Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
MagicalFire

uzależnienie od Scypiona ??

Rekomendowane odpowiedzi

słyszałem wiele razy z ust co nie których użytkowników Scypiona text [quote]uważaj to forum uzależniana [/quote] czy ono was uzależniło ??

bo mnie tak
i jak nazwać to uzależnienie ??

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
mnie tak, bo co 5 min sprawdzam czy sa nowe posty :afro:

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]z ust co nie których użytkowników Scypiona text[/quote]
hehe a może nie tak całkiem z ust a z klawiatury :mrgreen: Ta- uzależnia jak papieros :mrgreen:

[quote="MagicalFire"]i jak nazwać to uzależnienie ??[/quote]
zboczenie :mrgreen:

No dobra, czas na trochę powagi :-P . To prawda, fora w jakimś stopniu uzależniają. Gdy spotkamy osoby które nas przyciągają swoim pisaniem, to ciągnie aby zerknąć co się dalej dzieje. Gorące dyskusje , podgrzewanie tematu, to jest to :mrgreen: Nuda odstrasza i zniechęca.

Ja jestem gadułą, lubię wymieniać poglądy. Na fora nie wchodzę po rangi :-P wcale na tym mi nie zależy. Najważniejsi są ludzie których poznaję, z którymi mogę fajnie pogadać, posprzeczać się, powymądrzać wzajemnie , udowadniać sobie swoje racje :mrgreen: Gdy znajdę takie właśnie osoby, to nie sposób mnie wywalić z forum :mrgreen: Wtedy przynudzam do znudzenia i trzeba się ze mną męczyć :-P

Na forach poznałam fajne, ciekawe osoby. Tu już też :mrgreen: Ciągnie mnie do nich niczym lep na muchy :-P . Ciekawa jestem co też tu nastukali i czy dali mi możliwość przyczepić się do czegoś :mrgreen: Lubię jak coś się dzieje.

Przyznam że na początku źle się tu czułam :-P Obco. Wcale bym tu nie została gdyby nie Fox :-P Wkurzył mnie tekstem " przedszkole" :mrgreen: Rozwścieczył mnie do białej gorączki jak na lwa przystało, no i musiałam wyciągnąć pazury. Takie sytuacje mnie dopingują i sprawiają że nie mogę odejść. A co? Muszę załatwić sprawę do samego końca. Nie mogę przegapić słów w kierunku do mnie , nie dając odzewu :mrgreen: i tak jakoś się stało, że zauważyłam fajne osoby, fajne posty, ciekawe spostrzeżenia , na które aż chciało się odpowiadać.

Ciągle mało znam tu ludzi, a chyba też jakoś nie kwapicie się z poznaniem mnie, w wejście z ze mną w dyskusję :-P

Tak Magiku masz rację. Fora uzależniają, pod warunkiem że są ciekawe :mrgreen:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]fortuna[/b], kiwam głową z aprobatą :-) .

Cóż, czyli trzeba codziennie ci wrzucać, abyś z nami została :-) ;-) . Acha - i pisac z lukami, abys się mogła "przyczepić". :-P :-P [quote="fortuna"]Ciągle mało znam tu ludzi, a chyba też jakoś nie kwapicie się z poznaniem mnie, w wejście z ze mną w dyskusję[/quote] Wiesz, ilość liter odstrasza niektórych :-) . Ale looz, zyskałaś sympatię ważnej osobistości, więc wszystko niebawem może się zmienić :-) .

Topic: Scypion to złodziej czasu... Ale ja tego złodzieja lubię. :-) ;-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
lubię tu siedzieć i tyle... nie sądzę,że można to nazwać uzależnieniem.... :aloha: :aloha:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Forum scypion.pl jest stałym elementem, który odwiedzam podczas buszowania w necie... Nie nazwę tego uzależnieniem, bo równie dobrze mógłbym tu nie zajrzeć i nie usechłbym z tęsknoty... Wchodzę najczęściej by popisać w SB z niektórymi osobami ;], wrzucić jakiś filmik niż wdać się w poważne dyskusje... Inna sprawa, że jest ich coraz mniej, ale cóż... Life 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
omg
ja się strasznie uzależniłam gdy mam wolną chwile wchodzę tu
choć by na 5 minut usiąść i odpisać na posty
próbowałam odejść trzy razy ,ale nie mogę nie wychodzi mi to
więc mogę nazwać to uzależnieniem
tak często nawet nie jestem na fotce i na innych forach

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Cóż, czyli trzeba codziennie ci wrzucać, abyś z nami została :-) ;-) [/quote]
Nie jest tak do końca :-P ale dziwnym trafem często tak zaczynam swoje wejścia :mrgreen: na nowe nieznane fora. Tu stało się tak przypadkowo, zawiniła technika i nie ukazała mi jednego postu, ale fakt- stało się :mrgreen:

[quote="Catwoman"]. Acha - i pisac z lukami, abys się mogła "przyczepić". :-P :-P[/quote]
A jakie to przyjemne jak można się czegoś doszukać :mrgreen: Też lubię jak ktoś mi da popalić :-P Wtedy dopiero zaczyna się tu życie, a tematy podnoszą strony.

[quote="..wiola..."]ubię tu siedzieć i tyle... nie sądzę,że można to nazwać uzależnieniem...[/quote]
Może przyzwyczajenie?
Ja jednak się uzależniam od ciekawych for. Forum na którym ostatnio bywałam , przysnęło po wakacjach i powiem szczerze że brakuje mi go. Brakuje mi żartów , sprzeczek i fajnych rozmów. Brakuje mi tych ludzi.
Czyli coś w tym jest.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tam od wszystkiego sie szybko odzwyczajam...wchodze oood tak bo chce skisic swoj czas na jakiejs stronce :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]Brakuje mi tych ludzi.
Czyli coś w tym jest.[/quote]
Ło matko..... Ja się tak na razie jeszcze z nikim z netu nie zżyłam - tym bardziej z forum.
Może dlatego, że rzadko piszę z innymi na privach - a jeśli już, to jakieś suche notki.

A nie - nawiązałam emocjonalny stosunek z jedna z osób tutaj, ale bynajmniej nie sa to relacje kumpelskie :-D

Heh, naszły mnie wspomnienia, jak siedzę sobie przy kompie i ściągam piosenki, a tu otrzymuję zaproszenie na jakieś forum. Myślę sobie - a niech tam, zobacze (zwłaszcza, że nudziło mi się niemiłosiernie). Tak sobie lookam i loookam.... zaczęłam pisać, bo fajne tematy były, MagicalFire mi gada, zebym się przedstawiła najpierw... :-)
O rany, pamiętam, jak przyuważyłam posty Matiasa - jakoś mi się rzuciły w oczy, bo nie pisał o pierdołach, a ja potem tak chciałam, aby on się odniósł do jakiegoś mojego posta - tak jakoś sobie wtedy wydedukowałam, że Matias jest tu oazą mądrości (nawet nie wiem czemu :-D ). I zacytował mnie! :-D

Pamiętam też, jak modem zostałam.... Wow :lol:

W sumie to fajnie mi się kojarzycie. Czy to jakieś uzależnienie??? ;-)

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]jak nazwać to uzależnienie ?[/quote] Brak życia prywatnego... zapraszałem Cię na halę sportową ale nie bo Ty musiałeś spędzić cały dzień po pracy przed monitorem pisząc posty na forum. Jutro masz [email protected]#* :evil:

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Catwoman"]O rany, pamiętam, jak przyuważyłam posty Matiasa - jakoś mi się rzuciły w oczy, bo nie pisał o pierdołach, a ja potem tak chciałam, aby on się odniósł do jakiegoś mojego posta - tak jakoś sobie wtedy wydedukowałam, że Matias jest tu oazą mądrości (nawet nie wiem czemu ). I zacytował mnie![/quote] mało piszę na forum, ja tu jestem z Wami ale po stronie technicznej, aby całe forum działało i wyglądało :) mało czasu poświęcam na pisanie, poza tym juz napisałem nie raz, ze jak mam pisać to piszę tylko jak mam czas i tylko w wybranych tematach, które mają sens - nie są w stylu "czy lubisz sok pomarańczowy"

Teraz też Cię zacytuję Catwoman :-) i napiszę DZIĘKUJĘ :-) za mądrego się nie uznaję, jestem jaki jestem - przy moim nicku widzicie od wieków napis "Outsider" i taki właśnie jestem, mam swoje ścieżki ...

Co do tematu też się odniosłem pisząc przed momentem
[quote=Matias"]jestem z Wami ale po stronie technicznej, aby całe forum działało i wyglądało [/quote] gdyby było inaczej to by mnie tu nie było... lubię to forum :)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
chodz na forum jestem którko bo według daty zarejetrowania a początego mego pisania jest rózny to moge ztweirdzić ze sie juz chyba uzależniłem bo tylko gdy mam wolne loguje sie tu i coś pisze :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
no ja na szczescie uzalezniona nie jestem :D bo i tak mam za mało czasu na wszystko. Ale faktem jest to ze codziennie musze tu zagladnac :D ale nie zawsze moge cos napisac :(

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]choć by na 5 minut usiąść i odpisać na posty [/quote] to tak jak ja..... no bo tak w sumie mam teraz kłopoty iosobiste i nie mam wiele czasu na pisanie... ale staram się być tu codziennie

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
coś mnie tu ciągnie chyba jakaś nie zbadana siła
co dzień coś nowego się tu dzieje
nowi ludzie inne poglądy

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]czy ono was uzależniło ?? [/quote] Mnie nie uzależniło.Nie jestem podatna na uzależnienia :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nie wiem dlaczego, ale już mi się spodobało to miejsce. Czyżby ze względu na panujący tutaj klimat? ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ja napisze podobnie jak Mati.Ja jestem ogolnie na scypionie dzien w dzien bo rozne rzeczy wykonuje tylko bardziej siedze za kulisami niz na forum na forum malo pisze ... czy uzalezniony?hmm...chyba nie ale co rano wstaje to jestem ciekaw co tu ujrze z rana jak sie zaloguje.... Zdarza mi sie tez myslec o scypionie jak np jestem w szkole.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="luzak"]Czyżby ze względu na panujący tutaj klimat? [/quote] Heh ja nawet tego klimatu nie czuje.Chyba nie było mi dane :-(

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]czy ono was uzależniło ?? [/quote]tak,ale niestety ostatnio nie mam czasu ani zdrowia żeby pisać.[quote]i jak nazwać to uzależnienie ??[/quote]hmmm przyjemność ;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"]ale co rano wstaje to jestem ciekaw co tu ujrze z rana jak sie zaloguje.... Zdarza mi sie tez myslec o scypionie jak np jestem w szkole.[/quote] to jest już uzależnienie bo ja tez tak mam [quote="EDNDURORACE"]ostatnio mam mało czasu... sorki[/quote] nie masz za co przepraszać [quote="xFucKx"]przyjemność[/quote] święta racja :aniolek2:

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja tu w ostatnim czasie siedze tylko dlatego aby sobie znalesc powod aby sie nie uczyc...
ha
:mrgreen:
Edytowane przez Gość

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi