Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
bartek1524

Counter Strike

Rekomendowane odpowiedzi

Counter Strike to najpoplurbiejsza gra akcji online. W tej grze gramy z ludzmi z calego siwata. Sam gram juz 8 miesicy, Moze wy rowniez gracie???? Piszcie a moze sie zmioerzymy kiedys???? Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]bartek1524[/b], Grałem ale chętnie podejmę walki z tobą...
Byłem kiedyś w super klanie i miałem nie złą rangę u nich czyli Snajper 90%
co oznaczało że w 90% snajperówką obchodziłem się jak z bazooką hehe czyli solidnie

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
snajpera da sie pokonac.....jak chcesz mozemy sie zmierzyc...poki co zapraszam na serwer [code]82.177.193.220:27038 [/code] to jest serwer klanowy mam tam admina wbijac wszyscy!!!! Im wiecej tym lepiej!!!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]bartek1524[/b], Jak to Non Steam to wbiję po 21...
Jak uda mi się wbić napiszę na gg do ciebie :-)
Ale przypominam że dawno nie grałem i nie wiem w jakiej jestem kondycji :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak juz napisalem w przywitaniu...Cs jak sex,nie mozesz juz ,ale chcesz wiecej...Ta gra ma naprawde klimat i wciaga jak nie wiem co ;]....Od dawna instalka przebywa poza koszem(czasu zabieralo to duzo :/ ...powiedzialem jej hello a potem goodbay :D )...

.::Jedynym sposobem pozbycia sie pokusy jest uleganie jej::.

.::Szukaj w ludziach tego czego inni nie widz?::.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bartek1524"]Counter Strike to najpoplurbiejsza gra akcji online. W tej grze gramy z ludzmi z calego siwata. Sam gram juz 8 miesicy, Moze wy rowniez gracie???? Piszcie a moze sie zmioerzymy kiedys????[/quote] W czasach LO ostro pogrywałem w CS'a w pobliskiej kafejce internetowej. Najlepsze w tym były... dziewczyny! :-) Inne chodziły na imprezy, woziły się autami a te panny grały z nami w CS ... i to jak! Były nie do pobicia, zwłąszcza pewna Karolinka ach :-) Nigdy nie byłem dobry w bliskim starciu; zazwyczaj skradałem się - pełniłem rolę snajpera czyli w ukryciu wyczajony oczekiwałem zbliżających się postaci. Wyrabiało to refleks i spostrzegawczość, zwłaszcza w misjach o ograniczonej widoczności.
Gra bardzo fajna i warta uwagi - zwłaszcza dla graczy wychowanych na Quake'ach, Wolfie itd. Reszta zwróci się zapewne ku zabarwionym historycznie i bardziej dopracowanym Medal Of Honor czy Call Of Duty.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi