Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Imieniny

Rekomendowane odpowiedzi

[center][b][size=20][color=skyblue]Imieniny[/color][/size]

[color=#0099CC]Kto obchodzi a kto nie?
Czy dostajecie za to jakieś prezenty? [/color]

Ja nie obchodzę :-( i nie dostaję prezentów [/b]

A na tej stronie znajdziecie daty imienin
http://pl.wikipedia.org/wiki/Imieniny[/center]
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Kto obchodzi a kto nie?[/quote] ja w sumie nie wiem, czy obchodze bo imieniny mam w Wigilie, skladaja zyczenia i w ogole ale jakos tak tego zbytnio nie odczuwam.
[quote]]Czy dostajecie za to jakieś prezenty?[/quote] no sakoro mam imieniny w Wigilie to albo dostaje jeden a taki prozadny prezent (od kazdego zazwyczaj) albo jakos tak osobno. Czy cos w tym stylu.

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Kto obchodzi a kto nie? [/quote] ja nie obchodzę [quote="Carlito"]Czy dostajecie za to jakieś prezenty? [/quote] nie dostaje
u nas w rodzinie obchodzi z prezentami urodziny
Edytowane przez Gość

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Kto obchodzi a kto nie?[/quote] Nie obchodzę, nawet nie wiem kiedy mam....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Kto obchodzi a kto nie? [/quote] ja nie obchodzę a szkoda [quote]Paweł - 10 stycznia, 15 stycznia, 25 stycznia, 1 lutego, 5 lutego, 8 lutego, 2 marca, 7 marca, 22 marca, 28 kwietnia, 7 czerwca, 26 czerwca, 28 czerwca, 29 czerwca, 12 lipca, 20 lipca, 16 listopada, 19 listopada[/quote] ale by było picia :alkoholik: i prezentów :bday:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Kto obchodzi a kto nie? [/quote] no pewnie :P
[quote="Carlito"]Czy dostajecie za to jakieś prezenty?[/quote] pewnie. odkąd urodziny przestałam obchodzić, to dostaję górę prezentów :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hmmm jestem za mloda zeby obchodzic imieniny ;) narazie swietuje urodziny ;) na starosc bede obchodzic imieniny ;) hehe ale zyczenia sa mi skladane i czasem jakis drobiazg dostane ;)
a tak ap ropo ;) dziś są moje imieniny hehe ;)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
U mnie w rodzinie imieniny są bardziej celebrowane niż urodziny (pewnie dlatego, że nie chcą się przyznawać do wieku :lol: ) Ja także obchodzę i dostaję co prawda nie górę ale troszki tych prezentów jest :mrgreen:
[b]happyGirl17[/b] , w takim razie wszystkiego naj :D

...Bez wiary potykamy si? o ?d?b?o s?omy, z wiar? przenosimy g?ry... Soren Kierkegaard

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czyżby [b]happyGirl17[/b] miała na imię Agnieszka?

najlepszego :*

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
w sumie to imieniny mam 2 dni później niż urodziny i jakiejś większej różnicy z której okazji mi są skałdane życzenia nie czuję. Wole jak się obchodzi urodziny z prezentami itd itp ale w rodzinie jest tak że sie obchodzi imieniny więc raczej wyboru nie mam... A prezenty zawsze jakieś są... :-D

[b]happyGirl17[/b] Również wszystkiego naj naj :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote=".:ToM:."]w sumie to imieniny mam 2 dni później niż urodziny[/quote] też tak mam.. :]
ale nie obchodzę ani urodzinek, ani imienin...
prezentów nie dostaję...
z resztą sama prezentów imieninowych nie rozdaję... :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja nigdy nie wiedziałem czy obchodzę imieniny a tu lookam i: Bartosz - 21 kwietnia, 24 sierpnia

[center][img]http://iv.pl/images/w2ae4urb8kslodxfpq42.png[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mam jakoś w maju..
ale specjalnej wagi do tego nie przywiązuje, za mała na to jestem (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja swoich imienin nie obchodze. Nawet nie pamietam kiedy je mam xD Gdzies tak w listopadzie chyba hehe.
Rodzice i dziadkowie skladaja mi tam zyczenia (jak im sie przypomni oczywiscie) :-D

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]Kto obchodzi a kto nie?
Czy dostajecie za to jakieś prezenty? [/quote]
w zasadzie nie obchodze ale jak ktos pamieta to miło :) a od kiedy na imieniny sie prezent dostaje no moze cos symbolicznego cos malego kobiety kwiaty no moze jakies % wypic bo okazja jest:)

Twoja sygnatura by

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja obchodze :D
a co do prezentów to zawsze od Babci i Mamy kase dostaje, czasem drobne upominki od znajomych lub rodzinki :) Boo zawsze je wyprawiam hihi :D ale chyba przestane... :(

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja obchodzę w dość hmm dziwny sposób (: imieniny pierwsze po urodzinach mam w lutym.. czyli dwa miesiące przerwy [bo jestem z grudnia], dlatego postanowiłam przenieść imieniny na lipiec, bo wtedy mam drugie, ale że rodzinka się nie umiała przestawić to dla rodziny odchodzę zimą, a dla znajomych [i tu już forma zwykłej popijawy] w lipcu (-%

[center][url=http://www.fundacja-ast.pl/][img]http://www.fundacja-ast.pl/images/stories/inne/bannerAST3.jpg[/img][/url][/center]

http://www.martajarmula.pl/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie zwracam uwagi na takie święto jak imieniny i nie jest ono dla mnie ważne... dlatego też nie obchodzę jak i również nie otrzymuję prezentów ;]

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też imienin nie obchodze... Jakoś ta data nie jest dla mnie ważna i nie zwracam na nią zbytniej uwagi ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie traktuje tego powaznie, uwazam za zwykly dzien. Najwyzej dostane jakie zyczenia :> A jesli chodzi o prezenty to wystarczy mi, ze dostaje na urodziny (14.12.) i w wigilie (24.12.) :)

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja mam imieninki 17.03 :) Nie dostaję prezentów, dla mnie to jak zwykły dzień, jedynie z rodzicami jest inaczej.

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zapomniałem jeszcze dodać że ja nawet nie wiem kiedy moje imieniny przypadają :-) :-)

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Imieniny obchodzę :) Akurat mam w wakacje wiec jest cieplo i zawsze jest swietna okazja do zrobinia jakiejs imprezki etc :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi