Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Mnich

BILARD "Ósemka"

Rekomendowane odpowiedzi

[img]http://imagecache2.allposters.com/images/pic/CAN/5474~Pool-Posters.jpg[/img]

[b]
[center]"Ósemka" jest nazwą gry, rozgrywanej z użyciem białej bili rozgrywającej oraz piętnastu bil rozgrywanych, ponumerowanych od 1 do 15. Jeden z zawodników zagrywa bilami z grupy numerów od 1 do 7 (w jednolitych kolorach), jego przeciwnik bilami z przedziału od numeru 9 do 15 (bile pasiaste). Zawodnik, który jako pierwszy umieści w łuzach wszystkie ze swoich siedmiu bil i następnie prawidłowo wbije bilę nr 8, wygrywa partię.

Gracie w Bilarda??
Jakie macie zdanie o tym sporcie??
Może należy ktoś do jakiegoś klubu??
[/center]
[/b]
Edytowane przez Gość

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Snooker zdecydowanie ciekawszy :P

Accipere praestat quam inferre iniuriam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Snooker zdecydowanie ciekawszy :P [/quote] bez cienia zwątpienia lecz w moim mieście nie ma możliwości pochodzić przy stole na którym toczy się partyjka Snookera bo nikt stołu nie kupił :(

tak więc dlatego temat o bardziej powszechnej odmianie bilarda :P :P

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Hmm.. Często gram,raz mi się udaje raz nie.
Gram dla przyjemności,nie dla klubów,ani kariery.
Lubię grać w snookera,ale w internecie na żywo jeszcze nigdy nie grałam.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio koleżanki wyciągły mnie na bilard i mimo, że nie umiałam grać szybko się nauczyłam ;)
Podoba mi się ta gra i z chęcią chciałabym mieć bilard w domu :hyhy:
Mam nadzieję, że w ferie nie raz pójdę pograć ze znajomymi :)
Nie należę do żadnego klubu, nikomu nie kibicuje. Po prostu gram dla swojej przyjemności i satysfakcji :)

[color=blue][b] (...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] ) [/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię patrzeć zawody jak są w telewizji.Parę razy próbowałem grać ale jakoś mi nie wychodzi i chyba się już nie nauczę

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#000033]koala[/color][/b], a mi na szczęście wychodzi :)

[color=blue][b] (...) liczymy że niegłupie poglądy też są zaraźliwe. " (się kuźwa przeliczyłam ;] ) [/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b][color=#000033]koala[/color][/b], mam wolne koleżanki które też umieją dobrze grać :hyhy:
w sumie to dzięki dziewczynom się nauczyłam :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Snooker zdecydowanie ciekawszy [/quote] Zgadzam się Ale opanowanie tej Gry Wymaga Nie Małych Umiejętności :D a i mało jest Miejsc Gdzie Można By Było Pograć ;P

A Bilard - rekreacyjnie, Przy Piwku i w dobrym Towarzystwie - Idealne rozwiązanie :D

http://www.youtube.com/watch?v=FKlEhI_kC0o

Odcięty od świata - Brak neta ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bilard? Czemu nie ale tylko dla relaksu. Snooker to tylko w tv, zresztą jeszcze nie widziałem stołu do niego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Lubię grać w bilarda, w technikum często się chodziło na wagarach pograć w bilarda i napić się piwa. Obecnie to raz na pół roku człowiek się wybierze ze znajomymi pograć. A jeśli chodzi o ósemkę i snookera to ja jednak wolę zwykłą ósemkę. U nas w Fantasy Parku jest 1 stół do snookera, ale jakoś zawsze braliśmy ten zwykły stół i bile. Zwłaszcza, że jak się wykupiło stół np na 2 godziny to w ósemkę kilka partii przez ten czas można zagrać, a w snookera, możliwe, że nawet jednej byśmy nie skończyli. W 9 Ball też kilka razy graliśmy, ale tak gra nie ma sensu, bo ktoś może nawet wygrać przy rozbiciu.

[center][img]http://i51.tinypic.com/1z162wi.jpg[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja ostatnio to mam można powiedzieć co tygodniowe wypady na bilard. Co najmniej w ostatnich 3 miesiącach byłem raz w tygodniu, a były takie tygodnie, że co dziennie.
Dziś idę zobaczyć stoły bilardowe w Krakowie w Fantasy Parku. A muszę powiedzieć, że jestem wybredny...
Jakiś czas temu Patrycja, chciała mnie wyciągnąć na Karaoke, do pewnego Klubu w lublinie, argumentowała tym, że są tam stoły do bilarda. No tak, być były, ale tylko dwa, stoły krzywe, małe (nie pełno wymiarowe), a do tego z kolegą musieliśmy grać 1 kijem, bo tipów nie było w innych kijach...

[center][img]http://i.imgur.com/GzRoH.gif[/img][/center]

[color=#FF0000][size=6]Amor Patriae Nostra Lex.[/size][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi