Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

hehe próbowałam ;)
z koleżanka na ktorys tam urodzinach heheh
byly sama kobiety :P wiec zaszalałyśmy hehe ;)
było inaczej niz mężczyzna ;) przyjemnie :P jednak wiem ze wole mężczyzn ;) hehe

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Też raz całowałem się z kolegą. Oboje nie byliśmy trzeźwi, więc nie było tak strasznie. Graliśmy wtedy w prawda czy wyzwanie.

I want to kill you

Your death I want to feel

Create your corpse in murder fantasies

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja próbowałam z koleżanką :oops: . Nawet fajnie było, jednak to nie to samo co z facetem :-D

Co? Ci nie pasuje? Powiedz :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no pewnie :D
na razie się tylko całowałam :P
Ale jak dalej będę się z kumplami zakładać, to nie wiem do czego dojdzie :mrgreen:

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak i to nie raz i nie tylko calowanie :P
byl taki czas ze spotykalam sie z kolezanka i bawilysmy sie , pozniej byly jeszcze inne przypadki , ale nigdy juz nie dochodzilo do konca .
wrazenia ? dla mnie fajna sprawa i mam bardzo mile wspomnienia ;-)

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
z kolegą? Nie nie :-P To nie dla mnie ;-) Nawet, gdybym się założył, to już wolę przegrać :-) . A po pijaku to inna sprawa. Wszystko może się zdarzyć :lol:

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Yakub[/b], żyj z myślą , kobieta , facet , to ten sam gatunek , różnimy się tym że my mamy fujarkę a one waginę , to wszystko, wszyscy jesteśmy ludzmi . Nie otruje się kobieta tuląca się do innej kobiety a żadnemu mężczyżnie nie utną patyczka bo całował się z innym menem .

Nie jestem gejem ale mam w sobie dużą doze tolerancji .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja też nie mam nic pzreciwko, jednak sam nie spróbuję :mrgreen: . A inni niech robią co chcą :-D . Mi to nie przeszkadza. Ale jest tak: Panowie (w większości) lubią oglądać, jak dwie panie robią "to" ze sobą, a na odwrót raczej nie.

[color=#FFFFFF]Dzisiejsze posty sponsorują litery A i H, oraz liczby 14 i 88.[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie całowałem się z facetem i nie planuję tego robić ;/ Mówicie o grach - wolę przegrać niż coś takiego robić. Sory, ale mnie to obrzydza. Od całowania są kobiety: w usteczka, rączki itd itp :D Och Ach :D Facetów zostawcie dla pań!

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Raz spróbowałam z najzwyklejszej ciekawości. Wrażenia fatalne, jak dla mnie faceci w tej kwestii sa niezastąpieni :-) Jesteście cudowni :*

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]Jesteście cudowni[/quote] Dziękować dziękować stajemy na wysokości zadania :D

Wy też jesteście niesamowite :D Hehe :-) 8-)
btw. Pocałunki kobiet nie obrzydzają mnie tak jak mężczyzn. Ożesz blaahh :/
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"] Pocałunki kobiet nie obrzydzają mnie tak jak mężczyzn. Ożesz blaahh :/[/quote] A własnie to jest zaciekawiające, jak dla mnie obrazek całujących się pań czy facetów robi takie samo wrażenie, bez faworyzowania czy potępiania żadnej z par :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Oo..
a dla mnie całujące panie, to nic obrzydliwego, jednakże panowie to istna ohyda (:

Jasne, że się spróbowało, ale to niw wniknęło z zakładu/gry.
tylko pocałunek....

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie probowalem i nie sprobuje - jestem 100% hetero, gdyby ktos sie pytal :-P

Ale jesli komus sprawia to przyjemnosc, to juz jest jego sprawa. Mnie to nie przeszkadza.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie koniecznie kreci mnie perspeltywa podobnej proby. Mimo, ze jakies tam pocalunki kiedys uskutecznilam. Ale to mloda i glupia bylam ;)

[b][i]Dobr? stron? upadania jest to, ?e dajemy naszym przyjacio?om szanse podtrzymania nas. [/b][/i]

www.erill.blog.interia.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Radim89"]Czy kiedykolwiek probowaliscie "czegos" z ta sama plcia?? jesli tak to opiszcie podajcie okolicznosci i ogolne wrazenia... 8-)[/quote] Taa próbowałem grać w karty....
hehehe

Ja gejem nie jestem i nie będę więc nie próbowałem nic z tych rzeczy i nie spróbuję...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Było to kilka lat temu, z moją przyjaciółką siedziałyśmy w pabie i przysiadł się do nas facet. Nie rozumiał kiedy mu mówiłyśmy że chcemy być same więc aby się odwalił udałyśmy że jesteśmy less... pocałunek i trzymanie się za ręce wystarczyły aby nachalny typ sobie poszedł.
Ps. Jak się później okazało koleś ten był ochroniarzem w dyskotece gdzie poszłyśmy następnego dnia... mrrr było zabawnie :aloha: [/i]

:/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
PolHere, nie trzeba byc gejem, czy lesbijka zeby sie calowac. Mozna to uznac za zabwe, badz moze ot byc wynikiem jakiegos zakladu.

Ja narazie niczego takieo nie probowalam, moze kiedys... :D chcialabym sprobowac.
i fakt, jak laski sie caluja to wg mnie nic obrzydliwego, ale jak chlopaki to... błeeeh... ;d

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi