Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
happyGirl17

Luzny zwiazek ...

Rekomendowane odpowiedzi

[quote="Radim89"]Co myslicie o seksie bez zobowiązań? lub o parach tzw. luźnych :)[/quote] jak dla mnie to nic złego ;)
kochałam sie z kims z kim nie jestem w zwiazku :P i oboje bylismy zadowoleni :P bo jeszcze taka nutka strachu zeby tylko nikt nas nie zobaczyl hehe ;)
kazdy lubi co innego :P
ja chce miec nikogo na stałe to znaczy ze mam zyc w celibacie ?? o nie jestem za młoda :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
EEe no duże G mnie obchodzi co kto sobie robi:P

wiec nie zawieram stanowiska w tej sprawie :mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Radim89"]Co myslicie o seksie bez zobowiązań? lub o parach tzw. luźnych :) , które najczęściej są ze soba tylko dlatego, że jest im dobrze w łóżku? Czekam na wasze opinie [/quote] uwazam ze jesli jedna i druga strona chce tego, jest im fajnie to dlaczego nie ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja wam powiem ze ostatnmio zaczelam myslec nad takim zwiazkiem ze jestem kims ale mozemy sie bawic z innymi flirtowac i w ogole...jest to wydaje mi sie dobra pruba test "zaufania" pod tym wzgledem ze nie zostawimy sie dla kogos innego...ale w sumie chyuba przez ostatnie nie powodzenia wolalbym byc sama teraz :P

http://pl.youtube.com/watch?v=Cm9ka6UKbB4

Bog mnie stworzyl,a Diabel wychowal

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie uznaję czegoś takiego. Iść z kimś do łóżka tylko z powodu pociągu fizycznego. Seks musi wynikać z miłości w moim przypadku i być czymś głębokim.

[b]Zga? moje oczy: ja Ci? widzie? mog?,

uszy zatrza?nij: ja Ciebie us?ysz? -

i ja do Ciebie bez n?g znajd? drog?

i bez ust krzyk m?j cisn? w Twoj? cisz?.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie akceptuję seksu bez zobowiązań i bez miłości.
Sama też w takim związku nigdy nie byłam.. i nie będę.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Nie akceptuję seksu bez zobowiązań i bez miłości.
Sama też w takim związku nigdy nie byłam.. i nie będę.[/quote]
[quote="kidd"]Nie uznaję czegoś takiego. Iść z kimś do łóżka tylko z powodu pociągu fizycznego. Seks musi wynikać z miłości w moim przypadku i być czymś głębokim.[/quote] I nie potrzeba mojego komentarza. No może jedynie - Szanuj się człowieku a sam będziesz zasługiwał na szacunek. Jah Bless...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie interesują mnie luźne zwiazki .
Albo miłość i partnerstwo albo nic.

Jak ktoś tego nie rozumie to jego problem.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dla mnie związki tego typu też odpadają. Wiele osób lubi np. tak jak to się mówi: "w sam raz na raz" i na to jeszcze przymykam oko, ale takie związki bez zobowiązań dla samego seksu, bez żadnego uczucia jak dla mnie są bez sensu. I stanowczo takiemu czemuś mówię NIE! :D

[b]Piszę poprawnie po polsku![/b]

Edit. O ile słownik w telefonie sam czegoś nie poprawi po swojemu :P

[img]http://koszatniczka.org/images/signatures/20480348124bbf92c6ca8e9.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie byłam i nie będę w takim związku. Nie mogłabym być z kimś tylko dla seksu. Stracilabym szacunek do samej siebie, poza tym to,że ktoś jest pociągający w sensie fizycznym to za mało

...Wystarczy jeden promyk nadziei, aby otworzyło się niebo...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem ogólnie to nie dla mnie ponieważ Ja preferuję związek polegający na uczuciu :)
Jeśli ktoś prowadzi taki, a nie inny tryb życia - ok . Jest to jego życie, jego sprawa i w ogóle ..
Jeden będzie taki, że poczeka na kobietę 5 lat, drugi będzie taki że powie chcę sexu i już .

[b].: Nie ważne co robisz . Ważne jak to robisz :.[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Bylam w takim 'zwiazku', niestety po pewnym czasie wkradly sie uczucia i wszystko leglo w gruzach. A podobno to kobiety sa zbyt uczuciowe, pfff! :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wpierdzielam się kto co robi, bo nie moje życie, nie moja sprawa. Jednak ja akurat nie wchodzę w takie niezobowiązujące związki, bo jeśli z kimś jestem to zawsze na 1000%.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Luźny związek, to dla mnie nie jest związek. Jesteś z kimś tak, ale z drugiej strony robisz co chcesz i z kim chcesz.
W takim razie to nie jest związek, skoro w pewnym sensie zdradzam jednak ta osobę. To po jaka cholerę jesteśmy z tą osobą?
Jeśli kochamy tą osobę, to chcemy być z nią na stałe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nie jestem za tym.
Uważam , ze pójście z kimś do łóżka nie oznacza tylko zaspokojenie swoich potrzeb, ale także robienie to z osoba, która nie jest pierwsza lepsza.
Po prostu nie i tyle.

`Lecą z mej gęby cumulusów kłęby . ;DD `

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Dokładnie, bo pójście do łóżka z osobą którą jesteśmy pewni że nie wykorzysta nas. Idziemy z miłości.
Ja tez tak jak fantazja. nie jestem za ty.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi