Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Chyba umiala :) Chyba jestes bardzo zmeczona ale juz na oczy nie widzisz jak nalezy :) badz masz wade wzroku :)

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scigany"]Chyba umiala :) Chyba jestes bardzo zmeczona ale juz na oczy nie widzisz jak nalezy :) badz masz wade wzroku :) [/quote]jezu ja kiedys bylam tu facetem. nie czepiaj sie moich postow. i pisz na temat.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A moze tak naprawde wciaz nim jestes albo juz sam/a nie wiesz kim jestes..

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scigany"]A moze tak naprawde wciaz nim jestes albo juz sam/a nie wiesz kim jestes.. [/quote]z takim zarzutami zapraszam na PW lub GG.
Twoj post nie dotyczy tematu. za to grozi ostrzezenie

i zeby nie bylo ze ja cos zle robie to dodam ze kocham tego aktora co gra leito. boze jakie miesnie. Mmmmmmm boski.

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ty go kochasz a on nawet nie wie o twoim istnieniu :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scigany"]Ty go kochasz a on nawet nie wie o twoim istnieniu :)[/quote]no to co. kiedys do niego pojade. i pokocha mnie od razu

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 7 Sierpień 07, 01:29[/i] ][/size]
dobra koniec gadania bo nabijasz gosciu malinowy

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oczywiscie :) Powodzenia ! I wyluzuj :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Brzoskwinka"]zapewne kazdy ogladal. boski film. nawet brzoskwini sie spodobal mimo iz nie lubi takiego rodzaju filmow. a przy sciezce dzwiekowej super sie kocha. polecam.
a wam jak sie podobal film jesli oczywiscie ogladaliscie[/quote]
Jedyne co z filmu polubiłem to akcję :) no i David'a Belle oczywiście, to on zapoczątkował Parkour :)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Soundtrack rzeczywiście niezły - francuski HH w najlepszym wydaniu.

Ale jakoś zachwycona nie błam tym political fiction

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Film ogladałam , zapowiedzi były nie zbyt ciekawe tak , samo jak jego początek.. ale po chwili stwierdziłam ,ze jest to film godny uwagi. Ciekawa akcja , polecam wszystkim , którzy go jeszcze nie widzieli.

[color=violet]"Co mi zrobisz jak mnie z?apiesz, b?de dzi? niegrzeczna..."

[b]DiGi[/b][img]http://s.fotka.pl/img/forum/em/zakochany.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
film stary jak dinozaury ;] nawet ja o tym watek napisalem ale coz... :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ogladałam i bardzo mi się podobał. Już nie wiele z niego pamiętam ale wiem napewno, że mi się podobał-)

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
film dobry. Mało jest takich o tej tematyce, ale zdecydowanie wole kanał YouTube i krótkie moviesy nagrywane przez ludzi którzy tym żyją.
:-)

[i]"Nadepni?ty robak kurczy si?. Post?puje roztropnie. Przez to zmniejsza prawdopodobie?stwo, ?e ponownie zostanie nadepni?ty. W j?zyku moralno?ci: pokora."[/i]

Friedrich Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Super film w którym jest dużo akcji.
Oglądałem go niejednokrotnie i pewnie jeszcze kiedyś obejrzę, bo na prawdę podobał mi się on. Pamiętam, że kiedyś żałowałem, że nie poszedłem na niego do kina.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi