Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FOX

Oto On: FOX ........ DJ FOX ;)

Rekomendowane odpowiedzi

Heh swego czasu istniała strona z moimi kawałkami ... i co prawda strony nie ma ale pozostała księga gości którą moge się teraz pochwalić a w której widac jak dziewczyny swego czasu tłukły się o mnie :-P

http://ksiegi.emix.net.pl/wyswietl.php?user=FOXMIX - czytajcie od dołu w górę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]pozostała księga gości którą moge się teraz pochwalić a w której widac jak dziewczyny swego czasu tłukły się o mnie :-P [/quote] heh a kto był najbardziej waleczny ?? :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]heh a kto był najbardziej waleczny ?? :-D [/quote]chyba jakas Zabka...
to ty bylas??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ooo podobają mi się 2 pioseneczki ;)
Afryka oraz Diva :D :aloha: :aloha:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Callador"]Ooo podobają mi się 2 pioseneczki ;)
Afryka oraz Diva :D :aloha: :aloha:[/quote]
no widzisz no to juz masz pierwsze piosenki na wakacje. a cofnales na pierwsza strone?? tam jest wiecej

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]chyba jakas Zabka...
to ty bylas??[/quote]
nooo :evil:
żabka, Miśka, siostrzyczka liska ... to wszystko Ja :-D
ale "lisiczka" to nie ja ....
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Ishiyama"]ale "lisiczka" to nie ja ....[/quote]no to mialas konkurencje. ale wygralas. no wiesz mysle ze Fox wybiera to co najlepsze. Ma chlopak gust

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Sory ale kicz !

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="scigany"]Sory ale kicz ![/quote] spoko nie wszystkim się miało podobac ... a krytyka mile widziana ... :amasz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No jak dla mnie to zbyt zmulona. Raczej gustuje w czyms zywszym co daje pozytywna energie. No ale kwestia gustu.. Kazdy ma swoje klimaty.

Nigdy nie dyskutuj z kretynem. Najpierw sprowadzi Ci? do swojego poziomu, a potem pokona do?wiadczeniem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Amanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda PeetAmanda Peet

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tidus, a jak ta sciagnales skoro linki wygasly? .... Sam bym przesluchal bo pierwszy raz to widze

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jeśli pojawi się zainteresowanie muzyką DJ FOX-a czyli mojej to wbiję na serwerek scypiona gdzie nigdy nie wygaśnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]Jeśli pojawi się zainteresowanie muzyką DJ FOX-a czyli mojej to wbiję na serwerek scypiona gdzie nigdy nie wygaśnie :) [/quote] ja bym była za tym, żeby jeszcze wrzucić to np na wrzutę czy w jakieś inne tego typu miejsce, żeby można było przesłuchać bez ściągania.

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="matra"] ja bym była za tym, żeby jeszcze wrzucić to np na wrzutę czy w jakieś inne tego typu miejsce, żeby można było przesłuchać bez ściągania.[/quote] WLasnie, bo jak ma sie pojawic zaintresowanie, jak nie wiadomo z czym ma sie doczynienia.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]FOX[/b], masz może więcej piosenek jakiś :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ja bym była za tym, żeby jeszcze wrzucić to np na wrzutę czy w jakieś inne tego typu miejsce, żeby można było przesłuchać bez ściągania.[/quote] wtedy można zkorzystaż ze znacznika audio na naszym forum no i będzie na portalu będzie można odsłuchać .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi