Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Qmac

Wasze przyzwyczajenia

Rekomendowane odpowiedzi

Mam :mrgreen: Ściskam sobie ręce niekiedy tak jakbym coś zdobywał :-)

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam takie jedno przyzwyczajnie, ktore wkurza niektorych tj. "strzelanie" palcami :lol:
Pamietam taka jedna akcje w szkole, piszac klasowke xD Cisza w klasie, pelne skupienie a tu nagle "trzask" i wszyscy sie na mnie patrza xD lol

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim przyzwyczajeniem, a raczej obsesją jest nie jedzenie zielonych warzyw. Lecz czasami jestem zmuszony, ale naprawdę to jest dla mnie przeżycie niezłe.

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim przyzwyczajeniem jest że jak nastaje piątek to znak że trzeba obowiązkowo udać się na bilarda (oczywiście w inne dni też się udaje) i jak w piątek nie zalicze bilarda to cały dzień spisany jest na dużą stratę :)

[center][b][color="yellow"] :angel2: Nie szukaj smrodu tam, gdzie go nie ma... :angel2: [/color][/b][/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Kiedy stoję zazwyczaj krzyżuję ręce, odgarniam włosy za ucho. Sporo mam przyzwyczajeń, ale te są tymi głównymi w sumie...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam jeszcze jedno przyzwyczajenie a mianowicie:
Gdy oglądam TV, to [u]zawsze[/u] ustawiam głos na: 12,14,16,18,[b]23[/b],26,28 itd Same liczby parzyste, jedynie 23 nie jest :)

[img]http://iv.pl/images/16979701038601218930.png[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak siedzę zawsze zakładam nogę na nogę :mrgreen: i chyba z przyzwyczajenia uśmiecham się do ludzi, taki odruch.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawshe jak wstaje z łóżka odbijam piłke do siatkówki...xP nie wiem dlaczego...LoL2 i tak samo jak sylwik666 strzelam palcami...<lol2> chociaż wszystkich to denerwuje....<lol2> :afro: :lol:

( :

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Strzelam z gumy do żucia, znajomi są gotowi za to udusić mnie na miejscu (:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze mam coś do picia na polskim - dużo mówię, więc coś na zwilżenie gardziołka jest konieczne :-).
Podczas obiadu jem osobno każdy jego składnik (zazwyczaj w kolejności ziemniaki->miesko->suróweczka), nigdy nie mieszam np mięska z ziemniakami.
Notorycznie poprawiam obrazki krzywo powieszone, ściągam nitki i paprochy z ubrań znajomych.
Bardzo często oglądam się w lusterku. Naprawdę często.
W ciągu dnia musze mieć czas na nicnierobienie (chociaż 1,5 godz).
Wygłaszam swją opinię ZAWSZE, nawet wtedy, gdy to nie jest konieczne.
Kawę piję tylko w jednym kubku.
Herbatę piję głównie w jasnych szklankach.
W autobusie czy w sali lekcyjnej staram się siedziec na przodzie.
Książki w domu mam ułożone tematycznie - kiedyś miałam alfabetycznie.
Strzelam palcami, ostatnio zaczęłam nawet karkiem.
Raz w miesiacu musze być w kinie, inaczej jestem Bardzo Złą Kobieta.

Ło matko, ale ze mnie dziwny człowiek :angel: :-D

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Zawsze jak jestem zdenerwowana albo z nudów to gryze łańcuszek...no i często patrzę na zegarek:)

[color=red]Mo?esz je?li my?lisz, ?e mo?esz....ja mog? a Ty?[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="LoveMessages"] często patrzę na zegarek:)[/quote] O również tak mam :-) nie kiedy ten czas leci szybko a nie kiedy tak powoli :-(

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
-Często czytam opisy na gg. Często włączam przeglądarke nie wiedząc nawet po co i inne takie komputerowe nawyki

-Oprócz tego nie umiem siedzieć spokojnie. Muszę sobie nogą poruszać, bo inaczej mnie krew zalewa :P
-strzelanie palcami

I pewnie znalazłoby się jescze parę takich, ale nie pamiętam w tej chwili :]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Trudno sobie tak przypomnieć, bo nieraz można nawet na to nie zwracać uwagi ;) ale przychodzi mi do głowy to, że przyzwyczaiłem się siedzieć na kompie minimum do 0:00 nawet, gdy następnego dnia trzeba wstać o 6 rano :-P
Następnym przyzwyczajeniem to gdy stoję to nie mogę ustać w miejscu tylko muszę ruszać nogami i się kręcić :-D

Też mam takie przyzwyczajenie jak [b]FurY[/b], że nawet nie, że czytam opisy tylko co chwilę sprawdzam kto jest na gg :lol: (oczywiście z umiarem, bo gdy mam co robić to nie :P )

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim przyzwyczajeniem jest 'strzelanie' palcami... to bardzo często denerwuje ludzi... zwłaszcza w szkole, kiedy piszemy prace klasowe a tu 'trzask' i jak zawsze wszyscy na mnie się patrzą...

Odgarniam włosy za ucho....
Na gg non stop patrze na opisy ludzi...
Oglądam po raz 1000000000000000... te same zdjęcia i teledyski...
A jak leci w radiu czy gdzieś... piosenka MJ to nie mogę się powstrzymać i zaczynam śpiewać :oops:

Duuużo jeszcze tego jest...

O i te '...' też są przyzwyczajeniem...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ostatnio zauważyłam, że jak nie mam oparcia na nogi, to sobie non stop ruszam niby, aż czasem stolik lata -.- A poza tym to lubię odgarniać włosy za ucho i rozrzucać grzywkę po całej głowie ;D I lubię oblizywać wargi, to chyba silniejsze ode mnie -.-

[i]'Szaleństwo nie jest niedorzeczne: otóż im bardziej szalone, tym bardziej logiczne, tym bardziej wyrafinowane, tym bardziej wymowne, tym bardziej olśniewające.'[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
:) Ponoc mowia, ze przyzwyczajenie jakiekolwiek by ono nie bylo,
jest druga natura czlowieka.
Mysle, ze sporo w tym jest prawdy.
Moim przyzwyczajeniem jest spanie wylacznie po lewej stronie lozka.
Nawet jak gdzies jestem to tez zwracam na to uwage, musi byc tylko lewa strona , i juz.
Zreszta mam jeszcze sporo innych przyzwyczajen , jak kazdy. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
No przy mojej obsesji natręctw musiałabym się zastanowić głęboko ;)

A z takich przyzwyczajeń typowo związanych z ciałem to w niektórych sytuacjach przygryzam wargę albo przejeżdżam językiem po kłach ;P Pewnie by się tego jeszcze trochę znalazło ale to już Reiv by musiał z obserwacji napisać :P

Idealnie nieidealna

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi