Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Kim jest kobieta?

Rekomendowane odpowiedzi

Kim jest w dzisiejszych czasach kobieta? Do czego jest potrzebna? Jak świat wyglądałby bez niej?

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no to chyba w tym temacie powinni wypowiadac sie panowie :)
wiesz kobieta jak i mezczyzna potrzebna jest do tworzenia ludzkosci :P
gdyby nie kobieta to oj o niczym byscie nie pamietali :* kto by was ograniczał ? i doprowadzał do rozkoszy ?? :D hehe oj gdyby nie kobiety to duuuzo byscie stracili :D hehe :)

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Kim jest w dzisiejszych czasach kobieta?[/quote] Jest osobą, która chce się realizować, która chce decydować samodzielnie o sprawach, które ściśle jej dotyczą. [quote="MagicalFire"]Do czego jest potrzebna?[/quote] Yyyyy... Pytanie całkiem trąbkę zadane.... Poza czysto płciowym zastosowaniem kobieta jest siłą napędowa historii. Te wszystkie działania są powodem albo kłótni o kobietę, albo wynikiem jej porad, albo skutkiem jej zachowania :-) ;-) [quote]Jak świat wyglądałby bez niej?[/quote] To pytanie jest infantylne - nie wiem, skąd ci przychodzą Magical takie pytania do głowy.
Głupie pytanie - głupia odpowiedź: Swiat wyglądałby przez okno.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="happyGirl17"]gdyby nie kobieta to oj o niczym byscie nie pamietali :* kto by was ograniczał ? i doprowadzał do rozkoszy ?? :D hehe oj gdyby nie kobiety to duuuzo byscie stracili :D hehe :)[/quote]
no właśnie więc musimy ten Kobiety pielęgnować jak delikatny kwiat.....

w końcu kto jak nie one wiedzą jak i czym np. nas odstresować kiedy znajdziemy się w jakieś trudnej i drażniącej sytuacji....

Ja to mogę powiedzieć że kiedy zbliżał się mój wyjazd na operację to pewna koleżanka bardzo starała się mnie pocieszyć i sprawić bym był mnie zdenerwowany niż byłem.... I dosyć mi to pomogło... :-) :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
a dlaczego to pytanie do erotyki zarzuciles ?

[quote="MagicalFire"]Kim jest w dzisiejszych czasach kobieta?[/quote] jest tym tzn powinna byc tymvco zawsze...czly przede wszystkim matka zona i dobrym czlowiekiem...tylko tyle iz teraz moze sie dodatkowo jeszcze samorealizowac :)
a te zakompleksione nawet rywalizowac z facetami :P

na reszte pytan nie odpowiem bo sa...yhh malovsensowne?
jak dla mnie
i retoryczne :P
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Kim jest w dzisiejszych czasach kobieta? Do czego jest potrzebna? Jak świat wyglądałby bez niej?[/quote] zacznijmy od tego ze bez kobiet ludzkosc nie istniala by .
kim jest ? to jest trudne pytanie ,napeno nie jest juz kura domowa , dazy do osiagniecia swych celow i niezle jej to wychodzi :-P

a do czego potrzebna to wy faceci wiecie juz najlepiej ,jak by nas zabraklo to do lekarzy ustawily by sie kilometrowe kolejki facetow z bolacymi rekami , niestety na recznym za daleko nie dojedzie sie :-D

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze kobieta w dzisiejszych czasach jest nieodzownym KOMPANEM w wedrowce przez zycie.
Stanowi swego rodzaju UZUPELNIENIE we wszystkich aspektach zycia.
Uwazam , ze swiat bez kobiet poprostu nie istnieje, a jest to wynik bardzo istotnych roznic biologicznych , biofizycznych, a nawet psychicznych.
Nalezy dodac , ze suma wszystkich istotnych cech wlasciwych obojgu plci jest , wzajemne sie uzupelnianie i poniekad stanowi podstawe udanego zycia osobniczego.
Prosze nie mylic nietrafionych i indywidualnych wyborow partnerki z zasadami ogolnymi. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi