Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
peter13135

Elektrownia dla peceta

Rekomendowane odpowiedzi

dobry artykuł mój kolega kupił se ostatnio gf 8800gts i sie dziwił czego mu komp sie wyłącza (miał zasilacz 350w)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]peter13135[/b],
wiesz wystarczy wziąść ta tabelek kalkulator i sobie policzyć

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ta tabelka niejest specjalnie fachowa bo np podzial na karty graficzne to tylko o słabej sredniej i wysokiej wydajnosci
jak ktos sie niezna to i tak niebędzie wiedział do której grupy zalicza sie dana karta graficzna
a np gf 8800gtx ciągnie nawet do 180W
zaawansowani sprzętowcy i tak wiedzą jaki zasilacz będzie najlepszy dla danego zestawu a "zieloni" kupią se pewnie zestaw w tesco lub złozy im kolega/ktos z rodziny
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja kupiłem zasilacz 400 Watt aby właśnie nic złego się nie działo i aby żadnych niespodzianek nie miał ;] i jak narazie to wszystko gra jak się patrzy :P :P

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A ja ciągne na starociu 150W :P Ze starego kompa wszystko wymieniłem tylko zasilacz się ostał :P Już się przymierzałem do wymiany go ale na razie nie chce mi się bo nie sprawia problemów choć wiem, że im szybciej go wymienie tym lepiej ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi