Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Freq

Roznice: Kobieta Vs Mezczyzna

Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiedzialem, gdzie to dac, czy do dzialu z humorem czy do multimediow, lecz po intensywnym mysleniu doszedlem do wniosku, ze chyba tutaj bedzie bardzo odpowiedzni :mrgreen: .

Skecz zabawny, ale zawiera sama prawde o mitycznym punkcie G opowiedziana bardzo skutecznie i wymownie :-)
[center][color=red]Uwaga, dozwolone od 18 LAT[/color].
[youtube]http://youtube.com/watch/v/vDI5mIdsj-w&feature=related[/youtube][/center]
A co wy powiecie na temat punktu G? Artysta z filmiku ma racje, czy mac swoje wlasne zdanie w tym temacie??
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
beznadziejny, słaby, prymitywny skecz
gościu nie wie jak rozśmieszyc ludzi to używa najbardziej prymitywnej formy, po prostu żal.pl

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Fanaticus"]beznadziejny, słaby, prymitywny skecz
gościu nie wie jak rozśmieszyc ludzi to używa najbardziej prymitywnej formy, po prostu żal.pl[/quote]
Nie zgodze sie z toba, mysle, ze znakomicie mu wyszlo. Do ludzi raczej trafil, wystarczy posluchac publicznosci.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hahahahahha usmialem sie film smieszny, a jesli chodzi o czy gosciu ma racje to nie wiem ;/

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Facet chcial upokorzyc kobiety, ale tym skeczem wykazal tylko ulomnosc meska - Faceci maja zajoba na punkcie przedwczesnego wytrysku i problemow z erekcja, wiec koles na samym poczatku skupil sie , na problemach z orgazmem kobiet. Ciekawe dlaczego nie wspolmnial o tym, ze tylko 30% kobiet dochodzi do orgazmu wskutek penetracji, ale wiekszosc jednak osiaga szczyt poprzez pocieranie lechtaczki. Co za tym idzie, ciekawa jestem ilu mezczyzn skupia sie podczas penetracji rowniez na pocieraniu tego punktu. Pieprzenie 45 minut to tez wyssana z palca bzdura : po pierwsze zadna kobieta nie lubi byc lobzowana az tak dlugo i chyba wiekszosc kobiet tutaj zgodzi sie ze mna, ze lepszy jest tresciwy seksualny kwadrans , niz 45minutowa penetracja, od ktorej mozna dostac skurczu miesni i otarc ;) Lubimy dlugi seks, ale podzielony na wiele relatywnie krotkich stosunkow, pieszczot, calowania - a to wszystko przeplatane smaczna wyzerka w ciagu nocy i kapiela. Dlugie jednostajne bzykanie jest chyba dla cyborgow.
Na temat punktu G to facet ewidentnie przesadzil , bo chyba nie o to mu chodzilo , a raczej o strefy erogenne. Faktycznie u roznych kobiet, moga byc w roznych miejscach, ale mnie sie wydawalo ze to frapujace i fascynujace moc to odkrywac, nie wiedzialam ze dla facetow to taki problem :-)
A na temat ssania wacka , to w ten sposob moze wypowiedziec sie tylko facet, ktory go nie ssal :mrgreen: Bo to nieprawda, ze kazdy facet lubi tak samo.

Facet wysmiewa roznice miedzy kobietami a mezczyznami, bedac przy tym bardzo powierzchowny i splyca tym samym problem. Ale wiem ze to skecz i ma byc smieszny. Przedstawia jednak meski punkt widzenia, co powoduje ze nie jest prawdziwy.
W calym skeczu - nomen omen bardzo zabawnym-, nie spodobala mi sie szczegolnie jedna rzecz: facet wysmiewa kobieca seksualna nieporadnosc, ktora u wielu kobiet wynika z kompleksow i brakiu wiary w swa atrakcyjnosc. Mysle, ze to takie samo uczucie, gdyby stanela tam na scenie babeczka i zrobila wulgarny skecz na temat wielkosci penisa, wyglaszajac opinie ze najlepsze sa tylko te najwieksze :-)

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jakie to plytkie i zalosne jak wiekszoci facetow myslacym hu**em ale nie oszukujmy sie czym innym mieliby by myslec my jestesmy tylko by dawac du**y ŻAL.PL :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie tez plytkie zalosne

chyba mu zabraklo pomyslu :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

wole polski humor...jeszcze angielski przejdzie :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
ale amerykanie chyba maja denne poczucie humoru :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]dla mnie tez plytkie zalosne

chyba mu zabraklo pomyslu

wole polski humor...jeszcze angielski przejdzie
ale amerykanie chyba maja denne poczucie humoru [/quote]
i to jak denne ...ale taki juz jest facet no co zrobic jestesmy dla nich za bardzo skomplikowani bo oni sa zabardzo prosci ze tak powiem :mrgreen: mozg maja od pasa w dol :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Night"]mozg maja od pasa w dol [/quote] MOzg maja na swoim miejscu i to wlasnie tam rodza sie roznice. Kwestia przewagi masy szarej w mozgu u kobiet i wspolpracy miedzy dwiema polkulami. A to wszystko jeszcze okraszone naturalnymi instynktami - i voila! mamy faceta ;)

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
okraszone xD :mrgreen: coz ze tak powiem z nimi zle bez nich jeszcze gorzej :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Alescie dali surowe oceny... :o No nic, nie dziwie sie :) Dla mnie jest zabawny, nie dlatego ze mysli tylko o punkcie G, ale ogolnie. Trzymam tez do tego filmu dystans, a nie biore doslownie :> Chillout people, chillout. A co do podejscia [b]Fanaticus[/b]...widzisz, a jednak mimo ich glupoty jakos maja duzo lepsze warunki niz polacy. Jaki wniosek? Ich zycie jest zabawniejsze niz twoje...ponuraku.

"[i]Why do you have to be like others?[/i]" ( www.youtube.com/watch?v=Ect56804xfA )

Szukasz graczy do grania w MultiPlayer? Zajrzyj tu: [color=#008000]http://scypion.pl/viewtopic.php?f=58&t=14655[/color] !

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi