Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mnich

EMINEM - Lose Yourself

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Lose Yourself (ang. Zatrać się) [/b]– utwór Eminema wydany w roku 2002, pochodzący ze ścieżki dźwiękowej do filmu 8. Mila. [b]Jest to pierwszy rapowy utwór, który nagrodzony został Oscarem.[/b]

Singel ten zajmował pierwsze miejsca na listach przebojów w USA i Wielkiej Brytanii

EM opowiedział w niej o życiu rapera, w którym pasja do muzyki miesza się z przeciętnością, a nawet biedą. To dzięki muzyce może zmienić swój los.

Kartka papieru na które Eminem napisał nagrodzoną Oscarem piosenkę Lose Yourself została sprzedana na aukcji internetowej eBay za 10 000 dolarów.

Co do samego kawałka to mogę powiedzieć że jak nie przesłucham go przynajmniej raz dziennie to taki dzień jest dniem straconym i nie udanym ;)
Edytowane przez Gość

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie słucham hip-hopu, ale mogę śmiało powiedzieć, że ten kawałek to 1 z najlepszych kawałków HH (czy tam rap, sam nie wiem) jaki został kiedykolwiek wydany! Tego typu utworów słucham, gdy brakuje mi chęci do życia i mam obniżoną samoocenę :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lose Yourself... Jedna z moich ulubionych (!) piosenek Eminema :D
W czasach podstawowki lubiłam sie w niej zasluchiwac.
Czasem slucham jej jak jade z rodzinka samochodem gdzies.

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Poznałem ten kawałek za czasów kiedy tajniki metalu nie były mi jeszcze znane. Obecnie już są, a do Lose Yourself wracam chętnie i często.

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tak. Słuchałem tego w podstawówce, teraz słucahm innej muzyki, jednak czasami lubię do tego powrócic.

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie lubię jego nie podobają mi sie jego piosenki :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Na ogół nie słucham Eminema ale ta piosenka bardzo mi przypadła do gustu i chętnie jej słucham ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Mnich[/b], JAK MOŻESZ ! Eminema wsadzic do HIP Hopu ! to nie HIP HOP TO RAP !

[center][img]http://img191.imageshack.us/img191/1148/cytat.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Taa Eminem jest dobry :bluesbrother: ,fajny gość ,i dobre pisze piosenki :tak: Edytowane przez Gość

Widzisz!Żyć znaczy cierpieć, a przeżyć?

To znaczy odnaleść?? sens w cierpieniu

Ja tego sensu jak narazie nie widze !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Szanuje gościa , Tworzy dobrą muzę nie robi z siebie pajaca .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Siostro ,czasem robi z Siebie pajaca ;) ma dużo piosenek bardzo mądrych ,uczuciowych itd ale tez ma duzo piosenek ekhm ;/ Ja jednak wole go w tych powaznych tekstach :-)

Widzisz!Żyć znaczy cierpieć, a przeżyć?

To znaczy odnaleść?? sens w cierpieniu

Ja tego sensu jak narazie nie widze !!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi