Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

Agencje towarzyskie

Rekomendowane odpowiedzi

Gazety, ulotki wkładane za wycieraczki samochodów, bilboardy i szyldy zachęcają panów do wizyt w agencji towarzyskiej. Kim są klienci takich agencji? Dlaczego właśnie tam szukają erotycznych uniesień? Co takiego mają w sobie dziewczyny z agencji, że udaje im się zastąpić żony,dziewczyny czy narzeczone klientów?
Panowie,dlaczego kożystacie z takich usług?i czy takowy seks uważacie za lepszy od tego który możecie przeżyc z ukochaną dziewczyną?

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Agencje towarzyskie będą istniały, dopóki będą klienci (czyli jeszcze 150 tys. lat ;-) ).

Panowie chadzają tam wydaje mi sie po to, by spróbowac czegoś odmiennego w seksie, czegoś, na co nigdy nie zgodziłaby się ich partnerka. [quote="MagicalFire"]Co takiego mają w sobie dziewczyny z agencji, że udaje im się zastąpić żony,dziewczyny czy narzeczone klientów? [/quote] Zastępować, ale tylko na chwilkę. I to jest tylko kilkuminutowy wynajem wiadomej części ciala. Babki zgadzają się na jakieś fantazje klientów, bo im za to płacą. [quote="MagicalFire"]Kim są klienci takich agencji?[/quote] Mężczyźni, zazwyczaj ze stażem małżeńskim, którzy uznają swoje kobiety za niechętne do seksu, albo za nieatrakcyjne jak kiedyś. Oczywiście, panowie ci nadal uważają się za bogów seksu, a swoje wielkie brzuszyska i łysinę uznają za atrybuty męskości.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dlaczego to pytanie do panow....?

wypraszam sobie..
w kraku jest agencja towarzyska dla kobiet....
na noc kosztuje wynajem pana do towarzystwa siedem stow :-P :-P
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
bo njaczesciej panowie kozystaja z takich uslug, ale moze sie myle.. Bynajmniej u mie w miescie nie widzialam zeby bylo dla pan. ;) np. u mnie w bloku na przeciwko a raczej w obydwoch blokach sa agencje i i czasami jak sie tam siedzialo to sie widzialo jakies takie k*rewki ... ;) haha :D

ogolnie to nie wiem dlaczego korzystaja faceci z takich uslug, moze zona im nie wystarcza i chca sporbowac z czegos nowego ;)

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Eva"]ogolnie to nie wiem dlaczego korzystaja faceci z takich uslug, moze zona im nie wystarcza i chca sporbowac z czegos nowego [/quote] bo sa psychicznie skrzywieni hahahahhaha :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mam kumpla który korzysta z usług prostytutki przez to że nie może sobie znaleść partnerki a chce "zbić bóla" :P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
w pobliżu mnie jest taki domek , nazywa się [b]"TO , TU"[/b] Mam ukochaną i dziecko dlatego nie chodzę tam ale uwierzcie mi że strasznie kusi .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Gazety, ulotki wkładane za wycieraczki samochodów, bilboardy i szyldy zachęcają panów do wizyt w agencji towarzyskiej. Kim są klienci takich agencji? Dlaczego właśnie tam szukają erotycznych uniesień? Co takiego mają w sobie dziewczyny z agencji, że udaje im się zastąpić żony,dziewczyny czy narzeczone klientów?
Panowie,dlaczego kożystacie z takich usług?i czy takowy seks uważacie za lepszy od tego który możecie przeżyc z ukochaną dziewczyną?[/quote]
napewno sa to ludzie ktorzy maja jakies braki ,potrzebuja odmiany ,czegos nowego .
zony bywaja leniwe ,dziewczyny niedoswiadczone ,a narzeczone nudne .
wiec lepiej zaplacic i miec to czego sie pragnie ,niz meczyc sie ciagle z powodu niezaspokojenia swych potrzeb w taki sposob jak by sie chcialo.

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja ostatnio dowiedzialam się bo pisałam prace licencjacka że co najdziwniejsze głownie klientami agencji sa faceci do 30 lat:P

tzn oni najczęsciej odwiedzają:P

takiemu po 50 się nie dziwie
ale takiemu przed 30stką:|
strata kasiory na dyskotece są tańsze :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]głownie klientami agencji sa faceci do 30 lat:P [/quote] wiesz czemu ??

bo młodzi jeżdżą po kraju
potrzebują sie wyszaleć
a co ma taki 50 klatek ??
siedzi pod kocem z babcia

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]bo młodzi jeżdżą po kraju
potrzebują sie wyszaleć[/quote]
taki młody jak jest pikny w miare- w każdym razie nie odrażający to podstawi dziewce na wiejskiej potańcówie 3 drinki i ma ją do upadku sił
W agencji za godzine trzeba płacić :mrgreen: :mrgreen: :lol:

więc lepsze to pierwsze chyba nie:P?

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="alusiek"]towarzyska dla kobiet[/quote] We Warszawie gejowskie dziwki też są i podobno taka agencja jest :P
Ja raczej bym nie poszedł nie lubię moczyć w czymś gdzie moczyło kilkudziesięciu,kilkuset facetów przede mną. Anal w ogóle mnie nie kręci. Zapychać w jelito grube? :| Oral już jest prawie powszechny więc co więcej do szczęścia? Pozycje są różne więc każdy sobie jakąś tam dobierze.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
faceci idą tam bo są ciekawi i często na ciekawości się kończy bo albo kasy za mało albo nie są na tyle odważni.
chodzą też nie mogący znaleźć sobie partnerki nazwijmy to w normalnym otoczeniu.
ale zaglądają i też żonaci żeby się wyżalić i niekoniecznie wtedy chodzi też o seks.

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="moo"]kończy bo albo kasy za mało albo nie są na tyle odważni. [/quote] no z tego co słyszałem jak idziesz do burdelu siedzisz przy barze
i podchodz do ciebie k**** i pyta sie czy postawisz jej drinka
tylko najlepsze ze tan drink nie kosztuje 10zł :lol:
ci co są kumaci to od razu pędzą ja na pokoje
a inni nie wyrabiaj na drinkach :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
idą,bo dostaną czego będą chcieli. Sikania na klatę,biczowania panienki, lizania dupska, bez marudzenia kochanie zgub ten brzuszek,kochanie nie przejmuj się łysinką, skarbie masz za małego,bejbe nie umiesz mnie dotykać ...

Nic im panienka nie odmówi,chyba,że z góry zastrzega, że tego i owego nie robi.

Ale tym wynikom, że przed 30-stką to się dziwię.

Jest przecież tyle otwartych kobiet :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="czarna0777"]Nic im panienka nie odmówi,chyba,że z góry zastrzega, że tego i owego nie robi. [/quote] mylisz sie jednego czego nie zrobi to nigdy nie pocałuje klijeta
mimo tego ze on by bardzo chcial

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]chyba,że z góry zastrzega, że tego i owego nie robi.[/quote] wybacz,nie znam się na tyle,jeszcze nie korzystałam ...

: P

skrzywdzona kobieta ma najsilniejsz? moc niszczenia. wszystkiego.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no z tego co słyszałem jak idziesz do burdelu siedzisz przy barze
i podchodz do ciebie k**** i pyta sie czy postawisz jej drinka
tylko najlepsze ze tan drink nie kosztuje 10zł
ci co są kumaci to od razu pędzą ja na pokoje
a inni nie wyrabiaj na drinkach [/quote]
a gdzieś Ty się tak ...yyhh doświadczył ???? :lol: [quote="MagicalFire"]mylisz sie jednego czego nie zrobi to nigdy nie pocałuje klijeta
mimo tego ze on by bardzo chcial[/quote]
nie wszistkie chyba ;/.

kurna ale mamy doświadczonych na forum :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]a gdzieś Ty się tak ...yyhh doświadczył ?? ?? :lol:[/quote][quote="alusiek"]kurna ale mamy doświadczonych na forum :lol: [/quote] ja mowie ze słyszałem [quote]nie wszistkie chyba ;/ . [/quote] no chyba ze jakaś przyjmuje prywatnie

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Co takiego mają w sobie dziewczyny z agencji, że udaje im się zastąpić żony,dziewczyny czy narzeczone klientów?
Panowie,dlaczego kożystacie z takich usług?i czy takowy seks uważacie za lepszy od tego który możecie przeżyc z ukochaną dziewczyną?[/quote]
To ich interesuje ostry seks, z żonami/dziewczynami wolą nie ryzykować. Często tez zaspokajają swoje potrzeby, bo np. żona jest chora, nie może itp.
Ja mam od siebie taką agencję ok. 800metrów.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Eva"]sie tam siedzialo to sie widzialo jakies takie k*rewki ... haha [/quote] Ku*wa to charakter, prostytucja to praca. [quote="alusiek"]ale takiemu przed 30stką:|
strata kasiory na dyskotece są tańsze [/quote]
Rzecz w tym ze ten swiat jest pokrecony i bardzo bardzo szybki. Młodzi ludzie nie maja czasu na zwiazki, dyskoteki itp. wiec jest tak jak powiedziala to Cat - usluga tylko i wylacznie w celu zaspokojenia potrzeb. Nie trzeba sie martwic, tlumaczyc, spojrzec jej w oczy nastepnego dnia. Poza tym wcale nie musi byc tak ze faceci chodza tam spalniac swoje erotyczne fantazje ktorych nie moga spelnic ze swoja polowica. podejrzewam ze 70% facetow idzie tam na szybki numerek, zeby poprostu mowiac po swinsku spuscic z krzyza.
Osobiscie nie korzystalem i raczej nie skorzystam, choc prawie cale zycie przede mna.
Edytowane przez Gość

"Osoby używające więcej niż 3 wykrzykników lub pytajników to osoby z zaburzeniami własnej osobowości" - Terry Pratchett

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Moim zdaniem takie agencje powinny istnieć ,dlatego że są różne powody dla których ludzie tam chodzą.Faceci mają dużo większe potrzeby niż kobiety . Wiem że ja bym nie wybaczyła tego swojemu partnerowi jeśli by tam poszedł. Z drugiej strony , lepiej żeby się wyżył tam niż na mnie i do tego się nie przyznał. Są sytuacje w których trzeba nieraz skłamać. Kiedyś przeprowadziłam takie doświadczenie, że podpuszczałam panów w pracy oczywiście samych żonatych. Byłam ciekawa ilu z nich by zdradziło swoją żonę ze mną ( oczywiście byli to panowie do 35 lat) i co ciekawego ?? !! na 10ciu 9ciu by to zrobiło. Więc poco się oszukiwać i sądzić ze panowie są wierni . Rodzynki którzy nie zdradzają swoich żon. to jak bursztyny na plaży, rzadko je się znajduje . Oczywiście koledzy szybko dowiedzieli ,się że to tylko podpucha i co niektórzy na to zareagowali dość dziwnie , to znaczy nerwowo :-P :-D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Interes jak każdy inny.Jedni nim kierują,ktoś w nim usługuje a chętnych nie brak którzy chcą przepuścić nie mało pieniędzy.
Nie wydaję pieniędzy na coś co w domu mam za darmo.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
płacic za seks , to tak jak by rybak chodził do rybnego i ryby na wagę kupował żenada

[size=1] Bywają myśli tak głębokie, że pogrążają autora.

[/size]

(\__/)

(O.o )

(>
jestem oazą spokoju na pustyni gniewu, pierdo.. qrw.... zaje..... wyluzowanym kwiatem lotosu na tafli jeziora'.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Kim są klienci takich agencji? Dlaczego właśnie tam szukają erotycznych uniesień?[/quote] Jakiś czas temu czytałem ciekawy artykuł na ten temat niektórych z klientów, choć oni to raczej sponsoring niż typowe agencje:
"Czasem spotykają się na parkingu, przed budynkiem albo na klatce schodowej. Domyślają się, co ich łączy i że zmierzają w to samo miejsce, więc się do siebie uśmiechają. Czasem się irytują, że ktoś ich wyprzedził. Potem te domysły rozwijają na ?ich? internetowym forum. Są prawnikami, menedżerami, biznesmenami, urzędnikami, a czasem nawet księżmi. Postronni wiedzą tylko, że wyskakują na lunch albo biznesowe spotkanie. W rzeczywistości jest to szybki, płatny seks. Lunche seksualne są dziś najmodniejszą formą ładowania akumulatorów przez ludzi z korporacji, firm czy wolnych zawodów. Tylko w Warszawie codziennie kilka tysięcy mężczyzn robi wypady na sekslunche."

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi