Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Opiszcie sie, ale nie w taki zwykly schematyczny sposob jaki znamy to z roznych bajek czy brukowcow.
Opiszcie sie w jak najzabawniejszy sposob, uwypuklijcie to co w was jest najsmieszniejsze, najabrdziej rzuca sie w oczy i moze cos czego bardzo nie lubicie.
Po prostu opiszcie siebie w karykaturze :-D (zdolni garficy moga dodac krzywo-piekne obrazki)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zwariowałeś Freq :-P ja nawet w krzywym zwierciadle wyglądam jak księżniczka z bajki a lustereczko zawsze powie że najpiękniejsza jestem na świecie.

A co mi tam , to moja najwspanialsza fotka a nie karykatura :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://img132.imageshack.us/img132/8373/monicabbwov7.jpg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
BoShe no proste oczka mam jak księżniczka czyli ich ne mam...xD Piegi... niestety ich nie mam ale dorysowywuje je sobie codziennie rano pisakiem...;)) były kości sa ości... NoS pyrkaty...LoL2 odstake na pół metra...Ha Ha Ha...xP PoPrOsU NiC DoDać NiC uJąć...xD

( :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
I tak nie jesteś piękniejsza ode mnie :mrgreen: W sumie ta babeczka nie jest zła :mrgreen: i udko ma ponętne :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam na czym siedzieć i czym oddychać. Poza tym, jak słusznie zauważyła moja Mama, trudno mnie nie zauważyć. :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi