Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Milka

Psychozabawy

Rekomendowane odpowiedzi

[b]
Psychozabawy
[/b]

TEST
Ile w Tobie dziecka?
[url=http://www.hermeneutikos.com/psychozabawy/dziecko.php]zobacz[/url]

Test Zazdrość
W jakim stopniu jesteś zazdrosny?

[url=http://www.hermeneutikos.com/psychozabawy/zazdrosctest.php]zobacz[/url]
Edytowane przez Gość

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czerwony Pasek to Odp. Ile jest w Tobie dziecka... (60 %)

oj jeszcze zabawa mi w głowie ;P moze jestem troszke zbyt naiwna ??

Wolność od zazdrości
Nie wiesz co to zazdrość, a jeśli innym zdarzają się w życiu dobre sprawy, to cieszysz się szczerze z tego. Lecz masz wynikającą z tego wadę, jesteś zbyt łagodny/łagodna. W przypadku gdyby twój partner opuścił Cię, to w pierwszym rzędzie będziesz miała/miał żal do siebie, a jemu/jej wybaczysz. Dodatkowo z twoich odpowiedzi wynika potrzeba bardziej dbać o swoje interesy. Jeśli się do tego zastosujesz, to wyjdzie Ci na dobre, bo mniej razy zostaniesz wykorzystana/wykorzystany.

i to jest prawda :P

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]happyGirl17[/b], w oby dwoch testach takie same wyniki mamy ;-) ;-)

"sami mnie poznajcie, poniewa? kazdy uwaza ze jestem inny"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe to widocznie podobne mamy stosunki do tych spraw ;) hehe

~~$^^..:: uwierz w miłość a poznasz co to ból::..^^$~~

http://s8.metaldamage.onet.pl/c.php?uid=151024

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
test 1
Czerwony Pasek to Odp. Ile jest w Tobie dziecka... (70 %)

test 2
Wolność od zazdrości

Nie wiesz co to zazdrość, a jeśli innym zdarzają się w życiu dobre sprawy, to cieszysz się szczerze z tego. Lecz masz wynikającą z tego wadę, jesteś zbyt łagodny/łagodna. W przypadku gdyby twój partner opuścił Cię, to w pierwszym rzędzie będziesz miała/miał żal do siebie, a jemu/jej wybaczysz. Dodatkowo z twoich odpowiedzi wynika potrzeba bardziej dbać o swoje interesy. Jeśli się do tego zastosujesz, to wyjdzie Ci na dobre, bo mniej razy zostaniesz wykorzystana/wykorzystany.

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
1st: Czerwony Pasek to Odp. Ile jest w Tobie dziecka... (70 %)

Ale jaja, jestem duzym grubiutkim bobasem :mrgreen:

2nd:

Nie wiesz co to zazdrość, a jeśli innym zdarzają się w życiu dobre sprawy, to cieszysz się szczerze z tego. Lecz masz wynikającą z tego wadę, jesteś zbyt łagodny/łagodna. W przypadku gdyby twój partner opu�cił Cię, to w pierwszym rzędzie będziesz miała/miał żal do siebie, a jemu/jej wybaczysz. Dodatkowo z twoich odpowiedzi wynika potrzeba bardziej dbać o swoje interesy. Jeśli się do tego zastosujesz, to wyjdzie Ci na dobre, bo mniej razy zostaniesz wykorzystana/wykorzystany.

Ale jaja :lol:
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ile jest w Tobie dziecka... (60 %)

Test Zazdrość

Nie wiesz co to zazdrość, a jeśli innym zdarzają się w życiu dobre sprawy, to cieszysz się szczerze z tego. Lecz masz wynikającą z tego wadę, jesteś zbyt łagodny/łagodna. W przypadku gdyby twój partner opu�cił Cię, to w pierwszym rzędzie będziesz miała/miał żal do siebie, a jemu/jej wybaczysz. Dodatkowo z twoich odpowiedzi wynika potrzeba bardziej dbać o swoje interesy. Jeśli się do tego zastosujesz, to wyjdzie Ci na dobre, bo mniej razy zostaniesz wykorzystana/wykorzystany.

hmm, nie do końca prawda bo ja czasem jestem zazdrosna :-P
ale staram się tego nie okazywać.

But we're never gonna survive, unless... We get a little crazy.

[img]http://kroliki.net/images/banner.gif[/img]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czerwony Pasek to Odp. Ile jest w Tobie dziecka... (50 %) 8-) 8-) 8-) 8-)
no nieźle...
dobrze że nie zdziecinniałam zupełnie.... :oops:

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
tak myslalam ;] ja jestem jescie malutkim dzieckiem. Cio wy chciecia ode mne :-P nie dam wam moje batonika :-P

Kobieta łatwiej przyzna, że nie ma racji, gdy ma rację, niż gdy jej nie ma.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wolno�ć od zazdro�ci

:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wiecie co? ten test na zazdrość był strasznie tendencyjny :D tzn pytania takie były :D

test na zazdrość

Zazdrość aż do przesady

Jesteś zadrosn (y/a) o partnerów innych osób. Wszystkie inne osoby postrzegasz jako łowcę, który najchętniej wchodzi na cudzy teren, aby tam się sycić. Pomimo tego, że według tej psychozabawy został (e� /aś) sklasyfikowan (a/y) jako osoba z wysoką wartością zazdrości, to należy pamiętać o tym, że zbliżasz się do punktu krytycznego, po przekroczeniu pojawi się cierpienie.

ale to prawda tylko odrobinkę :D czasem po prostu jestem bardzo złośliwa :D

Czerwony Pasek to Odp. Ile jest w Tobie dziecka... (10 %)
Wow... mało, nie? :D

Niektóre kobiety są po to, by je wielbić, inne - żeby je bzykać. Problem mężczyzn polega na tym, że ciągle mylą pierwsze z drugimi (Jonathan Carroll)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"] Ile w Tobie dziecka?
[/quote]
40% :szok:
[quote="Milka"] W jakim stopniu jesteś zazdrosny? [/quote] Nie wiesz co to zazdrość, a jeśli innym zdarzają się w życiu dobre sprawy, to cieszysz się szczerze z tego. Lecz masz wynikającą z tego wadę, jesteś zbyt łagodny/łagodna. W przypadku gdyby twój partner opuścił Cię, to w pierwszym rzędzie będziesz miała/miał żal do siebie, a jemu/jej wybaczysz. Dodatkowo z twoich odpowiedzi wynika potrzeba bardziej dbać o swoje interesy. Jeśli się do tego zastosujesz, to wyjdzie Ci na dobre, bo mniej razy zostaniesz wykorzystana/wykorzystany.
;-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jestem starcem-tylko 40% we mnie to dziecko:P
i do tego jestem wolna od zazdrości. chciałabym

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Rozwiązałem test ile we mnie dziecka

wynik to 20%

LECH

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]Ile w Tobie dziecka? [/quote] 40% [quote="Milka"]W jakim stopniu jesteś zazdrosny? [/quote] Nie wiesz co to zazdrość, a jeśli innym zdarzają się w życiu dobre sprawy, to cieszysz się szczerze z tego. Lecz masz wynikającą z tego wadę, jesteś zbyt łagodny/łagodna. W przypadku gdyby twój partner opu�cił Cię, to w pierwszym rzędzie będziesz miała/miał żal do siebie, a jemu/jej wybaczysz. Dodatkowo z twoich odpowiedzi wynika potrzeba bardziej dbać o swoje interesy. Jeśli się do tego zastosujesz, to wyjdzie Ci na dobre, bo mniej razy zostaniesz wykorzystana/wykorzystany.

Zgadzam się

W Skrawku Mej Czerwieni... ;*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
az tyle ??? :P

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[i]Ile jest w Tobie dziecka... (30 %) [/i]
Nie... nie możliwe O.o

[i]M?wi?, ?e tutejszy upa? i tutejsze muchy mog? cz?owieka doprowadzi? do szale?stwa. Ale nie trzeba w to wierzy? – tak jak nie wierzy? ten jaskrawy, jasnofioletowy s?o?, kt?ry w?a?nie przejecha? obok na rowerze.[/i]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[code]Czerwony Pasek to Odp. Ile jest w Tobie dziecka... (40 %)[/code] to bobrze czy złe :-P

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Czerwony Pasek to Odp. Ile jest w Tobie dziecka... (10 %) :evil: Starałem się odpowiadać szczerze :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]to bobrze czy złe [/quote] chyba kazdy ma cos w sobie z dziecka i mysle ze to dobrze :P

Wicher przycicha i się wzmaga,

i raz jest mglista, raz promienna,

śliczna zimowa Kopenhaga,

miasteczko Pana Andersena,

poety, który nas podzielił,

swe bajki gęsim piórem pisząc,

na tych, co już je usłyszeli,

i tych, co jeszcze je usłyszą.

Na kartkę blask od świecy padł,

o zmroku przypływała wena

i oto stał się cały świat

miasteczkiem Pana Andersena.

I myśl mi się po głowie plącze,

która odkrywcza jest szalenie,

że w sumie jedno, co nas łączy,

to jest dziecięce pochodzenie.

Na kartkę blask od świecy padł,

o zmroku znów przypłynie wena

i znów się stanie cały świat

miasteczkiem Pana Andersena.

I będzie słychać smutny głos

Mężczyzny-chłopca hen, zza mgły:

"Kto wyjmie to bolesne szkło,

które do oka wpadło mi?"

Tak jest, choć w czoło się pukają

ci wszyscy mądrzy i stateczni,

co w żadnej bajce nie zagrają,

bowiem nie byli nigdy dziećmi...

http://princeofdeath666.wrzuta.pl/film/eLapfXfbhe/vnv_nation_-_illusion

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Ile jest w Tobie dziecka... (20 %)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pierwsza psychozabawa:

Czerwony Pasek to Odp. Ile jest w Tobie dziecka... (50 %)

2 psychozabawa:

Wolno�ć od zazdro�ci

heheh xD to drugie to nie prawda ;p
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Milka"]Ile w Tobie dziecka? [/quote] 70% [quote="Milka"]W jakim stopniu jesteś zazdrosny? [/quote] Wolność od zazdrości

S?o?ce na wylot przenika przez g?ow?

?ycie mi p?ynie przy tobie cytrynowe, cytrynowe

Szcz??cie na co dzie? odbiera mi mow?

Popo?udnia bezkarne i cytrynowe, cytrynowe

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi