Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

[b][u][color=#4682B4]1 Zestaw Pytań[/color][/u][/b]

Czy lubisz być fotografowanym?
Czy często robisz sobie zdjęcia?
Pokazujesz je znajomym?
A może jakieś sesje masz za sobą?
Po co robisz zdjęcia siebie??
-------------------------------------
[b][u][color=#4682B4]2 Zestaw Pytań[/color][/u][/b]

Czy zajmujesz się fotografowaniem krajobrazów?
Czy fascynuje was innych twórczość robienia zdjęć?
Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Czy lubisz być fotografowanym? [/quote] będąc fotografem - nie. chyba, że sama sobie robię zdjęcie.
[quote="Carlito"]Czy często robisz sobie zdjęcia? [/quote] zależy od mojego humoru i.. wyglądu (:
ale ogólnie rzadko
[quote="Carlito"]Pokazujesz je znajomym? [/quote] często
[quote="Carlito"]A może jakieś sesje masz za sobą?[/quote] oj mnóstwo, całe mnóstwo. ale ja stałam po drugiej stronie obiektywu (:
[quote="Carlito"]Po co robisz zdjęcia siebie?? [/quote] bo jestem próżna :lol:
nie potrafię odpowiedzieć na to pytanie. czasem po prostu mam taką potrzebę i tyle. moje autoportrety są normalne i naturalne, w przeciwieństwie do mojego kolegi, który robił sobie zdjęcie w rękawiczkach. [chyba nie muszę tłumaczyć? (; ]

[quote="Carlito"]Czy zajmujesz się fotografowaniem krajobrazów? [/quote] nie, krajobrazy są nudne, wolę ludzi. choć nie raz jest to sztuka niesamowita, no i zdjęcia takie oczywiście powalają.
[quote="Carlito"]Czy fascynuje was innych twórczość robienia zdjęć? [/quote] co to za składnia? chodzi o to, czy mnie fascynują zdjęcia innych? oczywiście, że tak. głównie ze względu na moje zajęcie.
[quote="Carlito"]Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?[/quote] nie, zajmuję się fotografowaniem ludzi. co się tak tego krajobrazu uczepiłeś?

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"]co się tak tego krajobrazu uczepiłeś?[/quote] Po prostu jeżeli zajmuje się ktoś krajobrazem to na pewno ma swoje jakieś wspaniałe prace które może nam na forum pokazać :-) Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Czy lubisz być fotografowanym? [/quote]srednio :P [quote="Carlito"]Czy często robisz sobie zdjęcia? [/quote] jak jest na to czas to owszem [quote="Carlito"]Pokazujesz je znajomym? [/quote]a czemu nie :) [quote="Carlito"]Po co robisz zdjęcia siebie?? [/quote] tak zeby miec pamiatke :P [quote="Carlito"]A może jakieś sesje masz za sobą? [/quote]
:nie: [quote="Carlito"]Czy zajmujesz się fotografowaniem krajobrazów? [/quote] jak mam na to czas to uwielbiam ogolnie robic zdjecia
[quote="Carlito"]Czy fascynuje was innych twórczość robienia zdjęć? [/quote] ogladam zdjecia innych jezeli dosc ciekawe to czemu nie :)[quote="Carlito"]Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?[/quote] amatorsko zajmuje sie fotografia ostatnio bardzo rzadko

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Po prostu jeżeli zajmuje się ktoś krajobrazem to na pewno ma swoje jakieś wspaniałe prace które może nam na forum pokazać :-)[/quote] fotografia dzieli się na
portret [portrety różnego rodzaju, akty, autoportrety]
fotografię przyrody - fauna; flora
makro
reporterkę
fotografię reklamy [typowo studyjna, stocki, fotografia mody]
i można by to znacznie bardziej rozwinąć.
dlatego się zastanawiam czym się akurat krajobraz różni od innych dziedzin fotografii..

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Czy lubisz być fotografowanym? [/quote] przez kogoś innego to niezbyt,ale jeśli ja sama sobie robie to nawet. :P [quote="Carlito"]Czy często robisz sobie zdjęcia?[/quote] różnie. czasem po kilka dziennie,a czasem po kilka na tydzień/miesiąc. xP [quote="Carlito"]Pokazujesz je znajomym? [/quote] Hai,są na moim photoblogu. [quote="Carlito"]A może jakieś sesje masz za sobą? [/quote] Hai,mam. [quote="Carlito"]Po co robisz zdjęcia siebie?? [/quote] W zasadzie to nie wiem,pewnie po to,żeby kiedyś przypomnieć sobie jak wyglądałam w młodości? xD [quote="Carlito"]Czy zajmujesz się fotografowaniem krajobrazów? [/quote] no tak. xd [quote="Carlito"]Czy fascynuje was innych twórczość robienia zdjęć? [/quote] czy fascynuje mnie twórczość innych? hmm,jeśli zdjęcia są dobre to z chęcią je oglądam. xp [quote="Carlito"]Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?[/quote] nie xd

how often do you think about touching other people's private parts?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Czy lubisz być fotografowanym? [/quote] Nie lubię pozować, ale fotki znienacka czasem całkiem fajne wychodzą, na imprezach szczególnie.
[quote="Carlito"]Czy często robisz sobie zdjęcia? [/quote] Sobie nigdy.
[quote="Carlito"]Pokazujesz je znajomym? [/quote] Tych których robie sobie nie pokazuję, gdyż ich nie robię. Natomiast inne owszem, ale nie na aparacie, nie lubię oglądać na małym ekraniku, tylko komputer preferuję.
[quote]A może jakieś sesje masz za sobą? [/quote]
Takiej profesjonalnej nie. Kiedyś koleżanka się za mną czaiła godzinę ponad i pstrykała fotki.
[quote="Carlito"]Czy zajmujesz się fotografowaniem krajobrazów? [/quote] Czasem, ale bardzo sporadycznie, gdyż nie mam w okolicy żadnych ciekawych obiektów. Najczęściej robię makro.
[quote]Czy fascynuje was innych twórczość robienia zdjęć? [/quote] Mogę się tylko domyślać o co chodzi w pytaniu :P Oglądam, jeśli są warte uwagi.
[quote]Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?[/quote] Jestem póki co za bardzo amatorski, żeby wygrywać konkursy.

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"] Czy lubisz być fotografowanym? [/quote] Nie za bardzo... Większość zdjęć mam z zaskoczenia.
[quote="Carlito"] Czy często robisz sobie zdjęcia? [/quote] Raczej rzadko, siostra zazwyczaj z aparatem wszystkich zaskakuje xD
[quote="Carlito"] Pokazujesz je znajomym? [/quote] Eee... nie?
[quote="Carlito"] A może jakieś sesje masz za sobą? [/quote] Nie mam i raczej bym nie chciała takowych mieć xD
[quote="Carlito"] Po co robisz zdjęcia siebie?? [/quote] To pytanie raczej mnie nie dotyczy.

Jeśli chodzi o resztę pytań to nie odpowiem, ponieważ nie fotografuję niczego xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1 Zestaw Pytań

[i]nie, nie, nie,[/i]
[i]nie robię ;P[/i]
Pokazujesz je znajomym?
[i]zdjęć mojej osoby nie pokazuję bo nie robię[/i]
[i]oj nie[/i]
Po co robisz zdjęcia siebie??
[i]no właśnie, po co?[/i]
-------------------------------------
2 Zestaw Pytań

[i]nie, lubuję się w abstrakcji[/i]
[i]jest mnóstwo twórców lepszych ode mnie[/i]
Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?
[i]jeszcze nie[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]1 Zestaw Pytań

Pokazujesz je znajomym?
Po co robisz zdjęcia siebie?? [/quote]
1.Tak lubie :)
2. Czasami
3. Tak
4. Tak miałam sesje zdjeciowa juz
5. By w przyszłosci miec na co popatrzeć hehe za 50 lat :D

[quote="PolHere"]2 Zestaw Pytań

Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?[/quote]

1. czasami lubie
2. tak
3. nie ;) na konkurs nic nie dawałam :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Czy lubisz być fotografowanym? [/quote]nie lubie [quote="PolHere"]Czy często robisz sobie zdjęcia? [/quote] tak robie często[quote="PolHere"]Pokazujesz je znajomym?[/quote] tak pokazuje [quote]A może jakieś sesje masz za sobą? [/quote] nie mam :)[quote="PolHere"]Po co robisz zdjęcia siebie??[/quote] tak o se robie [quote="PolHere"]Czy zajmujesz się fotografowaniem krajobrazów? [/quote] nie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Czy lubisz być fotografowanym?[/quote] wlasnie ostatnio kupilam sobie nowy aparacik to zaczynam dzialac :mrgreen:

[quote="PolHere"]Czy często robisz sobie zdjęcia?[/quote] nie
[quote="PolHere"]Pokazujesz je znajomym?
Po co robisz zdjęcia siebie??[/quote]
nie pokazuje bo nieladnie wychodze na fotach:P

ale mam zdjecia z takiej super sesyjki swoje heu heu ktore robil moj znajomy fotograf mi :P
moze je kiedys pokaze ale watpie :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Czy lubisz być fotografowanym? [/quote] raczej nie chyba ze sie sama barwie [quote="PolHere"]Czy często robisz sobie zdjęcia? [/quote] nie często [quote="PolHere"]Pokazujesz je znajomym? [/quote] nie raz tak [quote]A może jakieś sesje masz za sobą? [/quote] tak mam [quote="PolHere"]Po co robisz zdjęcia siebie?? [/quote] żeby zatrzymać czas upamiętnić chwile i mieć pamiątkę ze sobą ;-) [quote="PolHere"]Czy zajmujesz się fotografowaniem krajobrazów? [/quote] tak ;-) [quote="PolHere"]Czy fascynuje was innych twórczość robienia zdjęć? [/quote] oczywiście ze tak [quote="PolHere"]Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?[/quote]
nie bo nie daje ich nikomu

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="PolHere"]Czy lubisz być fotografowanym? [/quote] nie , chyba ze przez najblizszych :) [quote="PolHere"]Czy często robisz sobie zdjęcia? [/quote] raczej rzadko. [quote="PolHere"]Pokazujesz je znajomym? [/quote] tylko wtedy jezeli sa to fotki z jakichs imprez i ktos je chce zobaczyc , nie lubie na sile wciskania komus fotek , aby je ogladal. [quote="PolHere"]A może jakieś sesje masz za sobą? [/quote] zadnych profesjonalnych :P [quote="PolHere"]Po co robisz zdjęcia siebie?? [/quote] aby miec z czego posmiac sie za jakis czas :P [quote="PolHere"]Czy zajmujesz się fotografowaniem krajobrazów? [/quote] jak mam pod reka aparat i widze fajne miejsca , to czasami pstrykne cos. [quote="PolHere"]Czy fascynuje was innych twórczość robienia zdjęć? [/quote] musi to byc naprawde cos innego , fajnego. [quote="PolHere"]Czy macie jakieś swoje prace które wygrały konkurs za przedstawienie krajobrazu?[/quote] nie .

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi