Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
VViedżma

Dexter

Rekomendowane odpowiedzi

Co sądzicie o tym serialu?
Ogląda ktoś?
Wg mnie to jeden z lepszych seriali jakie mogłam obejrzeć, na prawdę polecam :)

Z www.filmweb.pl :
Dexter, tytułowy bohater serialu, jest... seryjnym mordercą. Jednak nie zabija on przypadkowych i niewinnych ofiar. W dzieciństwie został przygarnięty przez policjanta Harry'ego, który nauczył go zaspokajać swoje chore pragnienia - nazwał to "kodeksem", który ma zezwalać bohaterowi wyłącznie na karanie osób, zasługujących na to. Od czasu śmierci Harry'ego nie ma nikogo kto znałby mroczną prawdę o Dexterze, nawet jego przybrana siostra Deb, która również jak i on pracuje w policji. Pewnego dnia w sielankowe życie bohatera wkrada się ktoś kto wzbudza jego najszczerszy podziw. Morderca z ciężarówki-chłodni, nazwany tak przez policję, okalecza swe ofiary w niezwykle oryginalny i wyjątkowy sposób. Okazuje się również, że zabójca poszukiwany przez całe Miami, wie zadziwiająco wiele o życiu Dextera - nawet o jego najmroczniejszych sekretach, o których jakby się zdawało, nie wie nikt.
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
cuuudny ;D
obejrzałam całą pierwszą serię i z odcinka na odcinek coraz lepszy ;D
jeden z niewielu seriali, który naprawdę, naprawdę mnie wciągnął ;DD
nie mogę się doczekac jak zassam 2 serię (;

[b][color=#FF4080]Diamonds are a girls' best friends.[/color][/b]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ha, ja już zaczęłam 2-gą serię oglądać i po prostu nie mogę się powstrzymać, żeby nie zobaczyć kolejnego odcinka :)
wg mnie aktor grający Dextera idealnie pasuje do tej roli, bo jest taki niepozorny :)
A i czołówka serialu, po prostu boska, nawet była nagradzana, z tego co mi się kojarzy :)
Pierwsza seria była czasami przewidująca, choć ja jestem z tych, że zazwyczaj przewidzą kto stoi za morderstwem itp. :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
właśnie mam zamiar obejrzeć pierwszy odcinek 2 serii ;]
[quote="VViedźma"]A i czołówka serialu, po prostu boska[/quote]ooo właśnie ;D jak oglądam to nigdy nie przewijam na początek filmu tylko ją też muszę obejrzeć ;DD[quote="VViedźma"]Pierwsza seria była czasami przewidująca[/quote]ja dość wcześnie się domyśliłam kim może być ten cały morderca z samochodu-chłodni ;p ale to nie zmienia fatu, że jestem baaaardzo serialem zauroczona ^^

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]ja dość wcześnie się domyśliłam kim może być ten cały morderca z samochodu-chłodni ;p ale to nie zmienia fatu, że jestem baaaardzo serialem zauroczona ^^[/quote] ja jak tylko go zobaczyłam, a jego zawód i to, że interesował się Debrą mnie w tym utwierdziły :D
a teraz mamy Rzeźnika z Zatoki ;-) w 2 serii ;D
ubóstwiam <3

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]ja jak tylko go zobaczyłam, a jego zawód i to, że interesował się Debrą mnie w tym utwierdziły[/quote]nienienie, nie o to mi chodzi ;D się zorientowałam że to dexterowy brat ;DD

po pierwszym odcinku drugiej serii muszę przyznać że wydaje się dużo ciekawsza od pierwszej ;]]]]
och ach ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="rotfl"]się zorientowałam że to dexterowy brat ;DD [/quote] ejjj Ci, nie mów takich rzeczy, przecież niektorzy nie widzieli tego serialu jeszcze :-) i popsuje im to zabawę ;-)
a co do brata to też podejrzewałam, że to właśnie ON nim jest :-)
tak czy siak może nie zdradzajmy już więcej treści :D bo nas ukatrupią tu ;D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="VViedźma"]ejjj Ci, nie mów takich rzeczy, przecież niektorzy nie widzieli tego serialu jeszcze :-) i popsuje im to zabawę[/quote]prawda :oops:
już nie będę, wymsknęło mi się :-P

jaaaaaa, nie mogę się już doczekać aż ściągnie się drugi odcinek nooo ;<<
xpp

w ogóle to gdzieś czytałam że dex ma w polskiej telewizji w przyszłym roku zacząć lecieć? :>
tylko to chyba trochę za późno, bo większość osób już go z neta ściągnie ;p
poza tym filmy z lektorem są be, już wolę napisy czytać ;p

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote]w ogóle to gdzieś czytałam że dex ma w polskiej telewizji w przyszłym roku zacząć lecieć? :>
tylko to chyba trochę za późno, bo większość osób już go z neta ściągnie ;p
poza tym filmy z lektorem są be, już wolę napisy czytać ;p[/quote]
dokładnie, ja wole napisy albo w oryginale ścieżke dźwiekowa :) nienawidze lektorów a taki na pewno odebrałby urok całemu serialowi ;\
ponoć ma leciec na TVN-ie, ale już widzę sprzeciwy widzów, ehhh, ale cieszmy się, ze jest Internet :D

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
jasne, że oglądam, Dexter miażdży system, jestem totalnie uzależniony ;p
i zdecydowanie to najlepszy serial wszechczasów ;]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ale stary temat znalazłam, ha!!!

przechodząc do sedna...

dałam się wciągnąc w ten serial i to mój numer jeden :-)
główny bohater jest fantastyczny, idealnie dobrali moim zdaniem aktora, któremu tak słodko oczka błyszczą, gdy myśli o czymś złym... ;D

mimo iż nie jestem na zaawansowanym poziomie (dopiero kończę 1 sezon), to i tak uważam, że serial jest wyjąkowo udaną produkcją.

Because, destiny is a fickle bitch.

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
W ciągu 4-5 dni przebiłem się przez 3 sezony... To mówi samo za siebie.

Scypion Alvaro No.1

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
ja aż tyle czasu na to nie mam, ale myślę, że nadrobię zaległości. wciąga strasznie ;-)

Because, destiny is a fickle bitch.

(\__/)

(O.o )

(>

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Serial jest niesamowity :)! Jeden z moich ulubionych.
Niedawno obejrzałam 3 sezon, a teraz jestem już na bieżąco z tym co wychodzi w USA i muszę przyznać, że cały czas trzymają ten sam poziom (mało seriali umie coś takiego zrobić ^^). Dexter trochę się zmienił w 4 sezonie, co wynika ze zmian na które się zdecydował, ale tu również producenci ładnie wybrnęli, a on tworzy cały czas tak samo niezwykłą postać.

[color=#494556][i] In your mind, through your eyes, do you see

It?s the fantasy

Say it, say it, say that you believe

Say it, say it to me

[/i]
[/color]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi