Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Walentynki

Rekomendowane odpowiedzi

Walentynki juz nie dlugo, co zamierzacie kupic swoim partnera??

Jaki najlepszy jest prezent dla chlopaka do 100zł

Jaki najlepszy jest prezent dla dziewczyny do 100zł

Proszę o pisanie, bo sam chcę coś kupić dziewczynie a nie wiem co...
Tak wiec pomozecie mi i sobie i ogolnie napiszecie na temat...
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Walentynki są cholernie komercyjne... i jak dla mnie bezsensowne. bo dlaczego akurat tego dnia należy coś dawać, a nie np 15 czerwca?

Niestety, [b]Carlito[/b], nie obchodzę tego święta, nie pomogę Ci w doborze prezentu

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też tego święta nie obchodzę. Chociaż ostatnie walentynki wspominam bardzo miło. Spotkałem się z dawną przyjaciółką i spiliśmy się nieziemsko.

Ogólnie czasem robi mi się nie dobrze jak widzę te programy "dla zakochanych" 14 lutego w tv albo upstrzone na czerwono serwisy internetowe... Ot kolejna możliwość przyciągnięcia klienteli i wciśnięcia jej czegoś czego tak na prawdę nie potrzebuje, ładnie opakowanego w serduszka. Ludzie, rozpacz.... Jeżeli jest miłość to świętuje się ją w każdej chwili kiedy się kogoś kocha, nie potrzeba do tego jakichś badziewnych świąt. Jeszcze chwila i na potrzeby machiny marketingu powstanie święto "Pierwszego Razu" albo coś równie idiotycznego.

Ludzie nie dajmy się wkręcić w tą paranoje...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Walentynki hmm
osobiście nie uważam tego święta....
Ale prezent zawsze kupuje mojemu Chłopakowi....
Kupując prezent dla swojej partnerki bądź partnera można sie popisać wspaniałomyślnością
zazwyczaj staram sie wymyślić coś specjalnego, nadzwyczajnego, niepowtarzalnego, coś co niemożna spotkać na półkach w sklepie, i zazwyczaj mi sie udaje....
A co najlepsze nie przepłacam....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kolejne święto z cyklu 'Z Ameryki...'
przereklamowane.
i zgadzam się z przedmówcami.
uczucia należy okazywać na co dzień ,a nie przypominać sobie o nich jedynie w ten jeden dzień i robić wielkie halo w pogoni za prezentem ;)

jednak zawsze coś kupuję...
a te walentynki..
będą pierwszymi, które wreszcie spędzę z bliską mi osobą...
wcześniej nie było mi to dane -.-

pomysłu na prezent nie mam..
zastanawiałam się nad dużym misie (:
ale jeśli znajdę coś ciekawszego i 'głupszego' [a znana jestem z crazy prezentów] to biore ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lepszy prezent jest w naturze:P a tak serio to symboliczna rózyczka dla mnie osobiscie by wystarczyła... bo zgodze sie i ja z tym ,że uczucia sie powinno okazywać na codzień :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]a tak serio to symboliczna rózyczka dla mnie osobiscie by wystarczyła[/quote] oj dla mnie też..
ale to nie może być obojętnie jaka..
musi być biała...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]oj dla mnie też..
ale to nie może być obojętnie jaka..
musi być biała...[/quote]
no białe są fajne:D osobiscie lubie jeszcze rozowe,rozowo-białe:P bo czerwone takie jakies diabelskie i kojarza mi sie ze starszymi ludzmi :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
komercha. [zresztą, co w tych czasach nie jest komercyjne?]
uczucia się powinno okazywać bez okazji, od tak.
a nie 14 lutego tylko dlatego, że jest jakieś, pożal się Boże, święto.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Samo swieto to racja - komercja, ot taki sobie dzien zwany 'Walentynki'. A co do rozy, to drogie panie...nie kojarzy wam sie czerwien z namietnoscia ? A co z zoltym kolorem? ;-)

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
żółty?
zazdrość...

a biała ma coś w sobie magicznego.. czystego i niewinnego..
[quote="yodek"]nie kojarzy wam sie czerwien z namietnoscia ?[/quote] mi się z czyms gorącym kojarzy..
lubię.. ale nie, aż tak jak białe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
najlepsze róże jak dla mnie są w kolorze "operetkowa czerń"

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Carlito[/b], pozostaje mi tylko odesłać cię na Allegro http://allegro.pl/1034_dziwactwa_umiarkowanie_osobliwe.html

Znajdziesz tutaj wszystko czego dusza potrzebuje , grzejące serducha , gry planszowe na cudowną noc , i wiele fajnych i romantycznych gadżetów . ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]Walentynki są cholernie komercyjne... [/quote] [quote="Zielony34"]Ja też tego święta nie obchodzę[/quote] [quote="xXBeatkaXx"]osobiście nie uważam tego święta.... [/quote] [quote="młoda"]przereklamowane[/quote] [quote="kszyt_"]komercha[/quote] [quote="yodek"]Samo swieto to racja - komercja, ot taki sobie dzien zwany 'Walentynki'[/quote] Przypomina mi sie w tym momencie opowiadanie z "Małego księcia" o lisie i oswajaniu: [quote](...) Potrzebny jest obrządek.
- Co znaczy "obrządek"? - spytał Mały Książę.
- To także coś całkiem zapomnianego - odpowiedział lis. - Dzięki obrządkowi pewien dzień odróżnia się od innych, pewna godzina od innych godzin. Moi myśliwi, na przykład, mają swój rytuał. W czwartek tańczą z wioskowymi dziewczętami. Stąd czwartek jest cudownym dniem! Podchodzę aż pod winnice. Gdyby myśliwi nie mieli tego zwyczaju w oznaczonym czasie, wszystkie dni byłyby do siebie podobne, a ja nie miałbym wakacji.[/quote]
Walentynki są takim obrządkiem. Sprawiają, że ten dzień rózni się od innych, jest poświęcony tylko i wyłącznie na uczczenie miłości.

Mam przekorną naturę, więc musiałam takie coś napisać :-D Ale też nie lubię tego święta - jest zbyt głośne, zbyt wszędobylskie, zbyt... przewidywalne. Taka radocha dla producentów serduszkowych gadżetów :-) Takie święta (tj Dzień Matki, Dzień Babci, Dzień Dziecka, Dzień Każdego Innego Członka Rodziny) jest trochę farsa, bo )powtórzę po Was), takie uczucia jak szacunek czy miłosć czy sympatię powinno się okazywać bez wyznaczonego dnia w kalendarzu :-)

A mojemu faworytowi powiedzialam, że zamiast Walentynek obchodzimy Noc Świętojańską 8-) Szukanie kwiatu paproci, wielgachne ognisko... To dopiero klimat i celebracja! :-D

EDIT: Przeniosłam do odpowiediejszego działu.
Edytowane przez Gość

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie święto jak święto..a które święto w tych czasach nie jest przereklamowane??
a co do prezentu to według mnie jakiś fajny album z waszymi zdjęciami, może biżuteria albo po prostu banalny bukiet róż..mnie chyba najbardziej cieszy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wznawiam temat.
jakie plany na jutro?
Ja muszę obejść się smakiem, a już mi ślinka ciekła na myśl o winie.
Choroba zwyciężyła i Walentynki spędzam w domu.

Dalej uważam, że to przereklamowane. W sumie dzisiaj oboje doszliśmy do wniosku, że skoro rok temu zgodnie uznaliśmy, że nie robimy wokół tego afery, to w tym roku tym bardziej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Popołudniu może może wypad na miasto..a wieczorem i tak w domku siedzieć będę..
[quote="ChocolateMousse"]Cały dzień w łóżeczku Chora niestety jestem ... Poza tym samotna ...[/quote] Biedactwo :* Moja Mycha, zdrowiej tam :* Ja też samotna ;(

[color=red][b]wehikuł czasu to byłby cud[/b][/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pamiętam jak zawsze w szkole podstawowej i gimnazjum rozdawali pocztę walentynkową :mrgreen:
Wszystkie dziewczyny czekały z niecierpliwością. Pamiętam nawet, że niektóre wysyłały same do siebie kartki, aby mieć ich więcej :-P
Do tej pory mam prezent od kolegi z 3klasy Szkoły Podstawowej- dostałam porcelanowego kotka.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Imieniny u babci.
Walentynki przereklamowane. Ale kto co lubi.

[color=#00FF80]Nie wiem, nie znam się, nie obchodzi mnie to.[/color] :woot:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="młoda"]Pamiętam jak zawsze w szkole podstawowej i gimnazjum rozdawali pocztę walentynkową :mrgreen: [/quote] U mnie nawet i w liceum to działało :mrgreen: Fajne było takie oczekiwanie na walentynkę, a ile zabawy było w robieniu i zdobieniu własnych kartek, które później się wysyłało :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Niby u mnie w liceum też było. Ale jakoś tak nie zwracałam na to uwagi. Nikt ode mnie z klasy kartki nie dostawał, więc pochód walentynkowy omijał Nas z daleka.
A zresztą mamy już trochę lat na karku więc dla mnie to trochę dziecinada by była, jeśli koleś wysłałby mi kartkę, zamiast się potrudzić i osobiście mi ją dać :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Obrządek jest potrzebny, aby coś generalnie obchodzić i celebrować. Jednak ja i mój ukochany świętujemy naszą miłość bez względu na to, czy jest do tego odpowiedni dzień czy nie, tak więc dzisiaj było oczywiście uroczo i cieplutko, ale nie z powodu Walentynek.

Zrobiliśmy sobie spaghetti. O :-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi