Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość .:ToM:.

co sądzicie o zespole "Ich Troje"?

Rekomendowane odpowiedzi

Gość
hmm... Ich troje miało kiedyś kilka fajnych hitów których można było posłuchać (słuchać nie oglądać)... Teraz z piosenkami jest dokładnie odwrotnie, a opcja wyglądu pozostaje taka sama...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
czy sa poryci to nie moge powiedziec bo nie znam ich osobiscie ale dla mnie to wygląda tak Czerwono włosy zakolczykowany michałek swir ,spokojny cichy jacus i ta michałka pannienka czerwono włosa lala :D muzyka? kiedys za małolata zajebiaszczo mi sie podobała a teraz to shit:D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="hard_lady88"]nie znam ich osobiscie [/quote] a ja znam tylko Michała i powiem ze prywatnie to on jest normalny
ale na scenie to inny człowiek

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="gwiazdeczka:*"]są poryci.....to jest tylko moje zdanie....[/quote] Tak, zrobili się bardzo komercyjni...
Nie lubię takich zespołów !! Kiedyś to nie źle grali ale teraz to istna kupa !

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Za gówniary słuchało się wszystkiego, co melodyjne - zatem etap Ich Troje zaistniał w moim życiu na dość krótki okres czasu. Dłużej trwała pasja disco polo... ;-)

Przestałam tego słuchać, bo zaczęłam potrzebować czegoś bardziej ambitnego. Zwróciłam uwagęna ich teksty i stwierdziła, że nie tego szukam w muzyce.

Teraz nie zajmuje się tym zespołem. Nawet mnie nie interesują koleje losu Wiśniewskich i reszty zespołu.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="FOX"]moja mama ich lubi ...[/quote] moja mamusia też ich lubi xD
ale ja za to nie za bardzo,
wręcz uważam że ich kawałki sięgają dna...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
nie lubiłam ich i nie będę ich lubić porostu są do bani

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W miarę ich lubiłem gdy śpiewała u nich Magda Femme. Potem zrobił się z tego wielki cyrk z Wiśniewskim na czele. Nie lubię ich i nie czaję takiej muzyki.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuryiaki"]Magda Femme.[/quote] no ona ma piękny głos

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jedyna nutka, jaka mi się podoba tego zespołu to "a wszystko to" nie wiem, ale ona mi się po prostu nie podoba.. a M. Wiśniewski jest dla mnie pajacem który uciekł z cyrku bo tam nie pozwalali mu śpiewać.. nie to żebym tutaj go obrażał, ale po prostu, te farbowane włosy w ten kontrowersyjny sposób mnie przeraża, mógłby się zafarbować na fiolet, to by dało mu się czerwoną torebkę i udawałby Thinkiego Winkiego :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]M. Wiśniewski jest dla mnie pajacem który uciekł z cyrku[/quote] zgadzam się z tobą
szczerze to nie moja muzykę gra
i zachowuje sie jak pajac

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak była moda na ich Troje to miałem jakieś 13 lat, i podobały mi się ich kawałki bo to wtedy było na Topie, ale gdy zobaczyłem program ukazujący życie głównego wokalisty - "jestem jaki jestem" to przestało mnie to rajcować. Moja mama lubi ten zespół oraz moja babcia xD.
Mój tata pewnie też ale sie nie przyzna :lol: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="xXBeatkaXx"]moja mamusia też ich lubi xD [/quote] a moja mama nie... poprostu takiego wścieczu dostaje jak ich słyszy... a jak ich widzi to jeszcze gorzej... a te włosy wiśniewskiego działają na moją mame jak płachta na byka... przecież też są czerwone..

a dla mnie oni to naprawde masaQra....

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kubalucak"]na poczatku byl fajny, teraz juz nie://[/quote] dla mnie tylko jedna piosenka jest w miarę do słucchania, bez ryków i jęków...
"powiedz"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Scyp"]Moja mama lubi ten zespół oraz moja babcia xD.[/quote] dobrze że moja mama nie słucha tego
a babcie mam daleko [quote="kubalucak"]na poczatku byl fajny, teraz juz nie://[/quote] mi się od początku nie podobał

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z mojej stormy o tym zespole tylko jedno słowo: ŻAL

[img]http://www.f4a.eu/uplGRA/11921753592779.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
kiedyś można go było w miarę słuchać ;) kilka piosenek nawet spoko, ale teraz? cóż brak słów. Powiem tak świetność tego zespołu dawno minęła.

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]albo nigdy jej nie było...[/quote] nie był jakiś tam krótki okres świetności ,ale spalili się (w przenośnym znaczeniu )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monia7367"]ale spalili się (w przenośnym znaczeniu )[/quote] to dlatego wiśniewski ma cvzerwone włosy...

heh,.... to napewno przez te włosy.... :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]to dlatego wiśniewski ma cvzerwone włosy..[/quote] możliwe
aha.. mieli jakiś tam okres swojej świetności jak Justyna była w zespole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="monia7367"]mieli jakiś tam okres swojej świetności jak Justyna była w zespole[/quote] no raczej... bo ona naprawde pięknie i przejmująco śpiewa....

ale dobre określenie "jakiś tam"- no jakiś był... :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Wiolaa1989"]bo ona naprawde pięknie i przejmująco śpiewa.... [/quote] mogła by śpiewać solo a nie w tym beznadziejnym zespole

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi