach :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miłość i bycie w związku nie zobowiazuje nas do dawania drogich prezentow.... to od nas zalezy czy chcemy swojej polowie cos podarowac czy nie :-) Prezenty nie musza byc drogie, wazne zeby byly dane od serca ;-) a chyba kazdy lubi je dostawac :mrgreen: Ja na pewno wzielabym prezent.. to mily gest i oznaka ze ukochanemu/ej zalezy na nas :-P no i nie powinno sie tez sprawiac przykrosci odrzucajac prezent :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi