Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
maja

sex pod wplywem alkoholu

Rekomendowane odpowiedzi

:)

sex pod wplywem alkoholu , zdarzylo wam sie to??? czy wasze doznania byly podobne jak na trzezwo? moje zdanie na ten temat to : odwaga wieksza , przyjemnosc srednia .
Edytowane przez Gość

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeśli przed wypije się troszkę winka, czy szampana to nawet miło jest :-)
człowiek jest bardziej rozluźniony :)
a odwagi na pewno więcej

ale wolę tego nie robić gdy jestem totalnie pijana ;\

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No zdarzyło się... Nie raz. Nie było to zbyt mądre ale w takich sytuacjach myślenie lubi zawodzić. Niestety zbyt wiele nie pamiętam z wiadomych przyczyn. Jednak jakoś dłużej można wtedy.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No Jacha , nie do przesady ale z umiarem jak najbardziej , lampka lub dwie wina i gorące francuskie pocałunki .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
seks lubię zarówno bez wpływu i pod wpływem, tak jak wspomniał Piotruś, lampka, góra dwie, u mnie czasem i troszkę wiecej, na lepszą odwagę :lol: , no ale faceci chyba to lubią ...
po "lekkim" trunku nabieram większej ochoty, i pod tym względem mam sprawdzone czerwone, słodkie wino, maksymalnie rozgrzewa :oops: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja dodam inne pytanie :P
Czy zdarzyło Wam się pod wpływem alkocholu uprawiać sex z przygodną osobą??
Czy żałowaliście tego?

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Atena"]Czy zdarzyło Wam się pod wpływem alkocholu uprawiać sex z przygodną osobą??
Czy żałowaliście tego?[/quote]
moze nie z przygodna ,ale z taka z ktora nic mnie nie laczylo, to tak
na drugi dzien -moralny

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]zdarzylo wam sie to???[/quote]no pewnie ze tak i to ile razy hehe wiecej odwagi tak jak juz poprzednicy napisali jest i fajniej hehe chociaz i bez alkoholu jest fajnie :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]sex pod wplywem alkoholu , zdarzylo wam sie to??? czy wasze doznania byly podobne jak na trzezwo? moje zdanie na ten temat to : odwaga wieksza , przyjemnosc srednia .[/quote] zgadzam sie z ta odwaga , bo zazwyczaj jestem wstydliwa a po odrobinie alkoholu jest wogole inaczej.. ale wlasnie to jest najgorsZe ze o wiele wiecej potrzeba zeby osiagnac orgazm .........

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Fakt mozna dluzej ale... troche niewygodnie bo nie stoi jak powinien xD Dlatego nie lubie

Accipere praestat quam inferre iniuriam...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"][quote="Atena"]Czy zdarzyło Wam się pod wpływem alkocholu uprawiać sex z przygodną osobą??
Czy żałowaliście tego?[/quote]
moze nie z przygodna ,ale z taka z ktora nic mnie nie laczylo, to tak
na drugi dzien -moralny[/quote]
u mnie było podobnie. zdazyło mi sie to dwa razy. Znałam tą osobe bardzo dobrze. Ale oprocz kolezenstwa nic wiecej nas nie łaczyło. Za pierwszym razem na drugi dzien miałam tylko kaca moralnego. Ale za drugim razem jakos miałam z tego wiecej sadysfakcji niz poczucia winy. Moze dlatego ze to była troszke inna osoba :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]sex pod wplywem alkoholu[/quote] zdarzylo sie i zaluje tego bo gdybym wiedziala ze stanie sie cos czego nie chce to bym nie pila.. i postanowilam nigdy wiecej..:) no i nigdy wiecej mi sie to nie zdarzylo.. nie wiem jak to jest po alko ale wiem jak to jest bez niego :) Mój MisQ czasem szaleje ze mna jak wypije i powiem wam ze jest bardziej pobudzony do akcji i niektorzy mowią ze alko szkodzi facetom podczas sexu, ale jemu akurat chyba nie.. wrecz powiem ze jest w jeszcze lepszej kondycji:P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie zdarzyło mi się, a czy zdarzy to nie powiem bo nie jestem jasnowidzem, a wszystko może się zdarzyć

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie zdarzyło mi się.

Może mam dziwne podejście i cała jestem dziwna.
ale jakbym spita nie była... to nie ma szans, żeby ktoś nieodpowiedni się ze mną przespał [czyli ktoś inny oprócz moje faceta..]
nawet nie będąc w związku, na tym całym sylwestrze, podczas zgona...
nie będę ukrywać.. mogło się coś wydarzyć.. w końcu sami byliśmy...
ale to się kłoci z moim odczuciem moralnym...
nie potrafię tak z pierwszym lepszym, nawet jak jestem pijana ;|
i nie chcę...
dla mnie to coś niesamowicie hm... ważnego...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"] nie do przesady ale z umiarem jak najbardziej [/quote] a z przesada probowales? bo ja piszac ze dla mnie to srednia przyjemnosc nie mialam na mysli lampki wina, ale wiecej , jest wtedy jak jest , mozna powyglupiac sie na maxa , ale o orgazmie przynajmiej ja moge zapomniec.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ale przyjemność śmierdzący facet albo śmierdząca baba :-P Do tego autorka ma rację że nie myśli o lampce . Powiedzmy sobie szczerze że nachlany facet mało może :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie się nigdy nic podobnego nie zdarzyło, także wypowiedzieć się jak było nie mogę. Jednakże nawet, gdyby nadarzyła się okazja robić to po pijaku, to nie zrobiłbym tego, czy to z moją Myszką, czy tym bardziej z jakąś inną laską. Tak jak [b]Młoda[/b] nie mogę zrobić tego, bo po prostu sumienie mi zabrania, a co dopiero z inną dziewczyną (nawet taką, o której bym fantazjował).

Po % chęć większa, jednak możliwości proporcjonalnie mniejsze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zdarzyło mi się kochać po alko,ale nie tylko po tym.Ogólnie było raczej kiepsko.Wole na trzeźwo.:-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Po spozyciu to zalezy po jakiej ilosci...
Butelka czerwonego wina potrafi rozgrzac, i wplywa dobrze na ukrwienie narzadow a to przeklada sie na wieksza przyjemnosc (duzo wieksza), ale zdarzylo sie tez ze bylem tak nawalony ze kochalismy sie chyba z 2 godziny...
ogolnie : z umiarem - jak najbardziej

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="maja"]sex pod wplywem alkoholu , zdarzylo wam sie to??? [/quote] tak zdarzylo pare razy [quote="maja"]czy wasze doznania byly podobne jak na trzezwo?[/quote] jesli nie bylam mocno pijana to doznania byly wieksze, ale jak przesadzilam z alkoholem to nie bylo juz tak fajnie :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ohh zdarzyło mi się:( nie jest tak fatalnie jeśli nie budzę się obok tej osoby na drugi dzień.
Zwłaszcza gdy to nie jest mój partner.

...:Twój romans stulecia dobiegł końca. Królewicz nie wróci. Nikt nie wyrwie cię pocałunkiem ze złego snu....

New Moon

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zdarzało się.
i było przyjemnie. schlana w trupa nie byłam, ale świat się kołysał.
odważniej, goręcej. ogółem podobało mi się nawet troszkę bardziej niż na trzeźwo:P

Jeśli zwątpisz choć raz

To choćbyś z pistoletem zaszedł mi drogę

Powrotów nie będzie

...The show must go on...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nigdy nie robiłam tego po pianemu, ale wszystko przede mną :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mnie też się nie zdarzyło, aczkolwiek sądzę, że pewnie w przyszłości spróbuję. Może nie z przypadkową osobą, bo, podobnie jak [b]młoda[/b], traktuję te sprawy bardzo poważnie.

Oczywiście wszystko w granicach rozsądku - chciałabym coś pamiętać z tej upojnej nocy ;)

[img]bannedimg[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi