Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
kuriaki

Losowanie Grup Euro 2008

Rekomendowane odpowiedzi

Ok Wasze szybkie typy na grupę dla Polski? Losowanie o godz 12. :-)

Mój typ: Austria, Polska, Rumunia, Szwecja :)

[b]Po losowaniu proszę o komentarze.[/b]
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
oooj. Tradycyjnie Nimecy, a jakze inaczej -.- Edytowane przez Gość

"You better lose yourself in the music, the moment

You own it, you better never let it go

You only get one shot, do not miss your chance to blow

This opportunity comes once in a lifetime, yo"

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Austria, Chorwacja, Niemcy i Polska.... Moim zdaniem los był łaskawy dla naszego zespołu. Nie trafiliśmy chociażby świetnych Holendrów czy Włochów. Mamy za to będącą na fali Chorwację, która wyeliminowała Anglików i zawsze groźnych Niemców, z którymi ma porachunki kilku naszych zawodników :D Myślę, że Austria będzie najłatwiejsza do przejścia, chociaż trudno gra się z gospodarzami, czego przykładem jest mecz z Koreańczykami na WorldCupie w Korei i Japonii w 2002 r.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Nasza grupa jest wporzo, z Niemcami mamy do pogadania (a razcej - do pogrania), Austria jest podobno słaba, a z Chorwacją zapowiada się fajne widowisko pod barwami biało czerwonymi. :-)

Nasza jest teoretycznie najprostsza. Na miano grupy śmierci zasługuje grupa C - Francja, Włochy, Holandia to zawsze liczące się zespoły wcale mocne, a Rumunia jest czarnym koniem zawodów - więc mecze tej grupy będą miały najwyższą oglądalność.

Miau - to fakt.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Wydaje mi sie, ze najtrudniej bedzie z Niemcami, ale nie sa tez tacy dobrzy jakby sie wydawalo. Wiec raczej jest szansa na pokonanie ich, jak potrafimy ograc Portugalie ;) Austria wydaje sie najprostszym przeciwnikiem, wiec tu sie ciesze, ze tak wyszlo.
Chorwacja ? Zapowiada sie ciekawie ... xD

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Eva"]Wydaje mi sie, ze najtrudniej bedzie z Niemcami[/quote] no mają dwóch bardzo dobrych zawodników którzy współpracują ze sobą [quote="Eva"]Austria wydaje sie najprostszym przeciwnikiem,[/quote] nigdy nie wiadomo ten mogło by się wydawać prost przeciwnik może się okazać się trudnym rywalem

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
aa no tak bywa czasami. Ze z tymi 'slabymi' sie przegrywa, a z 'trudnymi' wygrywa ... nie raz sbylo to widoczne na meczach ligowych ... zreszta na takich tez ;)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
liczę na nie złe widowisko z Chorwacją
mam nadzieje że Polacy pokażą klasę i dadzą im popalić [quote="Eva"]aa no tak bywa czasami.[/quote] no cóż taki jest sport loteria

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Jak dla mnie czarnym koniem Euro będzie Chorwacja. Pamiętam nasze mecze z tym zespołem, są bardzo groźni, szybcy i dobrzy technicznie. O wiele łatwiej gra nam się z Niemcami, którzy prezentują typowy siłowy futbol. Oczywiście Chorwacja nie ma juz takich gwiazd jak Davor Suker, jednak jako całość tworzą zgrany i bardzo skuteczny kolektyw. Moim zdaniem faworytem grupy B jest zdecydowanie Chorwacja i mam nadzieję, że dobrze zaczniemy Euro - przynajmniej remisując z Niemcami a w ostatnim meczu ogramy Chorwatów. O wiele bardziej chciałbym trafić chociażby na Hiszpanię, która ma wiele indywidualności ale jako zaspół na dużych imprezach zawodzi. Wielkie UFF, że nie trafiliśmy do grupy C - za przeciwników mielibyśmy Włochów i Holandię a to nie wróżyłoby nam zbyt dobrze ;-) Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jeżeli tylko Polacy nie zlekceważą słabszych zespołów to powinno być okej ;]
bo zazwyczaj wychodzi tak, że z silniejszymi wygrywają a ze słabszymi nie ;p

[b][color=#FF4080]Diamonds are a girls' best friends.[/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
licze na nasz kraj

ale ciagnie sie za mna sceptycyzm
czyli dwa pierwsze mecze (z chorwacja i niemcami) jak zwykle dadza nam w pupe :mrgreen:
a z austria ostatni honorowy wygramy...
:mrgreen: :mrgreen:

[img]http://www.suwaczek.pl/cache/87cf95b529.png[/img]

i kocham coraz bardziej:*

[img]http://kobietaintymnie.pl/suwaczek/cache/7618c6bf.gif[/img]

Kochamy Cie nasz Aniołku:*

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
wątpię żeby polska wyszła z grupy
Chorwacja i Niemcy wyjdą z grupy tak twierdze
najgorsza będzie Chorwacja skoro pokonała nawet anglików
i grają dobrze jako zespół
Niemcy współpraca pomiędzy dwoma bardzo dobrymi zawodnikami dogadują dobrze
ale tez jako zespół są dobrzy

najgorsza jest grupa C grupa śmierci
dobrze że w taką grupę nie trafiliśmy

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Panie Boze jezeli mnie wlasnie czytasz, prosze Cie spraw Bysmy wyszli chociaz z grupy.
Chce troche dluzej poczuc sie polakiem i jezdzic z Flaga :mrgreen:
Mam nadzieje, ze skopiemy tylki peryszkopom. :mrgreen:
No i przedewszystkim, o dziwo mamy jakies szanse :-)
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Freq"]Panie Boze jezeli mnie wlasnie czytasz, prosze Cie spraw Bysmy wyszli chociaz z grupy.[/quote] Bóg tu za bardzo nie pomoże
Gracze muszą sami stawić temu czoło
jeżeli nie wyjdą z grupy mów się trudno ,będzie mi przykro [quote="Freq"]Mam nadzieje, ze skopiemy tylki peryszkopom.[/quote] ja tez mam taką nadzieje [quote]No i przedewszystkim, o dziwo mamy jakies szanse[/quote] szanse są ale bardzo małe
ale nadzieje mam

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Prawda jest taka, że by zdziałać coś na EURO trzeba dobrze grać. Losowanie może być dobre, złe, bardzo złe, ale gdy zespół jest na fali i rozbija kolejne zespoły wyjdzie nawet z tzw "grupy śmierci". Zazwyczaj jest tak, że najbardziej wyrównane są te grupy niby słabe a w "najsilniejszych" dzieje się wielkie nic. Dlaczego? A to dlatego, że zawsze któraś z reprezentacji nie trafia na turniej z formą. Szczerze mówiąc chciałbym byśmy grali w Grupie C i skonfrontowali swój futbol z piłkarską elitą. W grupie nie byłoby Francji, ale z pewnością mecze z Włochami i Holandią byłyby świetne. Niemcy grają zbyt wyrachowany futbol, bez finezji, podobny do naszego a od dawna uwielbiam Hiszpanię czy Włochy za ich szaleństwo, technikę, żywiołowość. Od zawsze podczas mistrzostw FORZA ITALIA (od czasów Baresiego) a teraz na Euro FORZA POLONIA :D Rozbijmy wreszcie Niemców, pokażmy że Polak potrafi grać w piłkę i nie jest tylko chłopcem na posyłki. Nie jesteśmy faworytem i to nasza siła, czuję że Leo stworzy coś bardzo dobrego... Obym sie nie mylił :-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się grupa podoba i jestem pełen optymizmu, jeśli chodzi o postawę naszej reprezentacji. Wierzę, że są w stanie wyjść z grupy. A potem wszystko się może zdarzyć.

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
hehe gdzieś na Onecie przeczytałem koment:
Polska na ME zagra 3 mecze
1.Mecz Otwarcia
2.Mecz O Wszystko
3.Mecz O Honor

teraz na poważnie ;p mysle, że mamy szanse wyjśc z grupy, jeśli tylko Benhakker zmieni mentalnośc Polaków ;p bo tak naprawde w mentalności i psychice piłkarzy kryje sie problem ;] jesli klepną Niemców w pierwszym meczu, awans jest gwarantowany ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Mi się wydaje że Z Niemcami to raczej przegramy... Z Chorwacją będzie ciężko.... a reszta to nie powinna sprawić problemów ;)

Ale bądźmy dobrej myśli.. Przecież zawsze mogło być gorzej 8-) 8-)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="Tomek_05"]Ale bądźmy dobrej myśli.. Przecież zawsze mogło być gorzej[/quote] mogło być gorzej i mogło być lepiej

jednak ja myślę ze Polka jest za słaba i nie wyjdzie z grupy
za wysokie progi jak dla nich
nie są zgranym zespołem

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi