Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
FREEQ

Splinter Cell

Rekomendowane odpowiedzi

Gracie w Splinter'a ? Może graliście? Jaka część najbardziej Was pochłonęła?

Ja gram w SC Chaos Theory, Dziad mi pożyczył i naprawdę ŚWIETNA gra, warta uwagi.
Lecz trzeba być cierpliwym.
Edytowane przez Gość

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Seria Splinter Cell do której scenariusz napisał Tom Clancy's jest ogólnie świetna

ja przechodzę teraz Pandore Tomorrow i w jednej misji nie wiem gdzie mam iść :( :(

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Grałem w Double agent i w 1 część, ale bardziej mi się ta 1 podobała

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gralem w Pandora Tommorow ale niestety nie ukończyłem. Jedna misja była za trudna :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Regi6699"]Gralem w Pandora Tommorow ale niestety nie ukończyłem. Jedna misja była za trudna :-( [/quote]
mów jaka to Ci postaram się pomóc... bo ja całą pandore sam obaliłem ;-) ;-)

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Teoria Chaosu i Podwójny Agent... Te części wymiatają... polecam wszystkim... po kilka razy sie przechodziło te gry xD klasyka :) Nie mogę się doczekać następnej części, mam nadzieje że w tym roku sie ukaże

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]guliwers[/b], masz tu info o najnowszym Splinterze
[code]http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=9441[/code] swoją drogą to ciekawe jakie wymagania sprzętowe będzie miał :-P :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="_Dziad_"][b]guliwers[/b], masz tu info o najnowszym Splinterze
[code]http://www.gry-online.pl/s016.asp?id=9441[/code] swoją drogą to ciekawe jakie wymagania sprzętowe będzie miał :-P :-P[/quote]
ooo na czerwiec, w tamtym roku jak patrzyłem to zapowiadali na październik xD ale znając UBISOFT to można byłoby się spodziewać na rok 2009 :) a tu jakie miłe zaskoczenie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Splinter Cell 1 i 2 mam zaliczone :-D ! W resztę mi się grać nie chciało :P Ogólnie bardzo dobra gierka! POlacam wszystkim, którzy nie grali!

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedna z moich ukochanych gierek :D najbardziej podobały mi się części Chaos Theory i Podwójny Agent. No i czekam na najnowszą część :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi