Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
guliwers

Ukochana czy prostytutka?

Rekomendowane odpowiedzi

[b]Użytkownik serwisu xxx ma 20 lat, jest prawiczkiem i zastanawia się, jaka jest najlepsza forma utraty dziewictwa. - Z kim powinienem stracić dziewictwo? - pyta.
[/b]
[quote] Witam, mam taki dość klasyczny, ale jednak i głupi, pewnie dla większości, problem - pisze. - Otóż mam 20 lat i jestem prawiczkiem. Na początku, jak zresztą do teraz, byłem dumny ze swojego dziewictwa. W czasach takich, jak te, gdzie dominuje seks, zachowuję ,,czystość". Nie wynika to bynajmniej z tego, że mam słabe powodzenie czy coś takiego, ani z religii, bo jestem ateistą. Po prostu to moja własna wola i chęć - tłumaczy.

Jednak ostatnio w jego życiu pojawiły się wątpliwości. - Nie chodzi o presję otoczenia, lecz ogólnie - z kim powinienem stracić dziewictwo? Pewnie większość powie mi, że z kimś, kogo będę naprawdę kochał. Ale obserwując swoich znajomych doszedłem do takiego wniosku: ci, którzy stracili swoje dziewictwo z "tą" osobą, po pewnym czasie tracili tę miłość. Teraz zastanawiam się, czy dziewictwo aby na pewno powinno się stracić z kobietą, którą się kocha. Może lepszym rozwiązaniem byłoby zrobienie tego z kobietą lekkich obyczajów o super wyglądzie i doświadczeniu w seksie? - pyta.
czytaj dalej

Jakie są jego zdaniem plusy tego rozwiązania? - Dzięki temu będę miał wrażenia, niezapomniane doznania i świadomość tego, że zrobiłem to z superlaską. Pierwszy raz jako najlepszy... Odpada ryzyko, że nie będę chciał pamiętać swojego ,,pierwszego razu" związanego z miłością, która nie wyszła - zauważa. - Wiem, że pewnie zostanę mocno skrytykowany za ten pomysł, być może trochę źle sformułowałem swoja wypowiedź, ale jednak chcę znać opinie na ten temat - dodaje czytelnik popisujący się pseudonimem xxx. Prosimy więc o opinie.[/quote]
Co o tym sądzicie ? Ja uważam, iż swój pierwszy raz powinien być z ukochaną osobą, a nie z prostytutką, która miała więcej [Ciach!] w tyłku niż na talerzu makaronu :-P a po drugie jest spore prawdopodobieństwo na zarażenie się różnorakim syfem... ałć...

[i]PS. Jak by któryś z moderatorów dodał ankietę to byłbym wdzięczny :P[/i]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]która miała więcej [Ciach!] w tyłku niż na talerzu makaronu[/quote] to też jest praca. pogardzana przez ludzi, ale też praca, więc nie powinieneś moim zdaniem wymawiać tego nikomu.
[quote="guliwers"]a po drugie jest spore prawdopodobieństwo na zarażenie się różnorakim syfem[/quote] jeżeli idziesz to "salonu masażu" prawdopodobieństwo jest małe. Tam dba się o dziewczyny, w końcu z nich się żyje.

właściwie powinno się stracić dziewictwo z osobą, do której przynajmniej się coś czuje. Nie mówię "kocha", bo to jeden wielki absurd, mówić, że 15-latka na przykład, kocha kogoś z kim puszcza się za drinka chociażby.
O, i no właśnie, lepiej stracić dziewictwo z prostytutką, która, nazwijmy to, jest pewniejsza, w kwestii Twojego [quote="guliwers"]zarażenia się różnorakim syfem[/quote], niż puszczająca się dziewczyna na imprezie

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]
Co o tym sądzicie ? Ja uważam, iż swój pierwszy raz powinien być z ukochaną osobą, a nie z prostytutką, która miała więcej [Ciach!] w tyłku niż na talerzu makaronu :-P a po drugie jest spore prawdopodobieństwo na zarażenie się różnorakim syfem... ałć... [/quote]
ja tam mysle, że to juz przezytek ze dziewictwo trzeba stracic z kims kogo sie naprawde KOCHA... ja srednio wierze w milosc a zwłaszcza w takim wieku jak wiekszosc ludzi traci dziewictwo. Na milosc trzeba pracowac pare lat jak dla mnie. Bo to ze kogos zna sie pare miesiecy czy nawet rok to i tak za malo by stwierdzic ze sie kocha. Milosc mozna spotkac tylko raz. Taka prawdziwa. Jedyna.

A co do tego dziewictwa... Powinno (ale nie musi) stracic sie z osoba do ktorej ma sie zaufanie... czuje sie cos wiecej niz do kolegi/kolezanki z sasiedztwa. Jak dla mnie musi byc ta osoba Twoim przyjacielem..

Co do tej prostytutki... kto co woli... Nie bedzie zarazona bo zapewne kazda stosuje prezerwatywe.. a i klienci nie sa tacy durni.. Wiadomo, ze jak jest "sterylna" prostytutka to i wiecej klientów. Chłopie kto Ci przyjdzie do obskurnego burdelu!! Nawet w tym zawodzi trzeba pokazac ze ma sie klase!! bo inaczej z interesu nici!!

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawdziwy mężczyzna nie musi płacić za seks.
Chłopak poprostu chce to załatwić pseudo profesjonalnie za pieniądze.
Niestety z tego co czytam coraz więcej chłopaków decyduje się na taki swój pierwszy raz... szkoda że dziewczyny nie mają takich wyborów :lol: (oczywiście żart)
Wobrażacie sobie faceta stojącego na poboczu drogi ? :-P
Pozatym [b]Aillin[/b], prostytucja jak dla mnie nie jest żadną pracą.
Kupczenie tyłkiem to brak szacunku dla samej siebie.
Niech mi tu żadna nie gada o biedzie ,utrzymaniu dzieci itp. bo porządna matka zapieprzała by na 3 zmiany gdzie się da byle by godnie dzieci utrzymać. Wypruwała by sobie żyły aby dzieci nie musiały się wstydzić.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hahahahaaha

o sorry rozbawil nie ten teks tego chopa..
nie wziol jeszcze innej opcji z kim pierwszy raz...
zawsze ma koze hehehehehhe ona nie odejdzie od niego..
kurcze ciekawe to ale dziwne mylenie

wiec dla niego KOZE ...KOZE mu dajcie :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ło matko, kolejne biadolenie o tym, jak ktoś tam jest nieszczęśliwy, bo jest dziewicą/prawiczkiem. Naprawdę nie potrafię zrozumieć, że tylu ludzi stawia tą sprawę jako priorytetową. To tak, jakby podnieść lament i zastanawiać sie, kto ma zapalić zapałkę.

Jeżeli seks, to wiadomo, że z osobą, w związku z którą ma się jakies uczucia - obojętne, czy to love, czy tylko płonna namiętność.

Ten chłopiec niech sobie ma ten pierwszy raz z prostytutką, skoro ma to mu przynieść szczęście. Jednak takie patrzenie jest dla mnie nieco smieszne - takie pójście na łatwiznę. Góściówka przyjdzie, udostępni mu swoją pochwę, weźmie kasę i pójdzie, on jej nigdy na oczy nie zobaczy i będzie grała gitarra. A z taką (nie)zwykłą dziewczyną trzeba przecież pochodzic trochę, kupić jej czekoladki od czasu do czasu, całowac się z nią, czasem za rękę złapać, chodzić na głupawe komedie romantyczne, namawianie do seksu potrwa (w zależności od panny) miesiac - rok, może coś sie nie udać, może go wyśmiać, a potem jeszcze rozczarowania związane z ewentualnym rozstaniem.

Ci nasi dzisiejsi panowie bardzo lubią iść na łatwiznę. Coraz mniej chcą angażować się emocjonalnie w związek z powodu strachu przed cierpieniem. A to pzrecież one, nie zwycięstwa i sukcesy nas tworzą, to dzięki porażkom niczym kowal kujemy swoją osobę od wewnątrz.

Do tematu dodam, że tylko pies dzieli sie suką.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]A z taką (nie)zwykłą dziewczyną trzeba przecież pochodzic trochę, kupić jej czekoladki od czasu do czasu, całowac się z nią, czasem za rękę złapać, chodzić na głupawe komedie romantyczne.[/quote] Catwoman jaka masz dopracowana wizje :mrgreen: Czyzby to byly twoje wymagania :->?
Z mojego punktu widzenia koles jest zdesperowany i niepowazny, ze dobranymi slowami kryje sie pewnie cos innego, byc moze to ze jest zbyt malo odwazny w stosunku do kobiet, lub jeszcze cos innego. Koledzy mu najezdzaja jak to jest fajnie, a on w sobie to dusi. Tak czy siak i tak pewnie wyladuje w lozku, albo jeszcze gdzie indziej z jakas kabieta lekkich obyczajow.
Oczywiscie pierwszy raz powinien byc z druga polowka, nie ma co brac przykladu z filmow pokroju American pie :P
Przy okazji polecam wam film, 'Dziwka",' Yo puta" (AKA Whore / I Whore / Life, The /) (2004)

Jest to erotyczny dramat dokumentalny. Fabularyzowany dokument przedstawiający świat prostytucji i sex biznesu. Na tle wywiadów z tytułowymi "dziwkami" możemy obserwować losy młodej studentki antropologii Rebecci (Denise Richards) mającej za współlokatorkę luksusową prostytutkę Adrianę (Daryl Hannah). Dziewczyna jest zmuszona sama opłacić mieszkanie i studia dlatego próbuje nowego zawodu.

Naprawde mi sie spodobal, ukazuje ta cala prawde o tych kobietach.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Co za dylemat- być albo nie być, oto jest pytanie :mrgreen: No ja myślę że niech lepiej swoją cnotę straci z prostytutką, przynajmniej za drugim razem będzie wiedział od czego zacząć :mrgreen: No może jeszcze za drugim nie. Jednak proponuje aby przeszedł cały kurs i oczywiście egzamin.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]niech lepiej swoją cnotę straci z prostytutką,[/quote] no i załapie syfa podczas pierwszego razu :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no i załapie syfa podczas pierwszego razu :-P [/quote] czasy, w których od prostytutki można złapać, jak to napisałeś, "syfa", raczej się skończyły. Kobiety dbają o zabezpieczenia, zawsze mają ze sobą prezerwatywy. Poza tym, nikt Ci nie karze brać, przepraszam za wyrażenie, z ulicy. Można iść do tzw. salonu masażu, wtedy ryzyko jest praktycznie zerowe....

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ręce opadają jak się czyta coś takiego.... Uważam że pierwszy raz powinien odbyć się między dwojgiem ludzi których łączy coś więcej niż zauroczenie czy śmiganie po parkiecie na jednej imprezie (Cholera, pisze jak bym dzisiejszych realiów nie znał O_o) aby mogła wytworzyć się specyficzna więź między obojgiem kochanków.

Sex ze szmatą ?? Ja nawet nie rozumiem jak można czerpać przyjemność ze stosunku z czymś co miało z mordzie więcej ch**** niż ja frytek... Dobrze Tormenta napisała. Szanuj siebie to i inni będą Cię szanowali, chłopaczyna decydując się na sex z prostytutką po pewnym czasie sam straci do siebie szacunek... Zgadzam się również z Catwoman. To co dzisiaj się dzieje w społeczeństwie to jest zbiorowa patologia po prostu. Być piętnowanym za to że jest się dziewicą\prawiczkiem albo samemu się tym zamartwiać to jakiś obłęd.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Ręce opadają jak się czyta coś takiego.... Uważam że pierwszy raz powinien odbyć się między dwojgiem ludzi których łączy coś więcej niż zauroczenie czy śmiganie po parkiecie na jednej imprezie [/quote]
Niech Ci nie odpadają, mój post jest wyraźnie żartobliwy i to w nim widać :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja jestem za ukochaną osobą... nie chciał bym mieć stosunku z obcą kobietą...
Nigdy... i mówię poważnie...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Niech Ci nie odpadają, mój post jest wyraźnie żartobliwy i to w nim widać :-P[/quote] Nie chodziło mi o Twój post tylko o temat. Zapomniałem o tym napisać.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
A to co innego, myślałam że źle mnie odebrałeś. No cóż, temat jest bardzo ambitny :mrgreen: . Jednak jak się tak zastanowić, być może są tacy faceci, którzy boją się tego pierwszego razu, może stres przed kompromitacją- nie mam pojęcia. Zawsze robimy coś pierwszy raz- pierwsze kroki, pierwsze słowa, pierwsza miłość itd. I to jest cudowne, najwspanialsze i najpiękniejsze wspomnienia i zawsze wywołują jednakowy uśmiech, dlatego dla mnie taki dylemat to bzdura. No ale każdy ma prawo myśleć inaczej.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
moim z daniem pierwszy sex powinien być wyjątkowy czyli z dziewczyną którą się kocha lub do której się coś czuje a nie z prostytutką ....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko i wyłacznie zmiłosci - te kwestie istnieja - bez niej mnie to brzydzi :/ Jest to tak prywatne i intymne. W życiu !!! Pozatym jak nabrac "klimatu" z prostytutka - dla kobiety w takim momecie trzeba z poczatku byc delikatnym, namietnym - trzeba jej dac mnostwo przyjemnosci z samych pieszczot ,delektowac sie - a tutaj BACH Prostytutka ,przeleciana w te i wete i daj jej przyjemnosc jak ci czas odlicza... - praca pracą ok - ale zeby tak sobie niszczyc tak wspaniałe chwile - trzeba byc niezlym hardcorem albo oziembylym czlowiekiem.

"[i]Kobiety s? z wenus ...a MotoMyszy z Marsa[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
przeciez nie musi to byc ani ukochana ,ani tez prostytutka
moze to byc poprostu dziewczyna ktora lubi kochac sie i nie musi byc zaraz prostytutka .
tym bardziej jak sam siebie okresla ze jest przystojny to nie widze jakichs problemow ze znalezieniem chetnej :P

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepiej ten pierwszy raz mieć z ukochaną osoba i na trzeźwo, ponieważ ta chwila powinna być niezapomniana dla nas obojga.
By już po tym wszystkim nie wstydzić się spojrzeć sobie w twarz :).

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
To zależy od niego, od jego szacunku do samego siebie i do kobiet. Nie od nas. Gdybym miał mu pomagać to radziłbym szukać ukochanej.

[size=2]Na dole to co jest aktualnie odtwarzane lub to co było ostatnie odtwarzane[/size]

[url=http://last.fm/user/Kucyk__][img]http://lastlabs.pl/musicbar.php?username=Kucyk__&color=black[/img][/url]

[img]http://www.wikipasy.pl/images/thumb/6/67/Arka_Gdynia_herb.png/100px-Arka_Gdynia_herb.png[/img][img]http://www.wikipasy.pl/images/thumb/e/e5/Antywis%C5%82a.png/100px-Antywis%C5%82a.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi