Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kubalucak

Afera korupcyjna

Rekomendowane odpowiedzi

W afere korupcyjna jest zamieszany Widzew i Zaglebie Lubin, to ze brali udzial i ze spadna to jest juz prawie na 100% pewne, te kluby wraz z Bonkiem(udzialowcem Widzewu) uwazaja ze inne 15 klubow tez "dawalo sobie w lape" :bogacz: . Ja jestem kibicem Korony i nie wyobrazam sobie zeby przegrywali za pieniadze :disgust: Edytowane przez Gość

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
powiem tyle - polska liga to dno, nie tylko ze względów jakiś afer, ale także, a nawet tym bardziej pod względem czysto sportowym, piłkarskim, dlatego sie nią nie interesuje, wiem tylko tyle, że Wisła lideruje ;] wole Premiership, tam emocje są w każdym meczu i każdy mecz jest meczem o wszystko ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kubalucak"]Ja jestem kibicem Korony i nie wyobrazam sobie zeby przegrywali za pieniadze :disgust: [/quote] A widzisz , jednak Korona do świetych nie należy... Nie trzeba wprawionego oka by zauważyć, że w polskiej piłce rządzi korupcja i banda sprzedawczyków. Obecnie mówi się już o 28 klubach zamieszanych w afere korupcyjną więc nikt nie może czuć się bezpiecznie. 3mam kciuki za oczyszczenie futbolu z korupcji a panu Listkiewiczowi głośne BEGONE!!! Co to za wytłumaczenie, że zapomniano o polskiej piłce na rzecz staran o Euro...?! Panowie kpiny i hańba... Skończmy z ta mafią bo nigdy nie wyjdziemy z dołku w którym twkimy od wielu lat... Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="kuriaki"][quote="kubalucak"]Ja jestem kibicem Korony i nie wyobrazam sobie zeby przegrywali za pieniadze :disgust: [/quote] A widzisz , jednak Korona do świetych nie należy... Nie trzeba wprawionego oka by zauważyć, że w polskiej piłce rządzi korupcja i banda sprzedawczyków. Obecnie mówi się już o 28 klubach zamieszanych w afere korupcyjną więc nikt nie może czuć się bezpiecznie. 3mam kciuki za oczyszczenie futbolu z korupcji a panu Listkiewiczowi głośne BEGONE!!! Co to za wytłumaczenie, że zapomniano o polskiej piłce na rzecz staran o Euro...?! Panowie kpiny i hańba... Skończmy z ta mafią bo nigdy nie wyjdziemy z dołku w którym twkimy od wielu lat...[/quote] O 29 klubach
A ja Widzew zawsze lubiłem...
Oglądaliście wczoraj przemowe ministra sportu??
Jaka opinia?
Mi się podobało i uważam że dała do myślenia

[url=http://www.fodey.com/generators/animated/ninjatext.asp][img]http://r3.fodey.com/1c34a87c22d36478ba68dc45ce5be54e6.1.gif[/img][/url]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mnie sie wydaje, ze zawsze tam gdzie w gre wchodza ogromne pieniadze wszystko sie zdarzyc moze, choc nie powinno.
Futbol ,to wyjatkowe miejsce na ew. zalazek afer i aferek korupcyjnych.
Mysle nawet , ze nigdy futbol tak naprawde nie bedzie wolny od korupcji, bo zwyczajnie sam w sobie stwarza takie korupcyjne mozliwosci .
A idealow ludzkich niestety nie ma ,na tym padole lez. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Kika666"]:) Mnie sie wydaje, ze zawsze tam gdzie w gre wchodza ogromne pieniadze wszystko sie zdarzyc moze, choc nie powinno.
Futbol ,to wyjatkowe miejsce na ew. zalazek afer i aferek korupcyjnych.
Mysle nawet , ze nigdy futbol tak naprawde nie bedzie wolny od korupcji, bo zwyczajnie sam w sobie stwarza takie korupcyjne mozliwosci .
A idealow ludzkich niestety nie ma ,na tym padole lez. ;-)[/quote]
Kika ma absolutną racje. Gdzie w gre wchodzą duuuże pieniądze tam, żaden człowiek się nie oprze... Czy to piłkarz, trener, burmistrz, poseł, prezydent, elektryk , mechanik, kucharka,sprzątaczka.. bez różnicy ludzie są łasi na kasę itak pewnie będzie dopóki coś nie zmiecie ludności z ziemi.. Korupcja jest wszędzie.. I nic się nie da z tym zrobić.

[b][size=6][color=#00FF00]Nie mówię by mówić, pytam jeśli nie rozumiem,

I nigdy nie odbieraj życzliwości jako słabość,

Tu wciąż to samo samotność doskwiera ludziom,

Leczą ją wódą, a każdy dzień w mieście jest próbą,

I to tu dom mam, mam moje serce..[/color]
[/size]
[/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Afery korpucyjne były,są i będą.
Kasa rządzi światem:) W futbolu tym bardziej - nie tylko na naszym piłkarskim potwórku :)
Nie tak dawno przecież wyciekły informacje,że Katar "kupił" sobie MŚ w 2022 roku i umoczeni w ten proceder są znani ludzie nie tylko piłki,ale też politycy znani z 1 stron gazet czy też głowy państw.
TYLKO RYBA NIE BIERZE :-P :-D

[b]Jak mawiał Zenon z Kitionu [size=6]"Convenienter naturae vivere" - żyć w zgodzie z naturą[/size].

To bardzo pouczające motto.[/b]

[b]Zapraszam również na mój blog [/b]

[img]http://i48.tinypic.com/dey0kh.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Mysle, ze akuratnie w kwestii dot. wszelkich afer korupcyjnych , mozemy tak naprawde ,,zagadac,, sie na smierc .
A afery beda co jakis czas wybuchac to tu ,to tam.
Tak naprawde to kazde podworko jest odpowiednie do korupcji nie tylko sportowe. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Tylko rybka dzisiaj nie bierze hi hi.
Poważnie - afery korupcyjne także w sporcie były,są i będą. Za duża kasa tutaj krąży by nie można było czegoś sobie "uszczknąć z pańskiego stołu".
Pazerność ludzka nie zna granic - niestety.

[b]Jak mawiał Zenon z Kitionu [size=6]"Convenienter naturae vivere" - żyć w zgodzie z naturą[/size].

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Elvadero , nawet jak nie ma z czego to i tak sie skubie, bo pazernosc nigdy nie wyginie w narodzie.
Taka jest prawda. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No ba - co racja to racja :) Hi hi w końcu tylko rybka nie bierze :-P
Tam gdzie pieniążki płyną szerokim strumyczkiem tam jest korupcja ;/

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Nie da sie niestety tego ukryc.
Ciekawe, ze wszyscy o tym wiedza , ale i tak robia swoje .
A moze my tacy jestesmy? Moze tylko lubimy cos napietnowac pod warunkiem , ze nas to nie dotyczy?
Sporo jest pytan w takich zjawiskach korupcyjnych ,i najczesciej pozostaja one bez odpowiedzi lecz wylacznie w sferze naszych przypuszczen i domyslow.
Nie jest co tu by nie mowic, pocieszajace. ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi