Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bartek1524

Parkour

Rekomendowane odpowiedzi

Parkour-jest to efektywne pokonywanie przeszkód na swojej drodze. Ja sam od czasu do czasu lubie sobie poskakac. Co sądziecie o tym sporcie??? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Spoko sport, dosyć skomplikowany jak dla mnie ale jak ktoś się nie boi to szybko się go wyuczy... ja np. nie nauczę się bo wykonywanie salta itp mnie straszy jak bym się miał połamać

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poskakac też sam lubię od czasu do czasu xD Ale gdybym miał się do tego przyłożyc i cwiczyc "zawodowo" to to odpada. Skacze w wolnych chwilach i dla rozgrzewki przed np. meczem. Ale lubię pooglądac skaczących parkourowców, a także yamakasi xD

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedys amatorsko "uprawialam" ten sport xD Oczywiscie nie skakalam po dachach, blokach tylko jak juz co to np, skok przez lawke lub przez krzaki czy kosz :mrgreen: Nie zawsze sie udawalo, ale mialam niezla zajawke z siebie hah. Teraz to tylko praktykuje skok przez kaluze... To mi wychodzi najlepiej :-P
Tak jak Yakub lubie rowniez poogladac rrozne filmiki.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie na ośce często widzę małe dzieciaczki skaczące przez ławki, płotki itd. Widać, że od małego chwytają się różnych sportów i to bardzo cieszy...

Próbowałem tego jak i większości sportów gimnastyczno-szybkościowo-wytrzymałościowych :-). Muszę przyznać, że całkiem dobrze mi szło. Największym problemem z parkourem jest brak odpowiednich miejsc do uprawiania tego sportu. W większych miastach zawsze znajdą się odpowiednie spoty, ale akurat u mnie takowych brak. Bo ileż można skakać po dachach kilku budynków, albo wbić na budowę i skakać po niewykończonych kondygnacjach he :D
Burmistrz szczyci się kółkami dla emerytów, wieczorami poetyckimi (pochwalam), ale odnośnie sportu nie robi nic... Tak pewnie jest w wielu miastach naszego biednego i zacofanego kraju.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bartek1524"]efektywne pokonywanie przeszkód[/quote] efektYwnie to ja pokonuje przeszkody poprzez przejscie obok nich :lol: :lol:
gorzej z efektownym pokonywaniem... :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bardzo fajny sport xD
Super to wyglada :)
Ale trzeba duzo ćwiczen zeby tak super biegac po domach i skakac xD

Everybody kombinerki xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Parkour bardzo mi się podoba :-D sama nie chwytam się za to, bo to raczej nie na moje siły ;-) zresztą lepiej to chyba wychodzi przeciwnej płci :-P Jednak trzeba być bardzo wytrzymałym i zaangażowanym zeby robic cos konkretnego w tym kierunku :lol: ale bardziej amatorskie wyczyny rowniez sa niczego sobie :lol: tylko trzeba uwazac zeby sobie czegos nie zrobic ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedyś owszem skakałem. Teraz po złamaniu muszę trochę zastopować, ale jak wyzdrowieję to kto wie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[url=http://zdrowo.info.pl/gimnastyka.html]Ćwiczyłem[/url] 2 lata ale po kontuzji skończyłem

[url=http://szablony.freeware.info.pl][img]http://scypion.pl/styles/abrasive/theme/images/menu/nfHome_bg.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi