Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Rekomendowane odpowiedzi

Czuje sie niemalze zgwalcona :-P
Co to za regulamin, pochodzi z sieci a kaze mi sie pozbyc w pewnym sensie anonimowosci :-P
NO ale niech bedzie.

Mam na imie Beata.
Mam 28 lat ... i nie jestem alkoholiczka (musialam dodac, bo zaczelam jak w klubie AA).
Jestem socjologiem . Od kilku miesiecy mieszkam w Warszawie, wczesniej spedzilam trzy lata w Szwajcarii a pochodze z Gornego Slaska.
Jestem zodiakalnym bykiem.
Na forum zostalam zaproszona przez uwodzicielskiego MagicalFire :lol: KOrzystajac z okazji, pozdrawiam :aloha:

Mam 167cm, rozmiar buta 38, rozmiar cycka 80C, waga polciezka :lol:

Dorzucilam zdjecie, ale niestety, kolejna bariera regulaminowa, zatem wybaczcie, mojej facjaty nie bedzie :aloha:

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="KO"]mojej facjaty nie bedzie[/quote] do albumy mozesz wrzucic to Ciebie obejrzymy...
Witam Warszawianke :)

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="binoleq"]mozesz wrzucic[/quote] oooo to jesli moge, a nie musze (bo tak jest w regulaminie) to sie wstrzymam :mrgreen:

"Z ?yciem jest jak z sukienk? : mo?na mie? bogate i kolorowe, a jednak je zmarnowa?, mo?na te? mie? ?ycie zwyczajne i nosi? sie z klas?" .

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]KO[/b], witam cie :mrgreen: [quote]Mam na imie Beata. [/quote] lubie to imię [quote="KO"]uwodzicielskiego MagicalFire[/quote] pierwszy raz słyszę mój nick razem z tym słowem [quote="KO"]KOrzystajac z okazji, pozdrawiam[/quote] dzięki :* [quote="KO"]rozmiar cycka 80C[/quote] no to musze skomentować
idealny ;-) [quote="KO"]Dorzucilam zdjecie[/quote] na zdjęcia mamy [url=http://www.scypion.pl/forum/album_cat.php?cat_id=7]ALBUM[/url]
[b]KO[/b] pisz dużo i zapraszaj znajomych

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
witaj kobientko ; )

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]KO[/b],
Witam Cię :aloha:
baw się dobrze :aloha:
i pisz jeżeli chcesz ;-)
mam nadzieje ze ci się tu spodoba ;-)

[color=yellow][b]Tylko ?ycie po?wi?cone innym warte jest prze?ycia.[/b][/color][/shadow][shadow=green] Zosta?am sprowadzona na z?a drog?, ale bli?ej mi do dobra ni? z?a.[/shadow] http://kagarolinka.wrzuta.pl/audio/kULpkkNtIp/friends-naucze_cie_zyc

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Pozdrawiam serdecznie :-)

I Ty Magiku płaczesz że nie masz nikogo, a kto tu tyle babek sprowadza :mrgreen: bijesz rekordy, więc jak to jest :-P

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[b]Witaj KO [/b] :aloha:

Cóż za wyzywające przedstawienie siebie :lol: :-P
Edytowane przez Gość

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="fortuna"]płaczesz że nie masz nikogo,[/quote] bo tak naprawdę jestem sam choć wydaje sie ze otacza mnie dużo kobiet

[center][gg=3]10987972[/gg]

'Może i jestem idiotą, ale nie jestem głupi.' ? Forrest Gump

"Может быть, я идиот, но я не дурак". ? Форрест Гамп[/center]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
[quote="MagicalFire"]bo tak naprawdę jestem sam choć wydaje sie ze otacza mnie dużo kobiet[/quote] a no widzisz... harem nie daje takiego szczęścia jak ta jedna jedyna ; >

[size=1]I [i]am[/i] [color=grey][b]who[/b][/color] [u]I[/u] am

[i]if[/i] [color=grey][b]you[/b][/color] [u]don't[/u] like [i]it[/i] [color=grey][b]then[/b][/color]

fuck [i]you[/i] [u]bitch[/u] [i]!!!![/i][/size]

Udostępnij tę odpowiedź

Odnośnik do odpowiedzi
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.

• Dodaj nową pozycję...