Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gary

verba hip-hop czy pop ??

Rekomendowane odpowiedzi

to zależy jak rozumieć hip-hop... jeśli to wyrażenie siebie to oni chyba to robią jednak brakuję im fundamentu czyli jakiekogolwiek przekazu ... oni grają według mnie muzykę nijaką... coś jak nie wiem mezo... albo ten "hip-hop" co puszczają na vive albo puszczali nie wiem dawno tego nie oglądałem... w każdym bądź razie dla mnie hh to peja eldo sokół 52 ale napewno nie Verba... to już Owal jest bardziej hiphopowy niż oni...

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 6 Sierpień 07, 20:55[/i] ][/size]
to zależy jak rozumieć hip-hop... jeśli to wyrażenie siebie to oni chyba to robią jednak brakuję im fundamentu czyli jakiekogolwiek przekazu ... oni grają według mnie muzykę nijaką... coś jak nie wiem mezo... albo ten "hip-hop" co puszczają na vive albo puszczali nie wiem dawno tego nie oglądałem... w każdym bądź razie dla mnie hh to peja eldo sokół 52 ale napewno nie Verba... to już Owal jest bardziej hiphopowy niż oni...

...nie pytaj kim jestem...to zbyt trudne pytanie ...

już nie pędzę z motyką w stronę słońca donikąd...

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
verba to hiphopolo i wszystko w tym temacie. posluchajcie prawdziwego polskiego rapu to sie przekonacie na czym poelga. heh. zagraniczny tez polecam. elo

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="itomasz86"]posluchajcie prawdziwego polskiego rapu to sie przekonacie na czym poelga. heh. zagraniczny tez polecam. elo[/quote]wez to co ty sluchasz to tylko zasnac mozna. a jesli chcesz nas przekonac to moze zapodaj jakies utwory??

Dziekuje Rabee

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
"wez to co ty sluchasz to tylko zasnac mozna" - sa gusta i gusciki, ja slucham rapu bo mi ten styl odpowiada, nikogo nie bede naklanial. Jedni sluchaja disco polo, inni rock metal, a inni jeszcze cos innego - tolerancja pelna. z hiphopu polecam: wwo, mor.w.a, zip skad, nas, dr dre. i wielu wielu innych wykonawcow ktorzy reprezentuja dobry rap.

dobry ch?opak.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="gwiazdeczka:*"]Verba to jest hip-hop pop......taki polski beznadziejny hip hop,ale nie powiem lubie ich słuchac i nawet byłam na ich koncercie... :-P [/quote] beznadziejna to jest twoja wypowiedź... widać że tak się znasz na polskim hip hopie jak ja na obsłudze dźwiga budowlanego.. czyli wcale...

...nie pytaj kim jestem...to zbyt trudne pytanie ...

już nie pędzę z motyką w stronę słońca donikąd...

pierdolsię

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"][b]MoDa[/b], nie ma według mnie czegoś takiego jak hiphopolo
kiedyś grali hip-hop teraz grają pop[/quote]
To prawda kiedyś grali hiphop, ale teraz to jest pop mi sie tam podobają nie narzekam :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]lussi:)[/b], na początek proszę o przedstawienie sie w dziale do tego przeznaczonym ;-)
[url=http://www.scypion.pl/forum/viewforum.php?f=8][b][color=green]PRZEDSTAW SIĘ[/color][/b][/url]

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale piosenki
Chora Miłość i Wiem jak to jest (RMX)
są typowo hip-hopowe
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiesz ja powiem tak prawdziwego dobrego hip hopu Polskiego nie puszczają w rmf fm :lol: najlepszy nuty sa te których najmniej jest w radiach czy w tv ;] ale to tylko moje zdanie:)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lubie ich bardzo, graja świetnie i teksty są sensowne, nie ma cały czas wyrazów typu: ch..., k...a itp.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]ale to tylko moje zdanie:)[/quote] no i sie z nim zgadzam :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
słyszeliście już "Młode Wilki cz. 4" ?
Po części 3 myslałam, że to juz ostatnia a tu niespodzianka. Słuchając tej piosenki skłaniam się ku zdaniu, że nawet jak nagrają "Młode Wilki cz. 24" będzie ona równie dobra jak pozostałe i bardzo chcę żeby ta saga trwała jak najdłużej

[url=http://www.wrzuta.pl/audio/a8OjkBwmq5/verba-_mlode_wilki_4][img]http://www.wrzuta.pl/images_2/audio.gif.jpg[/img][/url]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="perle_noire"]lubie ich bardzo, graja świetnie i teksty są sensowne, nie ma cały czas wyrazów typu: ch..., k...a itp.[/quote] Ale to nie jest hip-hop co oni tworzą :lol: to się nie dziw...
ALe ja i tak nie przepadam za polskimi tekstami ;/ wole se posluchac Dr.Dre

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]perle_noire[/b],
zgadzam sie z tobą :-)

[size=75][ [i][b]Dodano[/b]: 23 Wrzesień 07, 11:12[/i] ][/size]
ale niestety mam zła wiadomość dla fanów opowieści o młodych wilkach
cudem udało mi sie skontaktować z Ignacem z Verby po dłuższej rozmowie zdradził mi ze nie będzie dalszych części opowieści o młodych wilkach
ze opowieść o nich skończyła sie w części 4

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]cudem udało mi sie skontaktować z Ignacem z Verby po dłuższej rozmowie zdradził mi ze nie będzie dalszych części opowieści o młodych wilkach
ze opowieść o nich skończyła sie w części 4[/quote]
troch szkoda że nie będzie dalszej części
bo potrafiłeś słuchać ich non-stop
ja już nawet się przyzwyczaiłam
że już mi to nie przeszkadza ;-)
wręcz przeciwnie

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pop czy hip hop?
hiphopolo... Ani to hiphop ani pop. Dużo osób tego słucha, muzyka wpada w ucho, teksty do muzy ok, ale do prawdziwego hip hopu tego nie mogę zaliczyć i raczej nie słucham takiej muzyki :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]co o nich sodzicie to zespól hip-hopowy czy popowy ??[/quote] grają mieszankę popu i hip-hopu

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niby Poznaniacy o ile się nie mylę,teksty czasem ciekawe,ale ogólnie nie fascynują mnie :-)
Mówi się,że to tak zwane "hip hopolo"

Gdy umr? chcia?bym,aby na m?j pogrzeb przyszli wszyscy moi przyjaciele i wspomnieli jak za ?ycia zawsz? si? do nich u?miecha?em,bo u?miech to sprawa,kt?rej nikt mi nie ma prawa odebra

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No nie wiem...
ja tam Verby nie lubie :and:
są troszke... Denni...??
Wole już posłuchać Peji :aloha:
chociaż Młodymi Wilkami zdobyli mój szacunek, który następną piosenką stracili :amasz:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnie się Młode Wilki podobają. tzn nic więcej nie słuchałam, ale jakoś się trochę rozczulam przy tych piosenkach. A Verba... nic do nich nie mam. A czy hip-hop czy pop. Chyba tak po środku... :-P

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tez nie mam konkretnego zdania... trudno określić do jakiego rodzaju muzyki ich zaliczyć :-)
utoworki maja fajne ;) milo sie ich słucha
a co do Młodych Wilków podobaja mi się wszystkie części :-) :-P

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zgadzam sie z hard lady że komercha którą puszcząją w radiu to nie jest prawdziwy hh poza tym jeśli chodzi o verbe to nie nazwałbym ich muzyki hip-hopem nie wiem co to jest i wiedziec nei chce :) pzdr

[center][url=http://www.scypion.pl/][img]http://img229.imageshack.us/img229/3821/djpodpisanyic5.png[/img][/url][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a oto nowa piosenka Verby
[url=http://pawelooss.wrzuta.pl/audio/bI7uTzw0iW/verba_-_milosc_zabija_radio_edit_cala_nowka]Verba - Miłość zabija[/url]
super piosenka ;-) ;-) ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi