Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Wspaniale uczucie."Sila w sercu nie miesniach i glowie" Nie ma silniejszej mocy na ziemi.
Pytanie jakie zadam moze wydac Wam sie bezceremonialne : ile trzeba czekac na milosc?
Co trzeba zrobic zeby ja znalesc? A moze nie trzeba wcale szukac?! Czekam na Wasza opinie
pozdrawiam
Edytowane przez Gość

"woda jest prawdziwym lekarstwem wystarczy 2 krople na szklank? vodki "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bajlando666"]Nie ma silniejszej mocy na ziemi.[/quote] Nienawiść....

Miłości nie powinno się uparcie szukać, nie znamy dnia ani godziny. Miłość może przyjść nagle i nieoczekiwanie lub rozwijać się latami. Miłość jest dla mnie niezwykle istotna w życiu i wiem jak potrzebna do tego aby żyć i cieszyć się życiem. Ludzie bardzo różnie pojmują to uczucie. Dla większości jest to poprostu bycie z drugą osobą. Dla mnie dzielenie istnienia, poświęcenie, odpowiedzialność, opieka. Miłość to przede wszystkim chęć pozostania przy kimś kiedy wszystko wali się na głowę, kiedy stoi się na granicy załamania nerwowego, kiedy życie nie daje kompromisów, a problemy piętrzą się z każdej strony. Wtedy na prawdę wiemy czy kochamy i jesteśmy kochani, bo co to za sztuka "kochać" kiedy wszystko się układa? Życie nie jest brazylijską telenowelą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="bajlando666"]Nie ma silniejszej mocy na ziemi. [/quote] jest. tak jak napisał [b]Zielony34[/b]
[quote="bajlando666"]ile trzeba czekac na milosc? [/quote] można czekać na miłość uparcie i może ona nigdy nie przyjść. Im mniej usilnie jej szukasz, tym większe prawdopodobieństwo, że to właśnie ona pierwsza znajdzie Ciebie.
[quote="Zielony34"]Życie nie jest brazylijską telenowelą.[/quote] czasem jest :P

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Miłość przychodzi czasem w najbardziej niespodziewanych momentach..
Nie trzeba na nią czekać, sama przyjdzie gdy będzie odpowiedni czas..

sądzę podobnie jak [b]*Zielony34[/b] ;)

pzDr=*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwa Miłość sama przyjdzie niespodziewanie :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem Łowcą Pokoju, w pogoni za Majowym Motylem zwanym miłością... wa maju przyhdzie moja milosc ale cichooooo : ona ma na imie Matura2008 xD

"woda jest prawdziwym lekarstwem wystarczy 2 krople na szklank? vodki "

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miłosc jest to silne uczucie, które spotyka kazdego..wczesnij, czy tez pozniej, ale wkoncu przyjdzie.
przychodzi sama, nie trzeba jej szukac.

ja jestem z morim Kochaniem ponad 14 miesięcy i jestem szczesliwa, mimo wielu sprzeczek i nieporozumien, ale w zwiazku rowniez sa nieporozumienia [prawda.

według mnie kazdy znajdzie swoja druga połowe.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Milosc - nie ma na to definicji - czesto jest to wiez emocjonalna ludzi kotrzy sie rozumieja i przyzwyczaja sie do siebie. Bynajmniej nie sa to motylki w brzuchu, i inne takie stany zawiesznia - fajne okreslenie milosci bylo kiedys w jednym filmie "Kobieta powinna czcic kazdy jeden krok swojego mezczyzny a on powiennien dla niej caly swiat przejsc" ...

"[i]Kobiety s? z wenus ...a MotoMyszy z Marsa[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja zaczynam być przerażona tym, co czuję, jak zaczynam się zachowywać. Zawsze wiedziałam, że mam inne pojęcie pewnych rzeczy, ale tym razem przeraziłam sama siebie.
Miłość, chociaż nigdy nie wierzyłam w nią zbyt mocno, stała się dla mnie zmieniającym się stężeniem różnych substancji w mózgu. Stanem generowanym przez płaty mózgowe. Czymś, co nie ma nic wspólnego ze wzniosłością.
Przestraszyłam się.

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miłosc cos pięknego jak jest odwzajemniona
jednak stare się cierpieniem jak jest nie odwzajemniona ... [quote="bajlando666"]Co trzeba zrobic zeby ja znalesc? [/quote] nic ona sama nas znajdzie walnie jak grom z jasnego nieba

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja póki co uważam miłość jako jedyne "coś" co potrafi w życiu dużo namieszać. Często też zmienia ludzi, robi mętlik w głowie. Sprawia że kochamy życie i zarazem je nienawidzimy. Ja jeszcze nie miałem okazji poznać takiej osoby, a może już Ją spotkałem tylko oboje o tym jeszcze nie wiemy? Temu właśnie nie lubię tego czym zwie się miłością...

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
miłość to pojecie wzgledne...
ile ludzi tyle miłostek.. każdy ma inna miłość, inaczej ją przeżywa i inaczej ją znajduje. czasem ludzie są ze sobą latami a miłość znajdują później albo wcale. bo miłość znajdujemy w sobie a nie spada nam z nieba..

Together we could go to where there ain't no more pain.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W miłośc jako taka, jaka jest rozpatrywana aktualnie nie wierze.
Miłośc jest dla mnie kompilacją wielu słów. Czasem jest to zauroczenie. Czasem obsesja. Czasem przywiązanie. Czasem potrzeba bliskości. Czasem pożądanie. Ale ludzie próbuja zrobic z tego wielce enigmatyczne, a zarazem wspaniałe uczucie. Coś osobnego, cos ponad wymieniaone powyżej przeze mnie czynniki. IMHo niepotrzebnie.

[b][i]Odważnych, beztroskich, drwiących, brutalnych - takich nas chce mądrość; ona jest niewiastą i zawsze miłuje tylko wojownika.[/i][/b]

Fryderyk Nietzsche

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Uważam ,że miłość istnieje dla każdego przychodzi ona w jego wlasnym odpowiednim czasie, wtedy owa osoba poczuje to. Miłośc może być nie tylko uczuciem pieknym ,może być także uczuciem bolesnym w przypadku gdy nie jest odwzajemniona .

Uważaj jak tańczysz bo życiowy parkiet bywa śliski.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kala"]w przypadku gdy nie jest odwzajemniona[/quote] I nie zawsze jest łatwo sprawdzić czy jest odwzajemniana... A najgorsze słowa to zostańmy przyjaciółmi, najczęściej jesteśmy już nimi, ale zostańmy. Tak...

Ale może być także czymś pięknym... Najpiękniejszym w całym życiu, a kiedy to nasza jedyna to spędzamy z nią resztę życia szczęśliwi.

Życie nie jest łatwe, ale jeżeli sądzisz inaczej...

Prosiaczek powiedział, życie jest piękne i rzucił się z mostu.

Co wolisz?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi