Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

"Czysty" związek

Rekomendowane odpowiedzi

Coś w tym jest ale dręczy mnie pytanie. Czy jest możliwy związek bez sexu?

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Czy jest możliwy związek bez sexu?[/quote] Tak, np członkowie związków zawodowych nie musza uprawiać seksu każdy z kazdym. :-)

Ok, wiem o co kaman. Według mnie nie. Seks jest bardzo ważną sferą w życiu dwojga zakochanych ludzi, która wzbogaca ich życie - mogłoby się wydawać, ze tylko cieleśnie, ale pod względem duchowym seks jest też ważny. Daje w zasadzie pewność, pewien dowód na to, że nie istniejemy na próżno, że jesteśmy akceptowani i kochani. Seks daje dowód na to, że istnieje między dwojgiem ludzi łączność.

A myślisz, ze dlaczego jednym z podstawowych przyczyn rozwodów jest "obumarcie życia seksualnego"?

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
zalezy czy myslisz o tym tymczasowej czystosci do pewnego czasu,...
czy do konca zycia...

ja mysle ze jest mozliwy :mrgreen: :mrgreen:
chociaz unikatowy :mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]czy do konca zycia... [/quote] no taki związek by za długo nie wytrzymał
znając życie

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
pewnie jest możliwy. gdy dobierze się dwójka ludzi aseksualnych, to czemu nie.
aczkolwiek ja sobie tego nie wyobrażam, gdyż uważam seks za ważną sferę życia i związku z kochaną osobą.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]no taki związek by za długo nie wytrzymał
znając życie[/quote]
skad wiesz..
moze.... :mrgreen: :mrgreen:
czytalam kiedys artykul o ''bialych malzenstwach''
i podobnie dobrze im sie uklada :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
MOj wlasny - niemozliwy.
Dla Ludzi zyjacych na poziomie dla mnie nieosiagalnym, dla ktorych przyjemnosc to pewnego rodzaju stan ducha - pewnie jest mozliwy zwiazek bez seksu.

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Związek bez seksu jest dobry tylko na początek, jak sie dopiero poznajemy z drugą osobą, a potem to już chyba normalność.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
seks w związku jest bardzo, bardzo istotna sprawą
wystarczy zobaczyc ile małżeństw, par rozpada sie poprzez nieudane zycie seksualne

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oj zgodze sie z poprzednikiem
gdy ludzie nie potrafia dogadac sie w lozku to zawsze beda szukac zrozumienia u innej osoby....

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
dla mnie niemożliwy....... chociaz kiedys czytalam ze niektore kobiety wogule nie odczuwaja napiecia seksualnego,ale mnie sie wydaje ze chyba tylko zakonnice...

wi?c plotkuj,opluj,zbesztaj kotku ja i tak sie bede ?mia?a...

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
sądze że nie, może przynajmniej do jakiegoś czasu, później raczej staje się nie możliwy

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="CAndy:*"]niektore kobiety wogule nie odczuwaja napiecia seksualnego,ale mnie sie wydaje ze chyba tylko zakonnice...[/quote] Chyba zle sie wyrazilas, bo wiadomo ze nie chodzi tylko o zakonnice. Jest po prostu pewna grupa ludzi, ktora odczuwa spelnienie na innym poziomie. Obcowanie z Bogiem lub silami wyzszymi powoduje, ze nie odczuwaja tak przyziemnych pragnien jakimi jest np seks. Ci ludzie spelniaja sie w innej sferze i wielu z nich to nie tylko powolanie, ale rowniez pewien dar.

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja to bym nie dala rady :oops: takie male uzaleznienie xD :mrgreen: :lol: :oops: :oops:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Night"]takie male uzaleznienie xD :mrgreen:[/quote] Jestes uzalezniona od seksu w wieku 17 lat ? :D Kiedy zdazylas sie uzaleznic i poznac go na tyle, ze stal sie Twoja obsesja? MIalas 15 ? :aniolek2:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KO"]Jestes uzalezniona od seksu w wieku 17 lat ? Kiedy zdazylas sie uzaleznic i poznac go na tyle, ze stal sie Twoja obsesja? MIalas 15 ? [/quote] buhehehe :lol: wiec moze zle to powiedzialam moze nie uzalezniona xD :lol: hmm mialam 17 :mrgreen:

[size=75][color=#4996BA]** [b]Dodano: 14 Grudzień 07, 16:25[/b] **[/color][/size]
zalezy od sytuacji itp :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Coś w tym jest ale dręczy mnie pytanie. Czy jest możliwy związek bez sexu?[/quote] Oczywiście że jest możliwy...

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]Czy jest możliwy związek bez sexu?[/quote] Jak dla mnie to jest ale na krótką metę...

Ale to zależy od każdego indywidualnie.... "Każdy jest inny i ma swoje upodobania i zasady"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KO"]Ci ludzie spelniaja sie w innej sferze i wielu z nich to nie tylko powolanie, ale rowniez pewien dar.[/quote]

Dar czego- niemocy seksualnej :mrgreen:

[quote="KO"]Night napisał/a
takie male uzaleznienie xD :mrgreen:

Jestes uzalezniona od seksu w wieku 17 lat ? :D Kiedy zdazylas sie uzaleznic i poznac go na tyle, ze stal sie Twoja obsesja? MIalas 15 ? :aniolek2: [/quote]

Podpisuję sie pod słowami KO :mrgreen: Szok :-P chyba przesadziłaś w tej odpowiedzi, albo masz tak wysoki popęd :-P Drżyjcie chłopaki jak Night chwilowo będzie sama :mrgreen:

No dobra- ja uważam że nie ma miłości bez spełnienia. Jesteśmy tak zaprogramowani, że bez tego ani rusz :-P Początek znajomości oczywiście jest czysty, ale z czasem kończy się w łóżku.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Dar czego- niemocy seksualnej :mrgreen: [/quote] Pisalam wyzej o tym conajmniej dwa razy . Wg Ciebie ksieza, kaplani, mnisi, zakonnice itp sa impotentami ?
Zwracalam uwage na pewien poziom , na ktorym niektorzy ludzie przezywaja pewne rzeczy, zjawiska, uczucia - to poziom nieosiagalny dla wielu innych. Jako kobieta powinnas wiedziec o czym mowie, bo kobiety w odroznieniu od mezczyzn, potrafia przezywac np orgazm, rowniez pozafizycznie :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Drżyjcie chłopaki jak Night chwilowo będzie sama [/quote] hyhy cicho !!! xD :lol: :mrgreen: hehe taki wiek buhehehe :mrgreen: :lol:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KO"]Jako kobieta powinnas wiedziec o czym mowie, bo kobiety w odroznieniu od mezczyzn, potrafia przezywac np orgazm, rowniez pozafizycznie :-) [/quote]
Wiesz jako kobieta powiem że wolę jednak przeżywać orgazm fizycznie :mrgreen: a wszystko inne może mi tylko sprawiać radość i przyjemność jednak bez orgazmu :mrgreen:

Jednak wiem , wiem o co Ci chodziło :mrgreen: zażartowałam sobie i tyle :mrgreen:

[quote="Night"]fortuna napisał/a
Drżyjcie chłopaki jak Night chwilowo będzie sama

hyhy cicho !!! xD :lol: :mrgreen: hehe taki wiek buhehehe :mrgreen: :lol:[/quote]

hehehe :mrgreen: w tym temacie robi się całkiem wesoło. Wiesz kochana , ja mając 17 lat nie używałam :-P no cóż, nie miałam takiej potrzeby i hmmmm faktycznie istnieje czysty związek :mrgreen: ale krótko, bo byłam samotna :-P ale przynajmniej wiedziałam że nie był facet wart skoro nie chciał poczekać aż dojrzeję do tego :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
haha Spójrzcie na to:
Mam znajomą która jest ze swoim facetem jakieś 2 lata: no obecnie ma 16 lat
Wiem ze ktoś mógłby to nazwać szczeniacką miłością ale spójrzcie na to :
[quote]mesior 20:24:57
moge Ci zadać osobiste pytanie ?
$ IwOnKa $ 20:30:39
słucham
mesior 20:30:42
Czy dajesz Marcinowi czasami bawić się swoimi cyckami ? ^^
$ IwOnKa $ 20:30:59
co???? nie a czemu
mesior 20:31:06
ahhh
mesior 20:31:08
nic nic ;D
$ IwOnKa $ 20:31:08
no co TY
mesior 20:31:13
a dlaczego nie ?
mesior 20:31:24
skoro się kochacie i jesteście ze sobą tak długo
mesior 20:31:35
nawet seks powinniście mieć za sobą
mesior 20:31:37
;>
$ IwOnKa $ 20:31:42
hahah
$ IwOnKa $ 20:31:57
spokojnie co TY taki
$ IwOnKa $ 20:32:17
przyjdzie czas będzie, rada spokojnie;p
mesior 20:32:17
jaki ?...
$ IwOnKa $ 20:32:26
a twardośc węglowa
mesior 20:32:42
twardośc węglową ma moja pała :aloha:
$ IwOnKa $ 20:32:43
no nie wiem skąd ja ma to wiedzieć... mi sie do takich rzeczy nie spieszy
mesior 20:32:53
rozumiem Iwona ; ))
$ IwOnKa $ 20:32:54
lol<lol2>
mesior 20:43:26
a macał Cię kiedyś po tyłku ?
$ IwOnKa $ 20:43:48
a po co mnie o to pytasz..
$ IwOnKa $ 20:43:51
nie wiem
mesior 20:43:54
chciałbym wiedzieć ;)
mesior 20:43:59
jak to nie wiesz ;>
$ IwOnKa $ 20:44:06
może tak może nie
mesior 20:44:40
aha :D[/quote]

:aloha:

Wiem, ze teraz można sobie pomyśleć : O Boże Ale Ten Scyp jest monotematyczny i ubogi w zasób słownictwa.
Ta Rozmowa Była lekką prowokacją :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Scyp"]Mam znajomą która jest ze swoim facetem jakieś 2 lata: no obecnie ma 16 lat [/quote]
A cóż to za sensacja. Uważasz że będąc nastolatką powinno się wchodzić do łóżka? Do tego trzeba dojrzeć , a nie że później dzieci mają dzieci :-P Lizaka do buzi i książka do poduszki, a nie sex.

Jednak nie to chciałam najbardziej powiedzieć. Zastanawiam się, czy miałeś takie pozwolenie, aby tu przytaczać rozmowę z gg . Jeśli tak to ok, ale to oznacza że była pisana dla nas. Jeśli nie to wybacz człowieku, ale takich ludzi się wystrzegam. No i jeszcze jedno. Nikt nie ma obowiązku mówić Ci wszystkiego, czego Ty się chcesz dowiedzieć, stosując nawet jak to nazwałeś prowokację :-P

[quote="Scyp"]Wiem, ze teraz można sobie pomyśleć : O Boże Ale Ten Scyp jest monotematyczny i ubogi w zasób słownictwa. [/quote]
Pomyślałam inaczej. Nigdy bym nie mogła mu zaufać bo sprzedał by mnie.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Scyp"]Wiem, ze teraz można sobie pomyśleć : O Boże Ale Ten Scyp jest monotematyczny i ubogi w zasób słownictwa.
Ta Rozmowa Była lekką prowokacją :)[/quote]
ciesz sie ze taka cierpliwa byla...bo ja bym z toba nie rozmawiala..
bo co to kogo obchodzi co ja robie :P
i co to kogo ma obchodzic co ona robi...
wazne ze jej jest z tym dobrze i jej chlopakowi....
nie widze nic w tym dziwnego

dwa ta rozmowa upublicznia zycie erotyczne tej dziewczyny dlatego umieszczenie jej tutaj uwazam za niemoralne... :mrgreen: :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi