Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

American Pie: Beta House

Rekomendowane odpowiedzi

[center][b][size=18]American Pie: Beta House[/size]
[url=http://img136.imageshack.us/my.php?image=71764913af8.jpg][img]http://img136.imageshack.us/img136/4880/71764913af8.th.jpg[/img][/url]

[/b]
To już 6-sta odsłona filmu komediowego z serii American Pie.
[b][i]Coś o filmie:[/i][/b]
[i]produkcja: USA gatunek: Komedia
data premiery: 2007-12-10 (Świat)
czas trwania: 89 [/i]

-------------------------------------------------------
Erik, Ryan i Cooze zaczynają naukę w college'u i zastawiają braterstwo "Beta House" zamieszkałego przez nikogo innego jak Dwight'a Stifflera. Jednak chaos wynika, kiedy braterstwo maniaków odgraża się, by zatrzymać rozpustę i Betas musi postawić opór dla ich prawa do zabawy.

[youtube]http://youtube.com/v/pIs3HLPvOKk[/youtube]

[size=18]Co sądzicie o powstaniu 6-stej części?
Czy 6 to nie za dużo?[/size]

Ja sam Polecam film... [/center]
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zatrzymałam się na American pie: Wesele
[quote="Carlito"]Czy 6 to nie za dużo? [/quote] chyba już trochę za dużo. toż to przecież zmęczenie materiału przychodzi :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]zatrzymałam się na American pie: Wesele[/quote] JA tych starszych części nie oglądałem... ja tylko Band Camp i Naga Mila, teraz to oglądam... być może jak będę mieć czas to wam upnę jakoś ten film na Rapidshare albo Megaupload

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Najlepsze czesci to 1, 2,3 później zmiana aktorów jakoś mi nie przypasowała.. ale nagą mile można było oglądnąć :) myślę że 6 będzie dobra.. nie rewelacyjna, ale dobra :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pierwsze części uwielbiam :D są cudowne :P

na świętach może nadrobię braki w filmografii

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja niestety nie ogladałam 6 czesci tego filmu :(

A powiedzcie warto te czesci obejrzec ???

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Anna19"]ja niestety nie ogladałam 6 czesci tego filmu :(

A powiedzcie warto te czesci obejrzec ???[/quote]
Dopiero powstała ta część filmu, jak będę miał czas upnę wam ;) abyście mogli zobaczyć
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"][quote="Anna19"]ja niestety nie ogladałam 6 czesci tego filmu :(

A powiedzcie warto te czesci obejrzec ???[/quote]
Dopiero powstała ta część filmu, jak będę miał czas upnę wam ;) abyście mogli zobaczyć[/quote]
eee.. ale nie warto oglądać z lektorem ?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="guliwers"]Najlepsze czesci to 1, 2,3 później zmiana aktorów jakoś mi nie przypasowała.. ale nagą mile można było oglądnąć :) myślę że 6 będzie dobra.. nie rewelacyjna, ale dobra :)[/quote] Dodklanie pierwsze czesci to byl wlasnie idealny, American Pie. Nowsze juz calkowicie zmienily klimat i nowi aktorzy troche dali ciala.Producenci robia na sile. Serie Ap powinni zakonczyc i oczywiscie robic dalej takie filmy, ale juz pod innymi tytulami.
[quote="guliwers"]eee.. ale nie warto oglądać z lektorem ?[/quote] Ja uwazam, ze oczywiscie z lektorem nie warto ogladac, lektor wszystko psuje, grea aktorska jak i klimat zdarzen.

Swoją drogą, ten film jest parę metrów poniżej dna (czyt. nie jest nawet dnem) Nie polecam nikomu, bo sobie tylko zepsuje zdanie o legendarej serii American Pie :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Nie polecam nikomu, bo sobie tylko zepsuje zdanie o legendarej serii American Pie :P [/quote] naprawdę?? O matko, a ja tak kocham pierwsze części... i Stiflera :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ogladalem!!!!
film zajebioza!! z reszta jak kazda czesc AP :-D
sheeeeeeep :lol: :lol: :lol:

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Aillin"]Stiflera :mrgreen:[/quote] Stiflersi są najlepsi :mrgreen: ale najbardziej mi się podobają laski z filmów :oops:

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"]ajbardziej mi się podobają laski z filmów :oops:[/quote] No i juz wiadomo czemu tak wysoko ten film oceniasz :-p.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
niby 6 część ale nadal śmieszy w niektórych momentach... komedia wielu wypadków + piękne panie :) czego chcieć więcej :lol:

[center][img]http://images25.fotosik.pl/14/36827f327fd61a41.jpg[/img][/center]

[center][size=1][color=red]

My LifeStyle is HardStyle ^^,[/color]
[/size]
[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Demon Hunter"] czego chcieć więcej :lol:[/quote] Starego dobrego klimatu hehe

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Carlito"] Starego dobrego klimatu hehe[/quote] Przeciez, starych pierwszych czesci nie ogladales :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Freq[/b], zdążyłem przez ten czas oglądnąć :-)
PS Gość jechał w szarlotkę...
Albo z tymi kamerkami też było cool :mrgreen: co zaprosił tą dziewczyne hehe
Edytowane przez Gość

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsze części były najlepsze ale w tych nowszych są za to hojniej obdarzone przez naturę dziewczyny :mrgreen: 6 część jest nawet spoko, w sumie bardziej skupiałem się wiadomo na kim :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Patrzałam ale nie całe bo się płyta zacięła więc końca nie widziałm:) Ogólnie może być ale 1 nic nie pobije:)

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Takich filmów (seriali) nigdy dość.

[center][img]http://iv.pl/images/w2ae4urb8kslodxfpq42.png[/img][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wczoraj własnie ogladałam. Sadze ze jest ona bardziej "ostrzejsza" niz reszta xD
Polecam wszystkim :mrgreen:

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wkońcu go oglądnęłam
stwierdzam film jest bardziej dobry
jednak inne części tego filmu mi się bardziej podobały
robie sie wybredna :mrgreen:
moja ocena filmu 8,5/ 10

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi